1

@Bykunn Jak ma grać g..wno to niech nie gra we wtorek, może dzisiejszy występ pomoże mu złapać formę.

@jedrek7000 No pewnie odpadniemy, szansę na awans dość małe. Na zgarnięcie 3 wciąż cennych punktów szansa jest większa, skorzystajmy

Nie wiem skąd przekonanie, że ławka po blamażu z Atleti to najlepsze wyjście dla naszych piłkarzy

0

@Kinginiesta I ewentualnie taki mały plusik, że szanse na wygranie meczu wzrastają parokrotnie, ale to szczegół :)

0

@Szczygiel06 No to już będzie przesada, ale jeśli pogra 45-60min to raczej mu nie zaszkodzi(o ile zdrowie ok)

3

No i super, że Flick nie wystawia rezerw. Na ten moment mamy tylko i aż 6pkt przewagi, a terminarz do Klasyku(którego przecież też możemy nie wygrać) dosyć wymagający, bo wyjazdy z Osasuną i Getafe chyba słabo wspominamy, prawda?
No i nie jestem przekonany, że naszym akurat potrzeba tego odpoczynku, może właśnie potrzeba dobrego meczu?

Niech się postarają to w drugiej połowie odpocznie reszta "potrzebujących"

6pkt przewagi, a kolejek jeszcze sporo, niektórzy chyba za szybko świętują mistrzostwo

0

Pedri tez ostatnio czesciej gra po 45 minut niz po 90

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mordini123 Szczegolnie, ze Arsenal jeszcze walczy w LM

1

@Katalończyk 99 Nie no, taka drabinka, rok temu jeszcze lepsza. Niestety frajernia sezon w sezon. Sklad mamy niby lepszy niz Atleti co widać po lidze, ale przychodzą dwumecze w pucharach i przegrywamy

0

@Eklerek Chyba wlasnie po to został kupiony, tak jak u nas Lewy. Niestety jeden i drugi raczej mają problemy z tym dobijaniem

0

Dopiero zobaczylem

Co zrobił Arsenal?? Naprawdę chcą to jeszcze przegrać?

0

@ACMaldini3 przedłużenie kontraktu na finiszu, Vini zadowolony ostatnio w wywiadzie, więc raczej nigdzie sie nie wybiera

9

@clyde No niestety, tutaj też kilku użytkowników regularnie prowadzi swoje polityczne, wręcz partyjne kąciki :)

2

@campnou1996 dwumecz

1

@Derpowsky Im może nie leży Girona za Alvaro :)

2

@Playez No my z Rayo też sie pomęczyliśmy

0

@Matheu12 Drugi? A to mało już takich meczów zagrali?

9

@Matheu12 A może niech wyjdą na galowo i ćwiczą trafianie do bramki?

0

@RoberDzik Na ten moment przy wygranej Realu na Camp Nou to 2 remisy i przegrywamy mistrza, nie 2 porażki.

0

@kuz A może czarno-biały?

0

@daniel32778 Nie wygrywamy, bo nie wystawiamy rezerw w lidze?
Nie wygrywamy, bo sie frajerzymy czerwonymi kartkami i bramkami z d..py, a sami przez 20 strzałów nie potrafimy zdobyć gola
"Zmęczenie" nie ma z tym za wiele wspólnego

2

U siebie z Gironą to lajcik

3

@prokofiew Trzymajmy już tę lige za mordę. 7pkt przewagi wygląda fajnie, ale nasze mecze do klasyku to derby Barcelony, mecz u siebie z Celtą, która jest 3 czy 4 najlepszą drużyną ligi na wyjazdach, a później dwa wyjazdy - Getafe i Osasuna, czyli tereny, gdzie zazwyczaj sie męczymy.
Tak naprawdę każdy mecz do Klasyku nie będzie łatwy i będzie pachniało stratą punktów.

Mamy przewagę i ją szanujmy. Rozumiem mokre sny o remontadzie, ale niech to nie będzie kosztem ligi, skopalismy domowy mecz i prawdopodobnie się pożegnamy z rozgrywkami, tyle.

Caly sezon pracujemy na ligę i teraz nie można odpuszczać

Nie mówię żeby wcale nie rotować, ale nie pół składu od razu

5

@Katalonik97 Serio wierzysz, ze od 10 lat mamy pecha?

1

@tarantino10 Niestety historia naszych przygód w LM z ostatnich 10 lat mocno sie przyczyniła do tego

0

@KamQiX ostatni raz to jeszcze z Messim w składzie mieliśmy potencjał na wygranie LM

1

@Kubsoleon Rapha też był PS

0

Gavi cale 22 minuty pograł po kontuzji. Serio da więcej niż Pedri? No chyba ze uraz, wtedy jesteśmy w d.. przed rewanżem

1

Jeszcze czekać aż się Yamal wykartkuje i będziemy remontować na Metropolitano :)

No mało pozytywów na ten moment, nawet w 11 bylo ciężko zrobić im krzywdę

0

@Czyhrynski A tata po mleko poszedł?

1

Tradycyjne czerwo i marnowanie sytuacji, znów jedna piłka za kołnierz i wylew obrońcy prawdopodobnie przegrywają nam dwumecz. Przecież ten paprok prawdopodobnie przegrałby sam na sam z Joanem.
I jeszcze ten gol z wolnego... To jest właśnie LM. Wciąż te same błędy, wciąż marnowanie sytuacji i brak gryzienia trawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?