LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn Jak ma grać g..wno to niech nie gra we wtorek, może dzisiejszy występ pomoże mu złapać formę.
@jedrek7000 No pewnie odpadniemy, szansę na awans dość małe. Na zgarnięcie 3 wciąż cennych punktów szansa jest większa, skorzystajmy
Nie wiem skąd przekonanie, że ławka po blamażu z Atleti to najlepsze wyjście dla naszych piłkarzy
0
@Kinginiesta I ewentualnie taki mały plusik, że szanse na wygranie meczu wzrastają parokrotnie, ale to szczegół :)
0
@Szczygiel06 No to już będzie przesada, ale jeśli pogra 45-60min to raczej mu nie zaszkodzi(o ile zdrowie ok)
3
No i super, że Flick nie wystawia rezerw. Na ten moment mamy tylko i aż 6pkt przewagi, a terminarz do Klasyku(którego przecież też możemy nie wygrać) dosyć wymagający, bo wyjazdy z Osasuną i Getafe chyba słabo wspominamy, prawda?
No i nie jestem przekonany, że naszym akurat potrzeba tego odpoczynku, może właśnie potrzeba dobrego meczu?
Niech się postarają to w drugiej połowie odpocznie reszta "potrzebujących"
6pkt przewagi, a kolejek jeszcze sporo, niektórzy chyba za szybko świętują mistrzostwo
0
Pedri tez ostatnio czesciej gra po 45 minut niz po 90
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mordini123 Szczegolnie, ze Arsenal jeszcze walczy w LM
1
@Katalończyk 99 Nie no, taka drabinka, rok temu jeszcze lepsza. Niestety frajernia sezon w sezon. Sklad mamy niby lepszy niz Atleti co widać po lidze, ale przychodzą dwumecze w pucharach i przegrywamy
0
@Eklerek Chyba wlasnie po to został kupiony, tak jak u nas Lewy. Niestety jeden i drugi raczej mają problemy z tym dobijaniem
0
Dopiero zobaczylem
Co zrobił Arsenal?? Naprawdę chcą to jeszcze przegrać?
0
@ACMaldini3 przedłużenie kontraktu na finiszu, Vini zadowolony ostatnio w wywiadzie, więc raczej nigdzie sie nie wybiera
9
@clyde No niestety, tutaj też kilku użytkowników regularnie prowadzi swoje polityczne, wręcz partyjne kąciki :)
2
@campnou1996 dwumecz
1
@Derpowsky Im może nie leży Girona za Alvaro :)
2
@Playez No my z Rayo też sie pomęczyliśmy
0
@Matheu12 Drugi? A to mało już takich meczów zagrali?
9
@Matheu12 A może niech wyjdą na galowo i ćwiczą trafianie do bramki?
0
@RoberDzik Na ten moment przy wygranej Realu na Camp Nou to 2 remisy i przegrywamy mistrza, nie 2 porażki.
0
@kuz A może czarno-biały?
0
@daniel32778 Nie wygrywamy, bo nie wystawiamy rezerw w lidze?
Nie wygrywamy, bo sie frajerzymy czerwonymi kartkami i bramkami z d..py, a sami przez 20 strzałów nie potrafimy zdobyć gola
"Zmęczenie" nie ma z tym za wiele wspólnego
2
U siebie z Gironą to lajcik
3
@prokofiew Trzymajmy już tę lige za mordę. 7pkt przewagi wygląda fajnie, ale nasze mecze do klasyku to derby Barcelony, mecz u siebie z Celtą, która jest 3 czy 4 najlepszą drużyną ligi na wyjazdach, a później dwa wyjazdy - Getafe i Osasuna, czyli tereny, gdzie zazwyczaj sie męczymy.
Tak naprawdę każdy mecz do Klasyku nie będzie łatwy i będzie pachniało stratą punktów.
Mamy przewagę i ją szanujmy. Rozumiem mokre sny o remontadzie, ale niech to nie będzie kosztem ligi, skopalismy domowy mecz i prawdopodobnie się pożegnamy z rozgrywkami, tyle.
Caly sezon pracujemy na ligę i teraz nie można odpuszczać
Nie mówię żeby wcale nie rotować, ale nie pół składu od razu
5
@Katalonik97 Serio wierzysz, ze od 10 lat mamy pecha?
1
@tarantino10 Niestety historia naszych przygód w LM z ostatnich 10 lat mocno sie przyczyniła do tego
0
@KamQiX ostatni raz to jeszcze z Messim w składzie mieliśmy potencjał na wygranie LM
1
@Kubsoleon Rapha też był PS
0
Gavi cale 22 minuty pograł po kontuzji. Serio da więcej niż Pedri? No chyba ze uraz, wtedy jesteśmy w d.. przed rewanżem
1
Jeszcze czekać aż się Yamal wykartkuje i będziemy remontować na Metropolitano :)
No mało pozytywów na ten moment, nawet w 11 bylo ciężko zrobić im krzywdę
0
@Czyhrynski A tata po mleko poszedł?
1
Tradycyjne czerwo i marnowanie sytuacji, znów jedna piłka za kołnierz i wylew obrońcy prawdopodobnie przegrywają nam dwumecz. Przecież ten paprok prawdopodobnie przegrałby sam na sam z Joanem.
I jeszcze ten gol z wolnego... To jest właśnie LM. Wciąż te same błędy, wciąż marnowanie sytuacji i brak gryzienia trawy