LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przyzwyczaili sie ze w klasykach z tym sędzią mogą atakować łokciami
0
Rashford glupie zagrania przeplata geniuszem
1
W końcu nas skarcą, Mbappe pewnie by skończył to co zmarnował Garcia
1
To jest niemożliwe!!!
0
Vini jako kapitan czyli będzie klapać dziobem jeszcze więcej
0
Nie zepsujmy tego święta i oby ten okropny sędzia też tego nie zrobił!
Jest klimacik na stadionie
1
105k, nawet jeszcze bez dachu, to będzie sztos!
Jeszcze rok...
0
@esem91 Lepiej nie grać za wysoko no i pilnować Viniego
0
@Hosh Bez Yamala i Raphy raczej ciężko
0
@MessiForeverTheBest No tak, Real też może przepchnąć 1 bramką
1
@Sapos93 ewentualnie byli mocno porobieni alkoholem albo czymś innym. Na trzeźwo nawet największy debil nie jest w stanie pomylić autobusów
1
@VamoSBarca88 A płyny??
1
Kurs 4.40 na Real na STS to jakieś szaleństwo. Jesteśmy faworytami z uwagi na trochę lepszą formę (choć Real udowodnił z City i Bayernem, ze potrafi grać z lepszymi druzynami) i gramy na Camp Nou, ale to jednak gruba przesada
Wygraną 1 bramką biorę w ciemno, remis też będzie spoko, bo da nam mistrzostwo. Juz nie raz mieliśmy rozjechać Real, a były męczarnie, więc bym sie nie napalał na jakieś goleady, szczególnie patrząc na braki w ofensywie
4
Jakoś nie chce mi sie wierzyć, ze to naprawdę byli kibice Barcy, śmierdzi podszywkami szukającymi sensacji.
Przecież nie da się pomylić tych autobusów
0
@Bogan Porażka to będzie... porażka. Tak jak dla nas dodatkowym smaczkiem jest świętowanie po meczu z Realem tak dla Realu motywacją i sprawą honoru będzie odebranie nam fety i utarcie nosa
0
@jeonek Lepszy Eric niz Kounde
0
@NeroTFP1 No to zgoda, są najlepszą drużyną w Europie, ale to nie zmienia faktu, że w półfinale były kontrowersje, więc kierując sie takim tokiem myślenia to i tak powinniśmy kibicować Arsenalowi :)
1
My bez dwóch najlepszych zawodników w ataku(Rapha pewnie wejdzie w drugiej połowie, ale po takiej kontuzji i tak wiele nie pokaże), ale w Realu Brahim i Garcia też słabo wyglądają. Pilnować męczennika i Belingchama i będzie dobrze
No a ich ławka to już całkiem tragedia. Mam nadzieję, ze będzie 100% skupienia i wygramy ten klasyk.
My chcemy zdobyć mistrza dzisiaj, a Real gra o honor i o to żeby nie pozwolić nam świętować po klasyku. Losy mistrzostwa juz dawno przesądzone, ale wciąż stawka tego Klasyku jest bardzo duża dla obu drużyn
0
@FcPortoFan1999 Patrząc na to jak prezentowali sie do przyjścia Papszuna to jednak sukces.
Pewnie 3-4 kolejki więcej i mieliby puchary, po prostu za późno Raków puścił Papszuna
0
@jeonek Pite było już?
2
@NeroTFP1 No ta, bo oni do finału weszli bez kontrowersji
1
@FcPortoFan1999 po takim sezonie to dla nich najważniejsze. Top 10 to i tak duży sukces
0
Legia ważne zwycięstwo, ale 1 celny strzał i 41% posiadania piłki z Termalicą to tak średnio.
0
@Robert1603 Pep > Arteta, ale Arsenal >City jeśli chodzi o sympatie
0
@MOLESTA Mogą mieć maksymalnie 49pkt czyli tyle ile teraz ma 4.druzyna w lidze, bez szans na puchary
1
@LAMC_10 Ktoś tu sie juz porobił przed klasykiem :D
9
I zamiast radości i świętowania Hansi będzie myśleć o śmierci ojca... Niestety takie jest życie, nieprzewidywalne.
0
@Jakchcesz a jak dobry to i tak go zmieni w 60 minucie jako pierwszego
4
Szkoda, będą mocniejsi
16
Pytanie czego oczekiwał Alvarez przechodząc do Atleti? Trofea? Nie
Styl? Nie.
Rozumiem, że chciał grać więcej, ale kierunek wybrał słaby, teraz ciężko będzie go wyciągnąć