LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wolałbym Rashforda za 30 niz Gordona za 80mln, ale skoro już jest tu ten drugi to pozostanie Rashforda nie ma sensu
Pytanie czy łatwiej nauczyć Rashforda pressowac czy Gordona asystować i strzelać bramki
7
Wygląda na to, że wszystkie ciekawe "darmowe" opcje przejdą nam koło nosa podczas gdy wydajemy 80mln na "zagadkowego" Gordona.
Obrona bez wzmocnień, 9 brak.
Czasu oczywiście jeszcze dużo do końca okienka, ale im bliżej nowego sezonu tym opcji zostanie mniej.
Jeszcze ten Alvarez... Chciałbym żeby tu trafił, ale na 99% nic z tego nie będzie, sam zawodnik określi sie po mundialu czyli za kilka tygodni, może za miesiąc. W połowie lipca będziemy szukać klasowej 9 czy zostaniemy z Ferranem i gościem, który strzelił 6 ligowych bramek w sezonie?
Chciałbym im zaufac, ale nie potrafię. Boję się, ze Gordon może być jedynym wzmocniem w ofensywie, a wtedy będzie ciężko... Wydaje sie też, ze jedynym "transferem" na srodku obrony będzie Christensen.
Czas ucieka, z każdym dniem okazji bedzie mniej
0
@FCB24 Wymień 5 lepszych to moze sie nimi zainteresujemy.
Haaland, Kane, Mbappe...Osimhen z Turcji?
No Alvarez nie jest klockiem czekającym w polu karnym to fakt, Mbappe też nie.
W teori byłby dla nas idealny, ale też uważam, że tranfer jest w zasadzie nierealny
0
@MiGzi Katar zapowiadał sie akurat spoko - mecze o normalnych porach, zawodnicy w rytmie meczowym itp.
0
@Criss18Barca Nie sądzę, pewnie jeszcze wygrana Portugali albo Niemców
7
A tak sie hala dzieci śmiały jak nam Atletico odpowiedziało tweetami :)
0
@mientusek1407 Dobrze, ze nam sprzedają
0
Limak zapłaci 350mln kary to się zwróci, prawda? Przecież kary były zapisane w umowie :)
1
@van Baster Miała być ukończona w tym roku, będzie w przyszłym(o ile już nie będzie obsuwy)
Na Camp Nou mieliśmy też wrócić w listopadzie 2024, a nie w listopadzie 2025. Rok opóźnienia. Dużo? Mało?
Wybrali Limaka, bo obiecywał powrót na Camp Nou rok wcześniej niż inne firmy, nie dowiezli, ale kar nie dostaną. Cóż szkodzi obiecać
5
I dlatego płaci 80mln za gościa, który słynie z biegania, no bez przesady
0
@18Pawel99 Czyli dziala to zgodnie z logiką
0
Jestem zielony w F1... jeśli ktoś przykladowo zajmie 1 miejsce, ale dostał 5 sekund kary to wtedy spada niżej jeśli ktoś na 2 miejscu miał mniej niż 5 sekund straty i wtedy ten z 2 miejsca wygrywa wyścig?
0
Mitoman czy mitoman i dyktator z demencją? Kto obejmie stery Realu na kolejne 4 lata? Raczej Floro, może to i dobrze
5
@LAMC_10 I sobie porównajcie na jak wysokim poziomie jest nadal Messi, a jak prezentuje sie od kilku lat Cristiano.
Ok, gole strzelają obaj, ale Cristiano wygląda z piłką przy nodze, w dryblingu, w inteligencji boiskowej jak junior przy bezpośrednim porównaniu z Leo. Ale to podobno Cris jest wiecznie młody i długowieczny, co z tego, ze musiał uciekać do Arabii, bo w Europie grzał ławe w MU
Ogolnie największe osiągnięcie Cristiano to fakt, ze była debata między nim, a Argentyńczykiem. PR jego i Realu Madryt zrobiły swoje, ale to zdecydowanie niesprawiedliwe wobec Messiego
0
@Marusek Doskonale to bym nie ocenił, bo jednak mimo całościowo dobrych liczb to miał długie miesiące przeciętności i marnowania bardzo wielu prostych sytuacji, ale jednak tych bramek trochę nastrzelał i kwota transferu też nie była zbyt wygórowana. Pensja olbrzymia, pewnie w 2 ostatnich latach niezbyt adekwatna. Przyszedł i zrobił swoje, szkoda, że nie był bardziej regularny bo jego statystyki byłyby naprawdę fenomenalne
1
@TR3YWAY ale za to droższy
Pozostaje ufać Flickowi i szwagrom, ze wzmocnią jeszcze najbardziej potrzebujące pozycje
2
@draxidox No i jak pressuje, patrzcie jak on biega, wow...
No nadal mnie nie przekonał ze jest wart tak dużych pieniędzy, ale skoro przekonał Flicka to może będzie z niego dobry piłkarz
1
Cóż szkodzi obiecać, by sie nadał do Koalicji ze swoimi "konkretami"
1
@MirusAmisz why always dodi?
0
@barcelonaLM A w ilu z tych turniejów w ogóle zagrała mecz czy dwa w fazie pucharowej? Bo jak odpadali w 1/8 po karnych albo w grupie to nie robi to wrażenia. W sumie to oprócz 2010 nie pamiętam ich dobrego występu na MS, choć raczej nie mam dobrej pamięci do turniejów
0
@Verore Nie mniej niz Lewandowskiego czy Zielińskiego
0
@Dobryknyp to sie zateguje
2
@Kozinho. obecny rząd to kabaret. Liczy sie unia i wszyscy inni oprócz Polaków.
Nawet z "kiełbasy wyborczej" dowieźli może 5%
PiS też nie jest godzien rządzić tym krajem, ale oni jak już obiecali(w celu wygrania wybór to oczywiste) to większość dowieźli i to stosunkowo szybko
Liczą sie stołki i to żeby dobrze wypaść przed panem z zachodu, a nie dobro i honor Polaków
1
@Nazio_87 i co? U nich to niby wygląda inaczej? Jakaś globalna korporacja będzie sie przejmować "robaczkiem"? Nie sądzę
3
Od dawna Frankie nie jest zawodnikiem pierwszej 11, więc co się dziwić
2
Jak Deco kopie piłkę gdzies w Azji to jak ma iść do przodu
0
@Katalończyk 99 No chyba każdy liczył, że zagra kiedyś w topowym klubie, a sie na to nie zanosi.
Bułka też raczej juz nie zrobi dużej kariery
3
@blakkudium Anglicy by go sprzedali za 60mln
0
Supertalent, młody (27lat) i perspektywiczny Grabara zagra wreszcie w poważnym klubie czy zostaje w Wolfsburgu i będzie grać w drugiej lidze?
1
@ShawnC mam na myśli chęć przedłużenia z nim kontraktu mimo, ze w ostatnich dwóch sezonach rozegrał łącznie 18 spotkań w lidze. Powinniśmy go teraz zastąpić właśnie kim takim jak Konate, na którego chociaż można liczyć.
Samo sprowadzenie Duńczyka było ok, wtedy można sie było jeszcze łudzić, że przestanie być szklanką