1

Prawda jest taka, ze to ostatni dzwonek żeby wziąć za niego dobre pieniądze. Inna sprawa, ze i tak nie kupimy lepszego LS, bo tacy grają tylko w Bayernie i PSG, a z tych klubów nikogo nie wyciągniemy.
Pytanie jak będzie ze zdrowiem Raphy w kolejnym sezonie, jeśli podobnie to lipa

5

@Faro Ludzie to de...

1

@Borneo Flick pracuje nad Balde 2 lata i żadnych postępów

0

Sprzedać Balde, wykupić Cancelo, zmiennikiem będzie Martin. SO i tak musi przyjść, więc Martin będzie dostępny na LO

10

@MichuZ44 Dokładnie, umieszczają herb na ziemi, w torze przejścia i mają pretensje o to, że ktoś nadepnął. Sami umieściliście swoje barwy tak nisko.

5

No i jednak piękna pogoda na majówkę, a miało być tak źle.
Oby jak najdłużej, rok temu też majówka była ładna, ale od 4 maja cały miesiąc był paskudny, w sumie całe lato też

0

@Zoker Zawsze "pech", przeklęci :D

0

@Borneo Jak już są zamontowane to obniżają, ale trochę to założenie kosztuje :D

0

@misterio 4GB RAM to duże wymagania? I tak każdy ma te minimum 8GB, a jeśli chce używać sprzetu do czegoś więcej niż przeglądarka to 16-32GB i wtedy te 4GB na system nic nie zmieniają

0

Żałosne, za takie coś z miejsca bym dawał wykluczenia, skoro sie kładą nawet bez kontaktu

https://vm.tiktok.com/ZNRgPTsgB/

1

@norbi77 mimo wszystko bardziej obwiniam naszą grę niz sędziowanie

1

@Batys niestety mamy paskudny klimat, marze o globalnym ociepleniu również w Polsce

3

@BezglutenowyPedri trzeba było brać go z Totkow, teraz juz za późno

8

Drugi sezon z rzędu dostajemy zdecydowanie łatwiejszą stronę drabinki i znów nie potrafimy dojść do finału, klepiemy średniaków, ale na mocniejszych jak Inter czy Atleti już sie wykładamy przez głupie błędy i brak skuteczności.
Kiedy nam sie uda? I czy znów możemy liczyć na łaskawe losowanie? Kadrowo jeszcze długo nie dorównamy PSG czy Bayernowi, w dwumeczu marne szanse z nimi, ale los nam daje szanse zagrać w finale, w jednym meczu, gdzie przy odrobinie szczęścia mogłoby sie udać i zatrzymujemy sie na Atleti albo frajerzymy z Interem juz praktycznie wygrany dwumecz

0

@escarabajo Arsenal może strzelić z rożnych.
Oczywiście zdecydowanym faworytem będzie PSG czy Bayern, ale mimo wszystko jakaś szansa dla Arsenalu czy Atleti będzie

1

@severius no niestety 18 strzałów naszych asów to za mało na zdobycie gola

0

Do finału któraś z tych drużyn sie doczlapie, a w finale może skończy jak rok temu Inter albo wpadną ze dwie bramki po rożnych, a PSG czy Bayernowi będzie brakowało szczęścia. W jednym meczu wszystko jest możliwe

3

@blakkudium Głównie za sprawą karnych

0

@Roobo Bez Yamala i Raphy to może nie

0

@hugz co to za brednie?
Z nami w dwumeczu mieli 20 strzałów

0

@Esteban_ Posiadanie wyrównane, w strzałach lepsze Atleti

0

No to kotlety muszą wyjść ze swojej strefy komfortu

0

I pięknie, mecz sie ożywi

0

Wczoraj na boisku było 4(w sumie 5, bo jeszcze Dembuś) top skrzydłowych, dziś nie ma żadnego na zbliżonym poziomie, a to właśnie skrzydła robią największe show

4

Fajny ten ekran 360 na Meteopolitano, estetyczny. Szkoda, ze na Camp Nou zrezygnowali

2

@macio_944 normalny mecz, po prostu wczoraj było show

0

@PIWOSZ89 Skąd wnioski, że to mecz na 0:0? Atleti w dwumeczach strzeliło 7 Totenhamowi, 3 Barcelonie.
Arsenal w playoff faktycznie mało strzela, ale w fazie ligowej strzelali najwięcej

0

@Arden To samo można powiedzieć o Atleti

0

@MagdJanko Arsenal strzelił najwięcej bramek w fazie ligowej LM, w Premier League więcej strzeliło tylko City( 2 bramki więcej)

0

@Roobo Z Atletico tez się można pośmiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?