0

@Hosh Na to liczę, niektórym by tu ladnie d..pki pękały w płaczu za arabskim tworem
Też lubię Lucho, ale bez przesady

Napapierze to raczej PSG sobie poradzi, chociaż w finale KMŚ z Chelsea też każdy stawiał na Paryż

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Frimpong A wam rok temu 75pkt by wystarczyło jak coś :D

3

@Frimpong Macie Isaka, czego chcieć więcej

0

@MessiForeverTheBest Real może nie rakiem, ale wrzodem...

1

@Kgorecki2500 No i brawo, zdrowy rozsądek, nie dałeś się kupić na Lucho. Szejki to nadal szejki

3

@Laminedependencia No spoko, powie. I co? Atleti tak po prostu go puści? Mało realne.
Jeśli chciał sie rozwijać i zagrać w lepszym klubie to powinien mieć w kontrakcie klauzule na osiągalnym poziomie

2

Są tu jeszcze optymiści co do tranferu Alvareza?
Jak sobie wyobraźcie przeprowadzenie tej operacji? Przecież Atleti nawet nie usiądzie z nami do negocjacji i nie sprzedadzą nam go nawet za 150mln, bo to dla nich sprawa honoru.
Liczycie, że Alvarez zacznie robić smród w klubie i zacznie wymuszać transfer? Ja tego wcale nie widzę. Być może Alvarez naprawdę chce tu przyjść, być może poinformuje o tym Atletico, ale nie sądzę, że wypowie im wojnę i wymusi tranfer. A niestety to byłoby koniecznie, bez tego nie ma większych szans
Niestety to Atleti ma karty po swojej stronie.
Nie piszcie tylko czegoś o "niewolnikach". Alvarez ma jeszcze 4 lata kontraktu, jeśli zacznie walczyć z klubem to sam na tym może stracić najbardziej, bo ani nie zagra w Barcelonie ani nie będzie gwiazdą w Atleti. Gdyby został mu ostatni rok kontraktu to jeszcze mógłby pocierpieć będąc odsunietym na bok.

Nie wiem, może to ja jestem pesymistą, ale wydaje mi sie, ze takie są właśnie realia i serio będę bardzo zaskoczony jeśli w tym roku Alvarez do nas przyjdzie

0

@MajkiYB to tylko porównanie

1

@L4ngusta Na 95 % zostaje, jedynie jakieś grube odpały samego Alvareza coś by tu mogły zmienić

0

@PatrychoO Takie posty to raczej za zgodą albo wręcz na rozkaz nie byle kogo w Atleti, a nie po prostu gość od socjali wrzuca takie coś

4

Pewnie ogloszą, ze zawodnik ma 4 lata kontraktu i nie jest na sprzedaż, nadal to oni tu rozdają karty i nie muszą przyjmować żadnej oferty

1

@turhiay Słusznie, choć raczej Zelensky ma wywalone na ten order

0

Dziwne, ze Real sie nim nie interesuje (moze przez te wybory), bo u nich akurat przydal by sie taki gracz w środku pola, a i na PS u nich bieda teraz

0

@fotohobby Mimo wszystko kadrowo są nadal bardzo mocni, po prostu trenerzy nie umieli tego poukładać i pytanie czy Mourinho sobie poradzi czy nie.
W ataku jedynie mają problem z prawym skrzydłem, w pomocy brakuje kogoś takiego jak u nas Pedri, ale stać ich żeby poszukać rozwiązania, obronę rok temu wzmocnili za grube pieniądze.
No i mimo wszystko przez większość sezonu ten słaby Real deptał nam po piętach w lidze, dopiero pod koniec sie posypali, ale kontuzje też miały wpływ.

Jeśli Mou ich poskłada w całość i mądrze zainwestują 100-150mln w tym okienku to mogą być bardzo mocni szczególnie, że po 2 sezonach bez pucharów będą chcieli coś udowodnić światu

0

A co z Christensenem? Dostał nowy kontrakt czy nie? Chlop zarabia ponad 10mln rocznie, a praktycznie nie gra.
Jeśli chcemy kupić jakiegoś SO to bez sensu przedłużać kontakt z Duńczykiem, Martin będzie dużo lepszym zmiennikiem, bo będzie po prostu będzie można na niego liczyć.
W jego pensji juz chyba można podpisać solidnego obrońcę. Wydamy 200mln w atak to chociaż 30-40 niech idzie na stopera

0

@BojanKriKicz Bo powinni zdominować tę śmieszną ligę, niestety fatalne zarządzanie i zamiast dominacji były strefy spadkowe i słabe wyniki

0

@Hasszz No dobra, ale takie plotki i tak nie przybliżają tego tranferu i nie mają wplywu na Alvareza, bo to musi być jego decyzja czy chce zmienić klub czy nie.
Dziennikarze z tego żyją, że szukają wyświetleń, ale to do nich Atleti musi mieć pretensje, a nie do Barcelony
My jako klub jedynie możemy przekonać zawodnika i złożyć oferte, do tego w pełni mamy prawo

1

@Konradowskyy A Brożek? Młody talent

0

Ale co? To Barcelona wypuszcza plotki o domu w Barcelonie itp itp?

0

@wyrek Zaległych to już chyba dawno nie mamy z tego co było mówione

0

@joloskyy Silva bylby super opcją, ale wtedy ktoś by musiał odejść z pomocników

1

@jacobFCB bez przesady, gorszy pd Gordone nie jest na pewno

3

@blakkudium ktoś by musiał odejść

4

@adi7adi8 Może z braku innych opcji to ok, ale właśnie powinni sami zostawiać sobie furtkę.
Być może wyzsze wynagrodzenie z zaporową klauzulą ale później może być problem ze zmianą klubu

6

@doc Na miejscu Alvareza to przechodząc do Atleti ustalił bym z góry jakąś realną do zapłacenia klauzule odejścia (około 90mln), bo to było niemal pewne, ze po paru latach będzie sie tam męczył i nie będzie miał szans na poważne trofea.

1

@macio_944 Oby, ale 9, stoper, wykupienie Cancelo... Tu jeszcze 150-200mln by sie przydało no chyba, ze będziemy drutować Braithwaitami v.2
Jak ich stać to niech się bawią i wzmacniają drużynę, byle nie wydali na głupoty

1

@Dieselzor A może nie o pieniądze, ale o obrone i o to kto będzie bramki strzelać w kolejnym sezonie?

Gdyby juz były obsadzone kluczowe pozycje to byłoby latwiej oceniać ten ruch
W zasadzie niewiadomo na czym stoimy, to wie tylko klub. Każdy liczył, ze najpierw priorytetowe tranfery, a później "zachcianki"

3

@Don Lucas Po prostu uważam, że jeśli nie stać nas na klasowego napastnika to nie przeplacajmy za sredniaka.

Ktoś powie statystyki nie grają - to jednak piłka nożna, a nie balet i na końcu liczy sie to co w sieci i wynik końcowy, a mówimy przecież o napastniku(głównie lewym, ale jednak), więc liczby to jest priorytet

No a Flicka to tu chciało 90% strony, bo po prostu był fachowcem o dobrej renomie i sukcesach w Europie, nie trzeba było wielkiego proroctwa:)

0

@Barcaa12 napastnicy będą bronić, po to właśnie kupujemy napastnika który pressuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?