LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Utrzymanie Widzewa i europejskie puchary dla Legii to dobre okoliczności dla polskiej piłki. Widzew jeśli ma sie rozwijać to dużo latwiej będzie mu w ekstraklasie, a w europejskich pucharach dużo więcej może zajść Legia niz GKS czy Zagłębie
3
@malypuzon No tak, bo jak grają o utrzymanie w ostatniej kolejce to faktycznie odklejka z opiniami, ze mogą spaść
0
Ciężko w finale mają nasze panie no ale Lyon to jednak gigant w kobiecym futbolu
1
Czyli raczej nudni spadkowicze, trochę szkoda, ale z drugiej strony skoro Widzew ma kasę to niech się realizują grając w Ekstraklasie
0
Vamos Ewka, czas wygrać LM. Nie chce myśleć co ona ma w głowie po tylu przegranych finałach
0
@Katalończyk 99 Ale też najwięcej tracą
2
@elcaminodelsol No i jednak w Premier League trochę inaczej patrzy sie na bramki niż w Bundeslidze, gdzie zawodnik gra w drużynie przewyższającej o 2 klasy reszte ligi
3
@Laminedependencia i ten wóz z węglem w "autbosie" Simeone strzelił 21 goli w lidze i wygrał mistrzostwo.
Wydaje mi sie, ze mamy trochę wypaczony obraz Suareza z momentu, gdy odchodził - wciąż był jednym z lepszych napastników i myślę, ze irytował wtedy równie często jak Lewandowski
3
@Jakchcesz Za to w pierwszym sezonie po odejściu z Barcy Suarez strzelił 21 ligowych goli dla Atleti i był kluczem do mistrzostwa, więc tak źle z nim nie było.
Lewy w pierwszym sezonie u nas strzelił 23 ligowe gole, w kolejnych 19,27,13...
0
@TR3YWAY Ktoś chętny na morsowanko?
0
@Bzyczekk do jesieni to sie jeszcze połamie, nie ma innej opcji niestety.
0
https://vm.tiktok.com/ZNRnAXJrG/
Gdyby naprawdę cofnąć czas
3
@Aequlibre Suarez wciągał PL to co dopiero Bundeslige
9
@Tigermaus Gratuluję politycznych kłótni skutkujących zerwaniem znajomości xd
No i z pewnością ty miałeś 100% racji a on 0, każdy tak myśli :)
5
@Kgorecki2500 Nie sondze. Nawet Steam Machine ma być słabsze od 6-letniej plejki
2
Widzieliśmy zakrwawionego Inakiego Pene, ale gol dla Realu został uznany
Doslownie w ostatnim meczu Mbappe znokautował łokciem obrońcę i bramka została uznana
1
@Aragorn33 xd
Tak było, nie zmyślam
2
@AndersonLouis Raczej pensja, a Rashforda nie zastąpi, bo to nie ta strona
1
Na miejscu Realu brałbym Bernardo. Mają problem zarowno w pomocy jak i na prawym skrzydle i tak doświadczony zawodnik powinien być ich priorytetem
2
Obojętnie kto, byle nie Duńczyk. Nie może być opcją chłop, który prawie nie gra.
0
@Hosh A mistrz Polski od q3 czy q4?
No i z Fenerbahce to niestety bez szans
0
@Hosh Ile doliczył sędzia? 3 minuty?
1
@partymaker Ale za prawa telewizyjne chyba każdy klub dostał osobno i były to dużo większe kwoty?
W PL w tych 2.83mld są już prawa telewizyjne, a nie tylko nagroda za końcowe miejsce czy jak to dokładnie wygląda?
0
@TowarEK Chłop zdominował najlepszą ligę na świecie
0
@Carlosss tylko tam? Arsenal, Liverpool, Chelsea, MU.
Do żadnego z tych klubów nie pójdzie, ale tam porównywalna kasa była wydawana
0
@LeoMessiiBarcaPepa Pytanie jaka będzie konkurencja. Jeśli Pep odejdzie z City to prawdopodobnie popadną w jakiś kryzys, na pewno nie będą juz takim hegemonem jak przez ostatnie 10 lat.
Liverpool ze Slotem też jest niewiadomą no i zobaczymy co zrobi Xabi w Chelsea.
Kase tam mają wszyscy, dobrych zawodników również. Zadecyduje jakość na ławce
1
Już 27 lat, a z wiekiem co raz gorszy. Eric sie rozwinął, Martin się rozwinął, 18-letni Cubarsi jest podstawowym obrońcą, a nasz kapitan nie gra w pierwszym składzie nawet po wygraniu mistrzostwa.
3
@daniel32778 Edit, nie ma sensu
3
@2026Canaletes No ja jednak wierzę, że mają jakiś sensowny plan na zastąpienie Lewego, bo jeśli nie to powinni przedłużyć z nim kontrakt.
0
@lukaszbrk Do Walencji chyba jeszcze pojedzie :)