LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aequlibre nie masz być lepszy, masz awansować
0
@Patinka353 to nie brak szczęścia...nie co sezon
8
Awans przegrany na Camp Nou i to boli najbardziej.
No i niestety Hansi, kocham cię, ale to nie jest taktyka na wygranie LM, nie bez powodu z dwóch pucharów wyrzuca nas druzyna tracąca do nas prawie 20pkt.
1
@Ptasior Po prostu to nie jest taktyka na wygranie LM czy dwumeczu z topową drużyną
10
Za rok to juz na pewno...
0
@Sergio_Devils puchniemy, Cholo zaraz świeżych rzeźników wpuści
1
@tarczon tylko kto strzeli z wolnego?
0
No i kapitan Araujo by sie przydał na PO, bo Kounde to wóz z węglem, ale oczywiście mentalnie nie dzwignie takiego meczu. Komu my placimy tyle kasy ;/
0
@Nicko LL raczej wygrana. Niby spoko, ale niedosyt będzie, bo znów drabinka sprzyjała jak na LM.
No ale jeszcze walczymy, połowa odrobiona
0
Na pewno Ferran musi zostać, jeśli Lewy ma wejść to za któregoś pomocnika albo w ostateczności obrońcę
0
@Kleps0n Na ten moment to oni strzelili więcej w dwumeczu, w PK tak samo
1
@ShawnC Albo Bastoniego czy dobrego LS
2
Fermin miał główkę na 3:0... chwilę później 2:1, no niestety.
Coś pewnie strzelimy, choć sił już tyle nie będzie niestety. Potrzebujemy 2 bramek, ale znów 2 podania przeciwnika po dobrze znamym schemacie i będzie juz po dwumeczu, juz nic nie możemy stracić
0
@kamiVeB czyli skromne 9/10
7
Pila w trybuny i czekamy na drugą połowę
0
Ferran za dużo chce teraz rozgrywać, bo nikt nie wchdozi w jego miejsce w pole karne
0
No bylo w piłkę
0
Kryncom nami jak dzieciokami
1
@michal26 jak zawsze
3
Mamy remis i obrona od razu daje d..py, no tak sie nie da grać w Europie
0
I wracamy do frajerni, 2 podania i 2vs 1
1
@BojanKriKicz bez czerwonej pierwszą połowę? Jakieś szanse są :)
0
Z jednym skrzydłowym może być ciężko, wszystko w nogach Yamala, ale raczej to nie będą pojedynki 1vs1
0
@damian16161212 Oo panie, takich emocji to chyba nawet nie miałem 18 grudnia 2022. Zazdroszczę, ale w razie porażki będzie też bolało bardziej
0
@Szicek10 Obojętnie, nasi i tak albo prosto w bramkarza albo obok bramki
6
Racjonalnie to szanse mamy małe, ale człowiek zawsze sobie robi nadzieję :/
Rok temu z Interem...tak blisko finału
Co roku czegoś brakuje, zawsze "pech", czerwone kartki i naiwna gra
4
@vangoor No to i tak duże szanse dajesz. Od stanu 0:0 może byłoby 60-40 dla nas, a jednak mamy 2 bramki w plecy, więc tak realnie to mamy jakieś 10-15% patrząc na to jak gra u siebie Atleti
0
@mactab czemu po sezonie, nawet na meczyk sie nie zalapiecie
1
A kto jest królem? MU?
0
@RoberDzik To samo Modrić, wraca i jest tam najlepszym pomocnikiem.