1

Wolałbym Rashforda za 30 niz Gordona za 80mln, ale skoro już jest tu ten drugi to pozostanie Rashforda nie ma sensu
Pytanie czy łatwiej nauczyć Rashforda pressowac czy Gordona asystować i strzelać bramki

7

Wygląda na to, że wszystkie ciekawe "darmowe" opcje przejdą nam koło nosa podczas gdy wydajemy 80mln na "zagadkowego" Gordona.
Obrona bez wzmocnień, 9 brak.
Czasu oczywiście jeszcze dużo do końca okienka, ale im bliżej nowego sezonu tym opcji zostanie mniej.
Jeszcze ten Alvarez... Chciałbym żeby tu trafił, ale na 99% nic z tego nie będzie, sam zawodnik określi sie po mundialu czyli za kilka tygodni, może za miesiąc. W połowie lipca będziemy szukać klasowej 9 czy zostaniemy z Ferranem i gościem, który strzelił 6 ligowych bramek w sezonie?

Chciałbym im zaufac, ale nie potrafię. Boję się, ze Gordon może być jedynym wzmocniem w ofensywie, a wtedy będzie ciężko... Wydaje sie też, ze jedynym "transferem" na srodku obrony będzie Christensen.

Czas ucieka, z każdym dniem okazji bedzie mniej

0

@FCB24 Wymień 5 lepszych to moze sie nimi zainteresujemy.
Haaland, Kane, Mbappe...Osimhen z Turcji?
No Alvarez nie jest klockiem czekającym w polu karnym to fakt, Mbappe też nie.
W teori byłby dla nas idealny, ale też uważam, że tranfer jest w zasadzie nierealny

0

@MiGzi Katar zapowiadał sie akurat spoko - mecze o normalnych porach, zawodnicy w rytmie meczowym itp.

0

@Criss18Barca Nie sądzę, pewnie jeszcze wygrana Portugali albo Niemców

7

A tak sie hala dzieci śmiały jak nam Atletico odpowiedziało tweetami :)

0

@mientusek1407 Dobrze, ze nam sprzedają

0

Limak zapłaci 350mln kary to się zwróci, prawda? Przecież kary były zapisane w umowie :)

1

@van Baster Miała być ukończona w tym roku, będzie w przyszłym(o ile już nie będzie obsuwy)
Na Camp Nou mieliśmy też wrócić w listopadzie 2024, a nie w listopadzie 2025. Rok opóźnienia. Dużo? Mało?
Wybrali Limaka, bo obiecywał powrót na Camp Nou rok wcześniej niż inne firmy, nie dowiezli, ale kar nie dostaną. Cóż szkodzi obiecać

5

I dlatego płaci 80mln za gościa, który słynie z biegania, no bez przesady

0

@18Pawel99 Czyli dziala to zgodnie z logiką

0

Jestem zielony w F1... jeśli ktoś przykladowo zajmie 1 miejsce, ale dostał 5 sekund kary to wtedy spada niżej jeśli ktoś na 2 miejscu miał mniej niż 5 sekund straty i wtedy ten z 2 miejsca wygrywa wyścig?

0

Mitoman czy mitoman i dyktator z demencją? Kto obejmie stery Realu na kolejne 4 lata? Raczej Floro, może to i dobrze

5

@LAMC_10 I sobie porównajcie na jak wysokim poziomie jest nadal Messi, a jak prezentuje sie od kilku lat Cristiano.
Ok, gole strzelają obaj, ale Cristiano wygląda z piłką przy nodze, w dryblingu, w inteligencji boiskowej jak junior przy bezpośrednim porównaniu z Leo. Ale to podobno Cris jest wiecznie młody i długowieczny, co z tego, ze musiał uciekać do Arabii, bo w Europie grzał ławe w MU

Ogolnie największe osiągnięcie Cristiano to fakt, ze była debata między nim, a Argentyńczykiem. PR jego i Realu Madryt zrobiły swoje, ale to zdecydowanie niesprawiedliwe wobec Messiego

0

@Marusek Doskonale to bym nie ocenił, bo jednak mimo całościowo dobrych liczb to miał długie miesiące przeciętności i marnowania bardzo wielu prostych sytuacji, ale jednak tych bramek trochę nastrzelał i kwota transferu też nie była zbyt wygórowana. Pensja olbrzymia, pewnie w 2 ostatnich latach niezbyt adekwatna. Przyszedł i zrobił swoje, szkoda, że nie był bardziej regularny bo jego statystyki byłyby naprawdę fenomenalne

1

@TR3YWAY ale za to droższy

Pozostaje ufać Flickowi i szwagrom, ze wzmocnią jeszcze najbardziej potrzebujące pozycje

2

@draxidox No i jak pressuje, patrzcie jak on biega, wow...

No nadal mnie nie przekonał ze jest wart tak dużych pieniędzy, ale skoro przekonał Flicka to może będzie z niego dobry piłkarz

1

Cóż szkodzi obiecać, by sie nadał do Koalicji ze swoimi "konkretami"

1

@MirusAmisz why always dodi?

0

@barcelonaLM A w ilu z tych turniejów w ogóle zagrała mecz czy dwa w fazie pucharowej? Bo jak odpadali w 1/8 po karnych albo w grupie to nie robi to wrażenia. W sumie to oprócz 2010 nie pamiętam ich dobrego występu na MS, choć raczej nie mam dobrej pamięci do turniejów

0

@Verore Nie mniej niz Lewandowskiego czy Zielińskiego

0

@Dobryknyp to sie zateguje

2

@Kozinho. obecny rząd to kabaret. Liczy sie unia i wszyscy inni oprócz Polaków.
Nawet z "kiełbasy wyborczej" dowieźli może 5%
PiS też nie jest godzien rządzić tym krajem, ale oni jak już obiecali(w celu wygrania wybór to oczywiste) to większość dowieźli i to stosunkowo szybko
Liczą sie stołki i to żeby dobrze wypaść przed panem z zachodu, a nie dobro i honor Polaków

1

@Nazio_87 i co? U nich to niby wygląda inaczej? Jakaś globalna korporacja będzie sie przejmować "robaczkiem"? Nie sądzę

3

Od dawna Frankie nie jest zawodnikiem pierwszej 11, więc co się dziwić

2

Jak Deco kopie piłkę gdzies w Azji to jak ma iść do przodu

0

@Katalończyk 99 No chyba każdy liczył, że zagra kiedyś w topowym klubie, a sie na to nie zanosi.
Bułka też raczej juz nie zrobi dużej kariery

3

@blakkudium Anglicy by go sprzedali za 60mln

0

Supertalent, młody (27lat) i perspektywiczny Grabara zagra wreszcie w poważnym klubie czy zostaje w Wolfsburgu i będzie grać w drugiej lidze?

1

@ShawnC mam na myśli chęć przedłużenia z nim kontraktu mimo, ze w ostatnich dwóch sezonach rozegrał łącznie 18 spotkań w lidze. Powinniśmy go teraz zastąpić właśnie kim takim jak Konate, na którego chociaż można liczyć.

Samo sprowadzenie Duńczyka było ok, wtedy można sie było jeszcze łudzić, że przestanie być szklanką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?