LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Lionel_Messi10 To, że nie wygra ligi ani LM to każdy wiedział te 2 lata temu, on też wiedział, że rywalizując z Barcą czy Realem szanse ma minimalne.
O zgrzytach nie słyszałem, w każdym razie to klub tu będzie dyktować warunki, a nie zawodnik.
Jeśli przyjdzie do Barcy to będę zadowolony, ale czarno to widzę.
0
@MOLESTA Kwote tranferu też ustala zawodnik albo federacja? Chelsea moze sobie zażyczyć 200mln i kto tyle zapłaci? Raczej nikt w to nie może ingerować, co, powiedzą Chelsea, ze ma go sprzedać z x milionów i tyle?
7
@Lionel_Messi10 A ty masz jakieś info z klubu że w ogóle były jakieś dyskusje o przedluzeniu na 4 lata przed końcem obecnego? Na tym etapie to nikt by nie przedłużał nawet gdyby był bardzo zadowolony
A jeśli by miał naprawdę robić jakieś dymy i wymuszać transfer to chyba jednak slabo by to o nim świadczyło i mimo ze jestem jego zwolennikiem to wtedy przestałbym nim być.
Chlop jest tam gdzie chciał być i raczej w 2 lata mu się na tyle nie odwidziało
0
@MroQ Takich jak ostatnio to niezbyt :D
2
@mordini123 Drogę do finału też mieli lajtową. - w półfinale z trzecioligowcem, w ćwierćfinale z drugoligowcem.
No ale ogranie Sportingu w finale to juz coś
1
@Ignareks A jakie ma wyjście? Kontrakt jeszcze 7 lat.
Jeśli nie miał klauzuli o LM w kontrakcie to niestety
7
@Lionel_Messi10 Nie postawi się, nie ma nawet powodu. Najwyżej dogada sie z klubem, ze pozwolą mu odejść za rok czy dwa.
Aktualnie jedynie jakaś rekordowa oferta może ich skłonić do sprzedazy, a juz szczególnie do ligowego rywala
15
@Lionel_Messi10 Będą mieli bardzo latwe zadanie, bo chlop ma kontrakt do 2030 roku czyli jeszcze przez 4 sezony.
Śmieszna ta narracja, rozumiem gdyby został mu ostatni sezon i wtedy faktycznie Atleti musiało go sprzedać albo stracić za rok, ale spokojnie mogą go trzymać jeszcze 3 sezony. Chłop podpisał dlugi kontrakt i teraz wszystko zalezy od Atleti, które absolutnie nie ma powodu go sprzedawać. O podpisaniu nowego kontraktu to tam jeszcze nawet Atleti nie myślało na 4 lata przed końcem obecnego. Niewolnik? Sam podpisal taki kontrakt, a raczej nie liczył, ze Atleti nagle zacznie grać piękną piłkę i zaczną realnie walczyć o trofea.
0
@Bernard777 Trzeba było wygrywać wcześniej
0
@Conradxc na pierwszym profesjonalnym kontrakcie i tak zarobią więcej niz Pajor czy Bonmati
0
@GeneralXavi Bardzo możliwe, Pep jednak był gwarancją bycia w topie, a nowy trener może sobie nie poradzić. Ich skład też nie robi wielkiego wrażenia mimo wszystko, atak w miarę, ale im bliżej własnej bramki tym gorzej
0
@Karol145 Dla zawodnika, który dopiero wchodzi do drużyny i musi wykorzystać każdą minutę na boisku jak najlepiej to jednak był mecz o coś i mam nadzieję, ze Hansi wyciagnie wnioski tak jak zapowiedział po meczu
13
Gen wiadomo czego, uczą sie od pierwszej drużyny jeśli chodzi o fazy play off :)
4
@Votrox7 po prostu wszystkie
1
@draxidox To ten sprzęt którego zakup ten gość i inni politycy z obecnej władzy mocni krytykowali w 2020roku.
1
@AssisMoreira Spoko, też się kiedyś na to nabrałem.
5
@Karol145 Ale nie dla niego
2
@AssisMoreira Dlaczego?
Obie ekipy mają tyle samo punktów.
Przy remisie jutro nadal będzie tyle samo punktów i będą decydować bezpośrednie mecze, ale Atleti wygrało pierwszy mecz w tym sezonie.
Więc jeśli jutro będzie remis punktowy to Atleti wygra lepszym bilansem meczów bezpośrednich - 1 zwycięstwo i remis.
No chyba, ze coś pomieszalem
3
@barcelonaLM A może Oyarzabal? W rozsądnych pieniądzach spoko na plan B
0
@FcPortoFan1999 sprawdza sie w tej roli.
2
@Roobo Szkoda tej przewagi, ostatnie mecze slabo, a z Atleti będzie ciężko
No i muszą wygrać, remis im nie wystarczy przez bilans bezpośrednich
1
@FcPortoFan1999 A co mają mu dać artykuły do pisania?
1
@tomek8756 Wszystko zależy kim go zastąpimy
No ale z perspektywy Polaka oczywiście szkoda, raczej juz sie nie doczekamy Polaka regularnie grającego w pierwszym składzie Barcelony
0
@Criss18Barca A gdyby Christensen był zdrowy to pewnie gralibyśmy w finale LM. No ale niestety, jak trzymasz szklanki to nie mówisz o pechu, ale o zasłużonej karze za naiwność
0
@Karol145 Jako Polak - szkoda, będę tęsknić
Jako kibic Barcelony - uff, tylko niech ktoś przyjdzie w jego miejsce
0
@dudek89 Tak, tak.
Każdy wie, że Garcia zabetonowal bramkę na najbliższą dekadę i nikt poniżej 30 tu nie przyjdzie, a jak przyjedzie to nie za mniejszą pensję i wątpię, że grając średnio mecz na kwartał da więcej niż Wojtek
0
@Marusek Albo po prostu mecze bez Pedriego w formie i bez Yamala
0
@AduŚ07 Rezerwowi jak grali to słabo
0
@Kleps0n No właśnie on gra o coś - o role w zespole
0
@Esteban_ no ale nie zagrają z tego co widze