La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

1

Narazie w repce Gordon jest fatalny, ale nie trzeba się tak gorączkować odrazu. Kiedyś z Raphinii śmialiśmy się tu że to jedyny brazol co nie umie dryblować, a jednak koniec końców nam się na coś przydał :)

1

@Drozdu7 na coś? To nasz najlepszy zawodnik. A dryblingu nadal nie ma. Uważam, że jeśli Gordon to pomysł Flicka, to trzeba na niego postawić i tyle

0

@Drozdu7 Rapha przed tranferem miał srednie, ale jednak 2 razy lepsze liczby niż Gordon. No i jeśli na formę Gordona też będziemy czekać 2 lata to tak średnio

0

@Drozdu7 tylko, że Gordon to będzie rezerwowy i kwota 80 mln sprawia, że tak surowo jest oceniany.

0

@Aequlibre nie będzie rezerwowym tylko zapewne rozegra taką samą ilość minut co Raphinha.

0

@ShawnC jak Raphinha będzie zdrowy to będzie grać wszystko, a Gordon będzie grać ogony.

0

@Aequlibre ale Rapha nie będzie grał wszystkiego bo żaden zawodnik nie wybiega w pressingu 90 minut w każdym meczu .

0

@ShawnC to tak czy inaczej 80 mln to zbyt wysoka kwota, skoro za 30 mln nie chcieliśmy przedłużyć zgranego Rashforda.

1

@Aequlibre zgadzam się ze zbyt wysoką kwotą.
Uważam że cenowo za Gordona i Alvareza Barca została i zostanie pięknie wyruchana na kasę.

1

@ShawnC cały sezon gadaliśmy na obronę, a jeszcze nikogo nie kupiliśmy, nawet z Cancelo się opóźniamy. Za 80 mln mamy 3 zawodników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?