0

@Esteban_ no ale nie zagrają z tego co widze

3

Ciekawe gdzie odejdzie Roony, bo po takim plaskaczu od Flicka w końcówce sezonu nie wierze, ze tu zostanie.

1

@Roobo on zawsze będzie po długiej kontuzji. Wróci na 3-4, jak Bóg da to na 6-7 spotkań i znowu wyleci na długie miesiące

2

No ja juz się zmęczyłem tym meczem w 35 minucie i wyłączyłem i widze, ze to była dobra decyzja:D

0

@esem91 skoro zasłużył na nowy kontrakt to są oczekiwania

1

@dudek89 i kto lepszy przyjdzie zagrać 3 mecze w sezonie?

0

@messi564 sprzedajemy, ale nie gramy Espartem

0

@Virusk3 a niestety przez te 10 lat będziemy sie z nim męczyć

0

Ale Ferran dzisiaj przekłada przeciwników, tylko lepsze podania by sie przydały

3

Ferran bawi sie w Neymara

2

@Cyzix Jaga grałaby w LK, przejeli miejsce w LE po Górniku

1

@RivaldoVitorBorba Jak ktoś nie lubił Kammela to za moment mógł oglądać kogoś innego

0

@Frimpong Jednak finał LM

5

Ewa przełamuje klątwe! Brawo, zasłużyła po tych wszystkich latach

0

Legia bez europejskich pucharów? Serduszko sie cieszy, ale rozum podpowiada, że Gieksa odpadnie w pierwszym dwumeczu w Europie

10

Ewaaaaaaa Pajooooooor

0

@Destroyer_of_Worlds @MessiForeverTheBest
Sam nie lubie Legii, a i Widzewa przez ich baze kibicowską też niezbyt no ale jak mam oglądać Zagłębie odpadające w pierwszym dwumeczu w europie to jednak wolę Legię

2

Utrzymanie Widzewa i europejskie puchary dla Legii to dobre okoliczności dla polskiej piłki. Widzew jeśli ma sie rozwijać to dużo latwiej będzie mu w ekstraklasie, a w europejskich pucharach dużo więcej może zajść Legia niz GKS czy Zagłębie

3

@malypuzon No tak, bo jak grają o utrzymanie w ostatniej kolejce to faktycznie odklejka z opiniami, ze mogą spaść

0

Ciężko w finale mają nasze panie no ale Lyon to jednak gigant w kobiecym futbolu

1

Czyli raczej nudni spadkowicze, trochę szkoda, ale z drugiej strony skoro Widzew ma kasę to niech się realizują grając w Ekstraklasie

0

Vamos Ewka, czas wygrać LM. Nie chce myśleć co ona ma w głowie po tylu przegranych finałach

0

@Katalończyk 99 Ale też najwięcej tracą

2

@elcaminodelsol No i jednak w Premier League trochę inaczej patrzy sie na bramki niż w Bundeslidze, gdzie zawodnik gra w drużynie przewyższającej o 2 klasy reszte ligi

3

@Laminedependencia i ten wóz z węglem w "autbosie" Simeone strzelił 21 goli w lidze i wygrał mistrzostwo.
Wydaje mi sie, ze mamy trochę wypaczony obraz Suareza z momentu, gdy odchodził - wciąż był jednym z lepszych napastników i myślę, ze irytował wtedy równie często jak Lewandowski

3

@Jakchcesz Za to w pierwszym sezonie po odejściu z Barcy Suarez strzelił 21 ligowych goli dla Atleti i był kluczem do mistrzostwa, więc tak źle z nim nie było.
Lewy w pierwszym sezonie u nas strzelił 23 ligowe gole, w kolejnych 19,27,13...

0

@TR3YWAY Ktoś chętny na morsowanko?

0

@Bzyczekk do jesieni to sie jeszcze połamie, nie ma innej opcji niestety.

0

https://vm.tiktok.com/ZNRnAXJrG/

Gdyby naprawdę cofnąć czas

3

@Aequlibre Suarez wciągał PL to co dopiero Bundeslige

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?