LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@szyper dopóki nie zmyśla tylko wyciąga niewygodną prawdę to spoko, na tym polega dziennikarstwo
1
@RobertNieLewandowski jaką reklamę?
3
@Deviler byle lato było lepsze niż ostatnio
1
Oczywiscie komentator z wadą wymowy to absurd, ale chłop juz komentuje kilkanaście czy kilkadziesiąt lat i dopiero ludziom zaczęło przeszkadzać, no nie rozumiem:)
0
@VAMOS1899LaMasia no nie uwzglednilem co nie zmienia faktu, ze nic jeszcze nie jest pewne. Możemy bić się do ostatniej kolejki albo skończyć z +15pk.
Będę spokojny dopiero po Klasyku o ile pójdzie po naszej mysli do tego momentu
1
@Aragorn33 Kupią klasowego rozgrywającego i z miejsca wskoczą poziom wyżej i wtedy faktycznie z tej kadry wycisną dużo więcej
6
@michaleu Taa, towarzyski.
Wystarczy jedna nasza wtopa w jednym z 3 meczów przed klasykiem( przeciwnicy są trudni) żeby juz klasyk był grany o coś. Jeśli po klasyku zostaną nam 3-4 punkty przewagi to juz tak kolorowo nie będzie.
Mamy fajną przewagę, ale w którymś z wyjazdów przed klasykiem niemal na pewno stracimy punkty, oby nie w obu
0
Ale też nie wygraliśmy
1
@Bykunn Ale powiadomienie będzie wkurzać miesiącami :D
0
@Marusek No spoko, w każdym razie zarówno zostawienie Lewego jak i drutowanie z Olmo czy Ferminem na 9 to nie są dobre opcje
0
@FcPortoFan1999 Szkoda Piasta, gdyby wygrali to Widzew juz jedną nogą byłby w pierwszej lidze
2
@Marusek Czyli opieramy sezon na domysłach na ten moment nie popartych występami na boisku? Słabo, słabo.
Zresztą oprócz Olmo to chyba tylko Fermin zostaje do spróbowania, ale tu musi przyjść "9" i tyle. Lewy nie pokazał z że walczy o nowy kontrakt, po prostu jest za stary
0
Turki zdobiły transfer za 75M? No to ładnie
0
@Filipem Za jakieś sensowne pieniądze to Ferran też by mógł odejść, ale nikt za niego nie zapłaci, sam też nigdzie nie ma zamiaru się ruszać, więc niech zostanie na rezerwe. Podstawa to pozbyć sie Lewego i kupić napastnika do pierwszego składu
0
@Barca_Big_Moment Wniosek prosty - nie ze skrajności w skrajność
1
@Marusek Kto jest u nas fałszywą 9 oprócz Olmo, który w sumie zagrał tak ze 2 mecze?
1
Przedłużyć Lewego, przedłużyć Christensena i jazda, szwagry ugotują
0
@Faro No niestety prawa rynku, nikogo nie obchodzą " biedaki" z Polski, Azji itp.
Na taki mecz będzie mnóstwo bogatych chetnych, Lapciowi bez różnicy kto kupi te bilety, ważne, ze słono zapłaci.
Jak będzie 105k pojemności to może będzie taniej
0
Nasi obrońcy też by mogli pograć tak twardo, ale nie mają okazji, bo zazwyczaj muszą gonić
1
No i to jest napastnik. Może nie czarować, ale jak ma piłkę na nodze pare metrów od bramki to zamienia to na gole
3
@Bolton może po prostu inaczej nie potrafią przeciwko City na ich terenie? Na ten moment 1:1 i City tez nie miało wielu okazji
0
To City prędzej zrobi dobrą akcje Arsenalowi niż sobie, podobnie było z Realem
2
90mln na Alvareza to i tak za mało, a jeśli nie on to kto? Kane niestety już trochę stary.
Ogólnie szkoda, ze zarówno po Alvareza jak i Kane nie zgłosiliśmy sie wcześniej zanim zmienili kluby
0
@FcPortoFan1999 Raków niestety chyba i tak już bez większych szans na mistrza. 6pkt do Lecha na 5 kolejek do końca...szkoda
0
@Gregs238 Na tym etapie i tak juz nie grali o cokolwiek w lidze
0
@Faro A prawda jak to zwykle bywa jest pośrodku. Szczęścia zawsze mogło być więcej, sędzia też nie był bez wpływu, ale taktyka, braki jakości na niektórych pozycjach jednak były kluczowe.
Mówienie o zajebistosci to naiwność, ale mimo wszystko i tak Flick jest zbawieniem dla Barcelony.
Dobry napadzior, klasowy stoper, mała korekta taktyczna na LM względem La Liga i jazda
1
@TR3YWAY Godziny, brak Polski, mnóstwo mało interesujących spotkań w fazie grupowej dla których nie będzie warto zarywać nocy.
1
@mekston Na samym mundialu zrobi kilka asyst, spokojnie :)
6
@Encore Jak chłop zrobi top3 to zostanie na spokojnie. Przyjdzie ktoś inny i zapewne nie będzie ani puntów ani stylu
0
@majkiii A może jednak LM? Arsenal spokojnie do przejścia, a finał to 1 mecz i może cudem.. :) Z Bayernem czy PSG będą mieli ciężko, ale Arsenal moim zdaniem przejdą