1

@CPuyol Alvareza za 100 też nie wyrwiemy. Obaj zdecydowanie niewarci ceny

0

@dariooo 100mln to i tak za mało żeby Chelsea go puściła

0

Po co Al Hilal Lewandowski skoro mają Benzeme?

8

Czas na pożegnanie. Lepiej już nie będzie

0

@lukasoon15 Cały to nie, ale w poprzednim 32 ligowe spotkania, a w tym 29, także całkiem spoko

0

@Hadim Problem w tym, że tak naprawdę jedynie poprzedni sezon miał na naprawdę wysokim poziomie

2

@Hadim Przecież w tym sezonie był o dwie klasy lepszy od Kounde.

Pamietasz jak w klasyku Real miał kontre 2vs2 i Garcia przez pół boiska ścigał sie z Vinim i zdążył zdjąć mu piłkę z nogi wybijając na rozny?
A pamiętasz mecz z Atleti, gdy była dokładnie taka sama sytuacja, ale Kounde wracał jak wóz z węglem i niestety padła bramka? W klasyku gdyby na miejscu Erica był Kounde to również padłby gol, jestem o tym przekonany

0

@Hektor16 Mariusz -Marek??

0

@AmigoBlancos Przecież jest na ławce, a to ze po kontuzji nie wychodzi w pierwszym składzie to chyba nic dziwnego?

2

@BezglutenowyPedri A z ciekawości to podaj
Kto rok temu? Joan Garcia za 25mln i Roony za 2.5mln?
Wcześniej Olmo za 55mln tylko czy to są nadal bardzo duże pieniądze? Klasowa "9" to raczej bliżej 100mln niz 50mln

1

@Kubajnos345 Bez szans, za duża różnica

18

Wojtek poczuł ulgę

0

@Ignareks No to ladnie sie dzisiaj pobawilismy :)

Teraz to juz my, Real czy Atleti gramy o to samo.

A nie, jednak Atleti ma jeszcze szansę na 3. miejsce, które w sumie też wiele nie zmienia

0

@FcPortoFan1999 Na Termalice zdobyli 0/6pkt(slynna kompromitacja 0:4 w 1kolejce), a wystarczyło wygrać 1 mecz ze zdecydowanie najgorszą drużyną ligi i wciąż mieliby szansę na mistrza

1

@Ignareks Ich mecz ma taki sam sens jak nasz dzisiaj.
No chyba, że ktoś serio robił sobie nadzieje na 100pkt, ale wciąż to daje niewiele sensu :)

0

@VAMOS1899LaMasia Odejdą tylko ci, którym kończy sie kontrakt, chociaż jest szansa, ze wpadną na durnowaty pomysł przedłużenia kontraktu z Christensenem

Reszta zostaje "w rodzinie" do końca kontraktu albo do momentu aż sami będą chcieli odejść

0

Lewy serio wykręcił 12 celnych podań w 90 minut czy Flashscore trolluje?

1

@FcPortoFan1999 Mogą pluć sobie w brodę, bo mistrzostwo było do wygrania, za późno sie obudzili, bo akurat ostatnio punktują dobrze
Im tak jak Legii braknie teraz kilku dodatkowych kolejek

1

@FcPortoFan1999 znowu spartolili runde wiosenną, chyba 4 ligowe zwycięstwa od polowy lutego, a i tak są faworytem do 2 miejsca

1

@Coutinho007 Weź, na takiego bajta się nabrać? :D

0

@Bzyczekk Raczej na 2 gości z tego składu, którzy cały sezon mieli koszmarny

0

@Eto'o9 R10 Niestety "rodzina", nie ma opcji

2

@Marusek Na Camp Nou raczej się postarają. Na pewno nie będzie takiego pazdzierzu
No ale nie ryzykowałbym wydawania 300 euro na ten mecz :D

1

@Kgorecki2500 matematyczne, zostały 2 finały

1

@Fake69 Tu nawet 50% nie było, ale ogólnie zgoda

0

@trolownik Mamy to samo w ekstraklasie

4

@saczers438 Przecież taki lub podobny przebieg meczu był do przewidzenia.

Wybieraj kumpli, a nie mecze o pietruszkę i to ze skacowanym składem

0

@Virusk3 Nie. Juz nie te czasy

0

@pep71 Na szczęście to mecz wyjazdowy i nikt nie wydał na to 300 euro

1

Jeszcze bez celnego strzału? To faktycznie jeszcze ich trzyma po fecie :D Dobrze, że z alkomatem Flick nie chodził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?