0

Najlepsze, że Legia wciąż ma szanse na europejskie puchary.
Zarówno GKS Katowice(mecz z Pogonią na wyjeździe) i Zagłębie (z Jagą na wyjeździe) muszą przegrać swoje mecze, a Legia musi wygrać z Motorem i Legia zajmie 5. miejsce. Mało realne? A może patrząc na rywali GKSu i Zagłębia oraz fakt, że grają na wyjeździe to całkiem prawdopodobne?
Oczywiście najpierw Legia musi dowieźć zwycięstwo w dzisiejszym meczu

Gdyby Papszun przyszedl 2-3 kolejki wcześniej...

W przyszłym sezonie będą walczyć z Lechem o mistrza

14

Zaledwie 12 bramek brakuje do top 8... Szkoda, za późno przyszedł, choć przy jeszcze trochę lepszej skuteczności byłoby dp zrobienia w te 4 sezony

6

@BarcaFan17 Sezon wcześniej albo trochę lepsza skuteczność i byłoby top 8

11

@Pedri16Future żegna sie z Camp Nou i swoimi kibicami

0

@Karolollo Bo nie jest głupi

5

No trzeba przyznać, że nie idzie na łatwiznę i podejmuje wyzwanie.

1

@IronSanHybrid Ale przecież to, że pizdzi przed 3/4 roku to pogoda, a nie klimat, no mówię ci
Płać te ekopodatki polaczku, bo s*ający do rzeki Hindusi sie gotują

1

@PatrychoO Jak chcesz zrobić 9 z gościa z fatalnym wykończeniem?
To tak jakby robić pomocnika z gościa z fatalnymi podaniami albo stopera z gościa, który słabo broni.

No można, ale to bez sensu, sabotaż

0

@michal26 15-18 miejsce obstawiam

2

@Sulimo Gratuluję i życzę stabilnego projektu, polska piłka potrzebuje takiego klubu.
Do mistrza wystarcza 59pkt, co za liga

0

@Gaucho Wartość rynkowa 80mln

0

@MirusAmisz no w to nie wątpię, tam gwiazdy są głównie w ataku, a obrona słabiutka. No i tego mu życzę, niech wbija tych bramek jak najwięcej tak jak Cristiano czy Messi

13

Może wydał obrzydliwie duże pieniądze, ale zrobił to dobrze.
Inni angielscy giganci wydali podobne kwoty, ale z dużo gorszym skutkiem

0

@MirusAmisz Szkoda, ze w Barcelonie więcej marnował niż wykorzystał, juz nie przesadzajmy. To nie jest ten sam Lewy co w Bayernie.

1

@Andrzej_Majonez Ktoś przyjdzie na pewno. Kwestia czy gwiazda za 100mln czy jakiś placek na wypożyczenie

0

@Gandalf55 czyli wróciłby do Barcelony ale juz nie tej samejz gdzie problem?

0

@Salchent Niestety na 99% wygra mistrzostwo

@BezglutenowyPedri Akurat sam Cristiano bardzo poważnie traktuje swoje występy i naprawdę wierzy, ze gra jeszcze o coś więcej niż pieniądze

2

@ViscaelBarca2007 Taaa, negocjowanie z Chelsea tranfer ich kluczowego zawodnika z kontraktem do 2033 roku jest bardziej realistyczne xd

Ale brednie, oba transfery tak samo prawdopodobne

3

Dzięki za wszystko dla tego klubu. To najlepszy czas na pożegnanie, bo w lepszej formie juz nie będzie, oby tylko został godnie zastąpiony

2

@Kgorecki2500 Spoko, żartuje.

No ale ceny w takich barach też już nie takie małe jak kiedyś

2

@Kgorecki2500 Ze dwie dniówki z kurierki pewnie kosztował? :D

0

@Filipem Legenda futbolu, a więc też po części Barcelony. Jeśli miałby być nazwany legendą jakiegoś klubu to raczej byłby to Bayern

2

@Laminedependencia wystarczy top rozgrywający i ewentualnie PS, na kadrę akurat nie mogą narzekać

0

@Aequlibre a może właśnie Mourinho umiejętnie złapie ich wszystkich za mordy i zrobi z nich drużynę?

1

@Jakchcesz 71.6k lików, jest jeszcze wiara w ludzi

0

@CPuyol Po tylu latach posuchy na rynku liczę, ze te 100mln to jednak mamy do wydania, ale nawet w tych pieniadzach będzie ciężko, Alvarez to jakieś 150mln, Joao Pedro raczej podobnie, bo klubom nie zależy na sprzedaży tych zawodników.
To jest właśnie najgorsze, że nawet te 100mln to nie jest dużo w tych czasach.
Jeśli Lewy odejdzie no to trzeba uzupełnić luke

0

@PatrykBarca Ogólnie tak, ale czy wszyscy akurat będą w Pobierowie to śmiem wątpić:)

Jestem po prostu ciekaw jak ceny ukształtują sie po całkowitym otwarciu obiektu

Dla mnie to wciąż abstrakcyjna cena, bez względu na zarobki, bo jak chcą wynająć 1300 pokoi to nie mogą polować tylko na bogaczy :D

Osobiście wolałbym jechać za granice za dużo mniejsze pieniądze

0

@CPuyol tylko kolejny rok(być może ostatni Flicka) marnować na grę bez klasowego napastnika to też słabo

8

Trener z idealnymi manierami i charakterem do prowadzenia bandyckiego klubu

A czysto trenersko najlepsza mozliwa opcja - kto jak nie od ma ogarnąć szatnie? Vini i Mbappe też mogą skorzystać jeśli znów taktyka skupi sie na kontrach

0

@CPuyol Tylko do Ferrana i tak trzeba kogoś dokupić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?