1

@Aequlibre nie masz być lepszy, masz awansować

0

@Patinka353 to nie brak szczęścia...nie co sezon

8

Awans przegrany na Camp Nou i to boli najbardziej.

No i niestety Hansi, kocham cię, ale to nie jest taktyka na wygranie LM, nie bez powodu z dwóch pucharów wyrzuca nas druzyna tracąca do nas prawie 20pkt.

1

@Ptasior Po prostu to nie jest taktyka na wygranie LM czy dwumeczu z topową drużyną

10

Za rok to juz na pewno...

0

@Sergio_Devils puchniemy, Cholo zaraz świeżych rzeźników wpuści

1

@tarczon tylko kto strzeli z wolnego?

0

No i kapitan Araujo by sie przydał na PO, bo Kounde to wóz z węglem, ale oczywiście mentalnie nie dzwignie takiego meczu. Komu my placimy tyle kasy ;/

0

@Nicko LL raczej wygrana. Niby spoko, ale niedosyt będzie, bo znów drabinka sprzyjała jak na LM.

No ale jeszcze walczymy, połowa odrobiona

0

Na pewno Ferran musi zostać, jeśli Lewy ma wejść to za któregoś pomocnika albo w ostateczności obrońcę

0

@Kleps0n Na ten moment to oni strzelili więcej w dwumeczu, w PK tak samo

1

@ShawnC Albo Bastoniego czy dobrego LS

2

Fermin miał główkę na 3:0... chwilę później 2:1, no niestety.
Coś pewnie strzelimy, choć sił już tyle nie będzie niestety. Potrzebujemy 2 bramek, ale znów 2 podania przeciwnika po dobrze znamym schemacie i będzie juz po dwumeczu, juz nic nie możemy stracić

0

@kamiVeB czyli skromne 9/10

7

Pila w trybuny i czekamy na drugą połowę

0

Ferran za dużo chce teraz rozgrywać, bo nikt nie wchdozi w jego miejsce w pole karne

0

No bylo w piłkę

0

Kryncom nami jak dzieciokami

1

@michal26 jak zawsze

3

Mamy remis i obrona od razu daje d..py, no tak sie nie da grać w Europie

0

I wracamy do frajerni, 2 podania i 2vs 1

1

@BojanKriKicz bez czerwonej pierwszą połowę? Jakieś szanse są :)

0

Z jednym skrzydłowym może być ciężko, wszystko w nogach Yamala, ale raczej to nie będą pojedynki 1vs1

0

@damian16161212 Oo panie, takich emocji to chyba nawet nie miałem 18 grudnia 2022. Zazdroszczę, ale w razie porażki będzie też bolało bardziej

0

@Szicek10 Obojętnie, nasi i tak albo prosto w bramkarza albo obok bramki

6

Racjonalnie to szanse mamy małe, ale człowiek zawsze sobie robi nadzieję :/

Rok temu z Interem...tak blisko finału
Co roku czegoś brakuje, zawsze "pech", czerwone kartki i naiwna gra

4

@vangoor No to i tak duże szanse dajesz. Od stanu 0:0 może byłoby 60-40 dla nas, a jednak mamy 2 bramki w plecy, więc tak realnie to mamy jakieś 10-15% patrząc na to jak gra u siebie Atleti

0

@mactab czemu po sezonie, nawet na meczyk sie nie zalapiecie

1

A kto jest królem? MU?

0

@RoberDzik To samo Modrić, wraca i jest tam najlepszym pomocnikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?