1

Przyzwyczaili sie ze w klasykach z tym sędzią mogą atakować łokciami

0

Rashford glupie zagrania przeplata geniuszem

1

W końcu nas skarcą, Mbappe pewnie by skończył to co zmarnował Garcia

1

To jest niemożliwe!!!

0

Vini jako kapitan czyli będzie klapać dziobem jeszcze więcej

0

Nie zepsujmy tego święta i oby ten okropny sędzia też tego nie zrobił!

Jest klimacik na stadionie

1

105k, nawet jeszcze bez dachu, to będzie sztos!
Jeszcze rok...

0

@esem91 Lepiej nie grać za wysoko no i pilnować Viniego

0

@Hosh Bez Yamala i Raphy raczej ciężko

0

@MessiForeverTheBest No tak, Real też może przepchnąć 1 bramką

1

@Sapos93 ewentualnie byli mocno porobieni alkoholem albo czymś innym. Na trzeźwo nawet największy debil nie jest w stanie pomylić autobusów

1

@VamoSBarca88 A płyny??

1

Kurs 4.40 na Real na STS to jakieś szaleństwo. Jesteśmy faworytami z uwagi na trochę lepszą formę (choć Real udowodnił z City i Bayernem, ze potrafi grać z lepszymi druzynami) i gramy na Camp Nou, ale to jednak gruba przesada

Wygraną 1 bramką biorę w ciemno, remis też będzie spoko, bo da nam mistrzostwo. Juz nie raz mieliśmy rozjechać Real, a były męczarnie, więc bym sie nie napalał na jakieś goleady, szczególnie patrząc na braki w ofensywie

4

Jakoś nie chce mi sie wierzyć, ze to naprawdę byli kibice Barcy, śmierdzi podszywkami szukającymi sensacji.
Przecież nie da się pomylić tych autobusów

0

@Bogan Porażka to będzie... porażka. Tak jak dla nas dodatkowym smaczkiem jest świętowanie po meczu z Realem tak dla Realu motywacją i sprawą honoru będzie odebranie nam fety i utarcie nosa

0

@jeonek Lepszy Eric niz Kounde

0

@NeroTFP1 No to zgoda, są najlepszą drużyną w Europie, ale to nie zmienia faktu, że w półfinale były kontrowersje, więc kierując sie takim tokiem myślenia to i tak powinniśmy kibicować Arsenalowi :)

1

My bez dwóch najlepszych zawodników w ataku(Rapha pewnie wejdzie w drugiej połowie, ale po takiej kontuzji i tak wiele nie pokaże), ale w Realu Brahim i Garcia też słabo wyglądają. Pilnować męczennika i Belingchama i będzie dobrze

No a ich ławka to już całkiem tragedia. Mam nadzieję, ze będzie 100% skupienia i wygramy ten klasyk.

My chcemy zdobyć mistrza dzisiaj, a Real gra o honor i o to żeby nie pozwolić nam świętować po klasyku. Losy mistrzostwa juz dawno przesądzone, ale wciąż stawka tego Klasyku jest bardzo duża dla obu drużyn

0

@FcPortoFan1999 Patrząc na to jak prezentowali sie do przyjścia Papszuna to jednak sukces.
Pewnie 3-4 kolejki więcej i mieliby puchary, po prostu za późno Raków puścił Papszuna

0

@jeonek Pite było już?

2

@NeroTFP1 No ta, bo oni do finału weszli bez kontrowersji

1

@FcPortoFan1999 po takim sezonie to dla nich najważniejsze. Top 10 to i tak duży sukces

0

Legia ważne zwycięstwo, ale 1 celny strzał i 41% posiadania piłki z Termalicą to tak średnio.

0

@Robert1603 Pep > Arteta, ale Arsenal >City jeśli chodzi o sympatie

0

@MOLESTA Mogą mieć maksymalnie 49pkt czyli tyle ile teraz ma 4.druzyna w lidze, bez szans na puchary

1

@LAMC_10 Ktoś tu sie juz porobił przed klasykiem :D

9

I zamiast radości i świętowania Hansi będzie myśleć o śmierci ojca... Niestety takie jest życie, nieprzewidywalne.

0

@Jakchcesz a jak dobry to i tak go zmieni w 60 minucie jako pierwszego

4

Szkoda, będą mocniejsi

16

Pytanie czego oczekiwał Alvarez przechodząc do Atleti? Trofea? Nie
Styl? Nie.
Rozumiem, że chciał grać więcej, ale kierunek wybrał słaby, teraz ciężko będzie go wyciągnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?