4

@majkiii Ale Christensen... jeszcze przedłużą z nim kontrakt

1

@Solenya Bo za często nie gra:D

1

Mendy to jest człowiek kontuzja

1

@CurryTheGoat30 Jeśli liczysz na szpaler to i tak go nie zrobią

1

@RosjaninBut Jak grał rzadko to miał formę, teraz gra więcej, bez konfuzji i forma słabiutka

0

@Camel_46 Douglas

5

Czyli w Klasyku wystarczy remis i mamy mistrza no chyba, że Real wyłoży sie juz z Espanyolem

2

Olmo jak był co chwilę polamany mniej irytował niż teraz, nic chłopu nie wychodzi, psuje najlatwiejsze sytuację, zawsze czegoś mu brakuje

6

@turhiay A może zaczął grać slabo, bo dostawał mało minut?

0

@Destroyer_of_Worlds Alvarez i tak nie będzie wzmocnieniem na skrzydło, a to glownie od nich wymagam dryblingów

5

Uzależnienie od Yamala już teraz jest przerażające, a co to będzie za kilka lat

Nie ma dryblingów, nie ma gry z kontry, nie ma dokładnych, kluczowych podan, a obrona prosi sie o stratę bramki.
Budimir robi naszą obronę, a Hansi coś bredził o możliwej rywalizacji z Bayernem czy PSG :)

0

Kto gra na LS? Tylko Cancelo sie tam pojawia i to rzadko

4

@addept w ramach zbliżającego się Klasyku

1

@graco14 No ja sam pojadę jak już będzie gotowy, ale to pewnie raz, a później długo długo nie przy takich cenach :)

0

@Ilka Na 95% niestety tak.
4pkt przewagi nad Widzewem na 3 kolejki przed końcem i przy punktowaniu Widzewa to bardzo dużo, Termalica leci na 100%
Prędzej poleci Pogoń niż Legia, bo mają dużo cięższy terminarz

0

@LAMC_10 Mimo wszystko bez tej kibicowskiej patologii to miasto byłoby dużo piękniejsze.
Wiem, że to nie jest problem tylko Łodzi, ale chyba tutaj najbardziej to doskwiera i to w imię czego? Dwóch ekip(Widzew i ŁKS), które nie potrafią grać w piłkę, a jak juz awansują do ekstraklasy to balansują na granicy spadku. Gdyby to były ekipy regularnie walczące o mistrza Polski to jeszcze byłaby to jakaś okoliczność łagodząca :)

2

No Legia zapewniła sobie dziś utrzymanie, trochę szkoda.
No ale jak spadną widzewiacy to chociaż ucieszą mnie zepsute humorki łódzkich troglodytów i wandali :)

0

@Filipem Niby tak, ale niektóre odpowiedzi też były bez sensu, bez logiki.
A już wypady osobiste typu " a co, 16-latka ci odmówiła" to całkiem żałosne w takiej dyskusji:D

6

Ta pojemność robi wrażenie, ale więcej niz 90k kibiców będzie pewnie 3-4 razy w sezonie w zależności jak daleko zajdziemy w LM
Komplet na Klasyk, może na Atletico, na mecze w fazie pucharowej LM, ale w lidze takim standardem będzie 65-75k, a na jakieś Rayo czy Oviedo pewnie 50-55k

1

Do takiej jak Inter

0

@Kgorecki2500 to jeszcze ujdzie, ale mięso to sobie można kupić i zamrozic, lepsze wyjście niz sobie żałować, bo za dużo:d

1

@Adran360 i w co tam będą grać, bo raczej nie w piłkę nożną?

0

@Ilka walczyć to będą kibice oszpecając miasto kolejnymi bazgrołami na elewacjach łódzkich bloków, przystankach i bramach. Nie lubie Legii, ale jak sobię przypomnę co odwalają troglodyci z Widzewa to jednak cieszyłby mnie ich spadek

0

@TR3YWAY mniej stejka i będzie git

1

@626 Wada to zabranie pensji dla zawodnika wzmacniającego bardziej potrzebna pozycję
Jeśli przyjście Bernardo nie ograniczy możliwości sprowadzenia klasowych SO i 9 to jestem za

0

@Kgorecki2500 to sie nie opłaca nawet grilla rozpalać

No chyba, ze na szybkości w mikrofali, ale co to za majówka :D

0

@draxidox Ja mam dużą zmywarkę na 2 osoby i włączam co kilka dni, nie oplukuje, nie ma problemu z domywaniem na trybie "auto"

0

@arasz1819 No niestety, silniczki zadowolone :/

0

@Kgorecki2500 Zamrażarka*widzisz mnie*

17

@AlexDark00 Przecież nie mają wyboru. Mają drugi wybór spośród 2 meczów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?