LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 mimo wszystko przepaść
0
@PeterMaro czyli full na zmiennika, a na kluczową "9" budżetowe opcje? Chyba powinno być odwrotnie
0
@Hindus Gordon tez zagrał jedynie w 26 meczach ligowych
Ocena według Flashscore
Rapha 7.8
Gordon 6.8
1
@Roobo Przecież w tym momencie Gordon to noname, który nie zagrał nawet 1 swietnego sezonu. Jak w ogóle można go porównywać do Raphini, który wygrywa mecze i daje liczby?
To bylby zdecydowany regres. Ba, na podstawie tego sezonu to nawet wymiana z Torresem to byłby regres
1
@blakkudium A spotify premium?
0
@Ryoumen To nie rozumiem jeszcze bardziej. Rash za drogi to kupujemy 2.5 raza drozszego, wcale nie lepszego zawodnika? :)
No i co z "9" skoro zakładam, ze zdecydowaną większość budżetu wydamy na zmiennika niepodważalnego w wyjsciowym składzie Raphini?
Wlasnie o to mi chodzi - Gordon jest za slaby na naszą 9, a za drogi(szczególnie w naszej sytuacji) na zmiennika
0
@Dejvo Ale o czym ty mi tu piszesz? No nie wypychają, bo gra dobrze, choć pierwsze dwa lata były zawodem i wtedy faktycznie ten transfer wyglądał słabo.
Co nie znaczy, ze w każdym przypadku będzie tak samo no i płacąc duże pieniądze powinno sie wymagać "na juz"
0
@PatrychoO Bo każdy myślał, ze nas nie stać, a jak widać szastamy wiekszymi kwotami za dużo gorszych zawodników :)
0
@meg23 chyba na 6 lat, w każdym razie ma kontrakt do 2030
0
@komin32 Ale co masz na myśli?
Jeśli chodzi o Mbappe to uważam, ze wazniejsze jest strzelenie 40bramek w sezonie kosztem kilometra przebiegnietego mniej w meczu, a współpracę z Vinim można ułożyć jesli charakter pozwoli, bo czysto boiskowo sie da
Ale nadal nie rozumiem co ma wplatanie goleadora do dyskusji o biegającym ale nie strzelającym napastniku
0
@Derean W momencie jego podpisania to tak - był średni i przez 2 lata większość miała go dość
0
@PatrychoO Diaz był wart 200mln skoro za Gordona płacimy 80
2
@ViscaelBarca2007 Miał być następca Lewego, a my defensywnego napastnika szukamu, bo mówi sie tylko o pressingu xd Cholo byłby dumny
1
@PatrychoO No ja wiem, ze w Barcelonie strzeli więcej niż 3 gole w lidze z gry, ale wciąż dla mnie ten transfer za takie pieniądze, gdzie priorytetem powinna być typowa 9 to absurd.
Samo to, ze sciagamy napastnika za 70-80mln i nie mówi się bramkach tylko o pressingu...
Wygląda to na bardzo lekkomyślny, przepłacony o kilkadziesiąt milionów transfer no chyba, ze Flick i Deco faktycznie grają w jakieś szachy 5D
2
@Seledynowy Od paru lat klepaliśmy biede żeby teraz płacić bonusowe kwoty za "Anglika". Realnia rynku, ale w naszej sytuacji trochę absurdalne
0
@krefi10 No to weźmy innego napastnika który strzelił chociaż 12-15 goli, ale za 30-50mln a nie za takie sumy
0
@ranger3120 Na Lewego sie zgodzili :)
0
@Derean Ez Abde juz byłby lepszym ubezpieczeniem albo Virgili
0
@krefi10 Gordon był częścią tej drużyny i nie dał powodów żeby płacić 80mln
0
@addept No Joao Pedro to klasa światowa przy Gordonie, trzeba przyznać
1
@Sulimo 70-80mln to gdzie tu okazja? Okazja to byłoby 20-30
0
@ViscaelBarca2007 defensywny napastnik to do Atleti a nie do Barcelony
0
W sumie to skoro stać nas na Gordona za 70-80mln to może serio uderzmy po Kane? Wiekowy(zaraz 33 lata), ale zawodnik o takiej klasie nawet mając 35-36 lat strzeli 20-30 bramek w sezonie, a Gordon niekoniecznie nawet w wieku 25 lat
Jak widać mamy kase i stać nas na transfery po 100mln to kupmy goleadora, a nie defensywnego napastnika
0
@ViscaelBarca2007 czyli 80mln za sredniaka, który najlepszy(nadal sredni) sezon miał 2 lata temu
0
@Agrafka Bo chlop jest wart góra połowę tego
0
@Camilo93 ale cały czas mówimy o potencjalnej 9, nie o defensywnym pomocniku
1
@ViscaelBarca2007 Flick zostanie jeszcze góra 2 lata, a później zostaniemy z napastnikiem, który nie strzela goli
0
@BorzyKrzys Jednak uważam, ze latwiej popracować nad pressingiem (moze z wyjątkiem Rashforda, bo wyjątkowo oporny) niz nauczyć napastnika strzelać bramki, a to jest fundament na tej pozycji
0
@BonusKiller czyli pressing zamiast bramek to dobra zamiana w kontekście NAPASTNIKA?
2
Alvarez nie, bo to nie 9, chociaż gra tam praktycznie całą karierę, ale Gordon, który większość spotkań grał na LS juz tak, nie rozumiem
No chyba, ze faktycznie zmiennik Raphini za 70mln...na bogato