2

Utrzymanie Widzewa i europejskie puchary dla Legii to dobre okoliczności dla polskiej piłki. Widzew jeśli ma sie rozwijać to dużo latwiej będzie mu w ekstraklasie, a w europejskich pucharach dużo więcej może zajść Legia niz GKS czy Zagłębie

3

@malypuzon No tak, bo jak grają o utrzymanie w ostatniej kolejce to faktycznie odklejka z opiniami, ze mogą spaść

0

Ciężko w finale mają nasze panie no ale Lyon to jednak gigant w kobiecym futbolu

1

Czyli raczej nudni spadkowicze, trochę szkoda, ale z drugiej strony skoro Widzew ma kasę to niech się realizują grając w Ekstraklasie

0

Vamos Ewka, czas wygrać LM. Nie chce myśleć co ona ma w głowie po tylu przegranych finałach

0

@Katalończyk 99 Ale też najwięcej tracą

2

@elcaminodelsol No i jednak w Premier League trochę inaczej patrzy sie na bramki niż w Bundeslidze, gdzie zawodnik gra w drużynie przewyższającej o 2 klasy reszte ligi

3

@Laminedependencia i ten wóz z węglem w "autbosie" Simeone strzelił 21 goli w lidze i wygrał mistrzostwo.
Wydaje mi sie, ze mamy trochę wypaczony obraz Suareza z momentu, gdy odchodził - wciąż był jednym z lepszych napastników i myślę, ze irytował wtedy równie często jak Lewandowski

3

@Jakchcesz Za to w pierwszym sezonie po odejściu z Barcy Suarez strzelił 21 ligowych goli dla Atleti i był kluczem do mistrzostwa, więc tak źle z nim nie było.
Lewy w pierwszym sezonie u nas strzelił 23 ligowe gole, w kolejnych 19,27,13...

0

@TR3YWAY Ktoś chętny na morsowanko?

0

@Bzyczekk do jesieni to sie jeszcze połamie, nie ma innej opcji niestety.

0

https://vm.tiktok.com/ZNRnAXJrG/

Gdyby naprawdę cofnąć czas

3

@Aequlibre Suarez wciągał PL to co dopiero Bundeslige

9

@Tigermaus Gratuluję politycznych kłótni skutkujących zerwaniem znajomości xd

No i z pewnością ty miałeś 100% racji a on 0, każdy tak myśli :)

5

@Kgorecki2500 Nie sondze. Nawet Steam Machine ma być słabsze od 6-letniej plejki

2

Widzieliśmy zakrwawionego Inakiego Pene, ale gol dla Realu został uznany
Doslownie w ostatnim meczu Mbappe znokautował łokciem obrońcę i bramka została uznana

1

@Aragorn33 xd
Tak było, nie zmyślam

2

@AndersonLouis Raczej pensja, a Rashforda nie zastąpi, bo to nie ta strona

1

Na miejscu Realu brałbym Bernardo. Mają problem zarowno w pomocy jak i na prawym skrzydle i tak doświadczony zawodnik powinien być ich priorytetem

2

Obojętnie kto, byle nie Duńczyk. Nie może być opcją chłop, który prawie nie gra.

0

@Hosh A mistrz Polski od q3 czy q4?

No i z Fenerbahce to niestety bez szans

0

@Hosh Ile doliczył sędzia? 3 minuty?

1

@partymaker Ale za prawa telewizyjne chyba każdy klub dostał osobno i były to dużo większe kwoty?
W PL w tych 2.83mld są już prawa telewizyjne, a nie tylko nagroda za końcowe miejsce czy jak to dokładnie wygląda?

0

@TowarEK Chłop zdominował najlepszą ligę na świecie

0

@Carlosss tylko tam? Arsenal, Liverpool, Chelsea, MU.
Do żadnego z tych klubów nie pójdzie, ale tam porównywalna kasa była wydawana

0

@LeoMessiiBarcaPepa Pytanie jaka będzie konkurencja. Jeśli Pep odejdzie z City to prawdopodobnie popadną w jakiś kryzys, na pewno nie będą juz takim hegemonem jak przez ostatnie 10 lat.
Liverpool ze Slotem też jest niewiadomą no i zobaczymy co zrobi Xabi w Chelsea.
Kase tam mają wszyscy, dobrych zawodników również. Zadecyduje jakość na ławce

1

Już 27 lat, a z wiekiem co raz gorszy. Eric sie rozwinął, Martin się rozwinął, 18-letni Cubarsi jest podstawowym obrońcą, a nasz kapitan nie gra w pierwszym składzie nawet po wygraniu mistrzostwa.

3

@daniel32778 Edit, nie ma sensu

3

@2026Canaletes No ja jednak wierzę, że mają jakiś sensowny plan na zastąpienie Lewego, bo jeśli nie to powinni przedłużyć z nim kontrakt.

0

@lukaszbrk Do Walencji chyba jeszcze pojedzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?