LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@CPuyol Alvareza za 100 też nie wyrwiemy. Obaj zdecydowanie niewarci ceny
0
@dariooo 100mln to i tak za mało żeby Chelsea go puściła
0
Po co Al Hilal Lewandowski skoro mają Benzeme?
8
Czas na pożegnanie. Lepiej już nie będzie
0
@lukasoon15 Cały to nie, ale w poprzednim 32 ligowe spotkania, a w tym 29, także całkiem spoko
0
@Hadim Problem w tym, że tak naprawdę jedynie poprzedni sezon miał na naprawdę wysokim poziomie
2
@Hadim Przecież w tym sezonie był o dwie klasy lepszy od Kounde.
Pamietasz jak w klasyku Real miał kontre 2vs2 i Garcia przez pół boiska ścigał sie z Vinim i zdążył zdjąć mu piłkę z nogi wybijając na rozny?
A pamiętasz mecz z Atleti, gdy była dokładnie taka sama sytuacja, ale Kounde wracał jak wóz z węglem i niestety padła bramka? W klasyku gdyby na miejscu Erica był Kounde to również padłby gol, jestem o tym przekonany
0
@Hektor16 Mariusz -Marek??
0
@AmigoBlancos Przecież jest na ławce, a to ze po kontuzji nie wychodzi w pierwszym składzie to chyba nic dziwnego?
2
@BezglutenowyPedri A z ciekawości to podaj
Kto rok temu? Joan Garcia za 25mln i Roony za 2.5mln?
Wcześniej Olmo za 55mln tylko czy to są nadal bardzo duże pieniądze? Klasowa "9" to raczej bliżej 100mln niz 50mln
1
@Kubajnos345 Bez szans, za duża różnica
18
Wojtek poczuł ulgę
0
@Ignareks No to ladnie sie dzisiaj pobawilismy :)
Teraz to juz my, Real czy Atleti gramy o to samo.
A nie, jednak Atleti ma jeszcze szansę na 3. miejsce, które w sumie też wiele nie zmienia
0
@FcPortoFan1999 Na Termalice zdobyli 0/6pkt(slynna kompromitacja 0:4 w 1kolejce), a wystarczyło wygrać 1 mecz ze zdecydowanie najgorszą drużyną ligi i wciąż mieliby szansę na mistrza
1
@Ignareks Ich mecz ma taki sam sens jak nasz dzisiaj.
No chyba, że ktoś serio robił sobie nadzieje na 100pkt, ale wciąż to daje niewiele sensu :)
0
@VAMOS1899LaMasia Odejdą tylko ci, którym kończy sie kontrakt, chociaż jest szansa, ze wpadną na durnowaty pomysł przedłużenia kontraktu z Christensenem
Reszta zostaje "w rodzinie" do końca kontraktu albo do momentu aż sami będą chcieli odejść
0
Lewy serio wykręcił 12 celnych podań w 90 minut czy Flashscore trolluje?
1
@FcPortoFan1999 Mogą pluć sobie w brodę, bo mistrzostwo było do wygrania, za późno sie obudzili, bo akurat ostatnio punktują dobrze
Im tak jak Legii braknie teraz kilku dodatkowych kolejek
1
@FcPortoFan1999 znowu spartolili runde wiosenną, chyba 4 ligowe zwycięstwa od polowy lutego, a i tak są faworytem do 2 miejsca
1
@Coutinho007 Weź, na takiego bajta się nabrać? :D
0
@Bzyczekk Raczej na 2 gości z tego składu, którzy cały sezon mieli koszmarny
0
@Eto'o9 R10 Niestety "rodzina", nie ma opcji
2
@Marusek Na Camp Nou raczej się postarają. Na pewno nie będzie takiego pazdzierzu
No ale nie ryzykowałbym wydawania 300 euro na ten mecz :D
1
@Kgorecki2500 matematyczne, zostały 2 finały
1
@Fake69 Tu nawet 50% nie było, ale ogólnie zgoda
0
@trolownik Mamy to samo w ekstraklasie
4
@saczers438 Przecież taki lub podobny przebieg meczu był do przewidzenia.
Wybieraj kumpli, a nie mecze o pietruszkę i to ze skacowanym składem
0
@Virusk3 Nie. Juz nie te czasy
0
@pep71 Na szczęście to mecz wyjazdowy i nikt nie wydał na to 300 euro
1
Jeszcze bez celnego strzału? To faktycznie jeszcze ich trzyma po fecie :D Dobrze, że z alkomatem Flick nie chodził