LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esteban_ no ale nie zagrają z tego co widze
3
Ciekawe gdzie odejdzie Roony, bo po takim plaskaczu od Flicka w końcówce sezonu nie wierze, ze tu zostanie.
1
@Roobo on zawsze będzie po długiej kontuzji. Wróci na 3-4, jak Bóg da to na 6-7 spotkań i znowu wyleci na długie miesiące
2
No ja juz się zmęczyłem tym meczem w 35 minucie i wyłączyłem i widze, ze to była dobra decyzja:D
0
@esem91 skoro zasłużył na nowy kontrakt to są oczekiwania
1
@dudek89 i kto lepszy przyjdzie zagrać 3 mecze w sezonie?
0
@messi564 sprzedajemy, ale nie gramy Espartem
0
@Virusk3 a niestety przez te 10 lat będziemy sie z nim męczyć
0
Ale Ferran dzisiaj przekłada przeciwników, tylko lepsze podania by sie przydały
3
Ferran bawi sie w Neymara
2
@Cyzix Jaga grałaby w LK, przejeli miejsce w LE po Górniku
1
@RivaldoVitorBorba Jak ktoś nie lubił Kammela to za moment mógł oglądać kogoś innego
0
@Frimpong Jednak finał LM
5
Ewa przełamuje klątwe! Brawo, zasłużyła po tych wszystkich latach
0
Legia bez europejskich pucharów? Serduszko sie cieszy, ale rozum podpowiada, że Gieksa odpadnie w pierwszym dwumeczu w Europie
10
Ewaaaaaaa Pajooooooor
0
@Destroyer_of_Worlds @MessiForeverTheBest
Sam nie lubie Legii, a i Widzewa przez ich baze kibicowską też niezbyt no ale jak mam oglądać Zagłębie odpadające w pierwszym dwumeczu w europie to jednak wolę Legię
2
Utrzymanie Widzewa i europejskie puchary dla Legii to dobre okoliczności dla polskiej piłki. Widzew jeśli ma sie rozwijać to dużo latwiej będzie mu w ekstraklasie, a w europejskich pucharach dużo więcej może zajść Legia niz GKS czy Zagłębie
3
@malypuzon No tak, bo jak grają o utrzymanie w ostatniej kolejce to faktycznie odklejka z opiniami, ze mogą spaść
0
Ciężko w finale mają nasze panie no ale Lyon to jednak gigant w kobiecym futbolu
1
Czyli raczej nudni spadkowicze, trochę szkoda, ale z drugiej strony skoro Widzew ma kasę to niech się realizują grając w Ekstraklasie
0
Vamos Ewka, czas wygrać LM. Nie chce myśleć co ona ma w głowie po tylu przegranych finałach
0
@Katalończyk 99 Ale też najwięcej tracą
2
@elcaminodelsol No i jednak w Premier League trochę inaczej patrzy sie na bramki niż w Bundeslidze, gdzie zawodnik gra w drużynie przewyższającej o 2 klasy reszte ligi
3
@Laminedependencia i ten wóz z węglem w "autbosie" Simeone strzelił 21 goli w lidze i wygrał mistrzostwo.
Wydaje mi sie, ze mamy trochę wypaczony obraz Suareza z momentu, gdy odchodził - wciąż był jednym z lepszych napastników i myślę, ze irytował wtedy równie często jak Lewandowski
3
@Jakchcesz Za to w pierwszym sezonie po odejściu z Barcy Suarez strzelił 21 ligowych goli dla Atleti i był kluczem do mistrzostwa, więc tak źle z nim nie było.
Lewy w pierwszym sezonie u nas strzelił 23 ligowe gole, w kolejnych 19,27,13...
0
@TR3YWAY Ktoś chętny na morsowanko?
0
@Bzyczekk do jesieni to sie jeszcze połamie, nie ma innej opcji niestety.
0
https://vm.tiktok.com/ZNRnAXJrG/
Gdyby naprawdę cofnąć czas
3
@Aequlibre Suarez wciągał PL to co dopiero Bundeslige