3

@Krzysztof1987 na 100%? Na Camp Nou nie strzeliliśmy żadnej

0

@18Pawel99 Cancelo LS

0

@RomanGroza No i ruch lewostronny. Minus Japonii niestety.

0

@Danny Gaucho i to bez 7-8 karnych jak niektórzy

0

@mientusek1407 Ronaldinho na LS

0

@Piorun Pewnie znowu będą polować na kości

1

@Firestone i ta czwarta prawdopodobnie (wierzę , ale na 90% tak będzie)wypierdzieli nas z LM :/

0

@Aequlibre Nie złapali czyli podjął dobrą decyzję

2

@macio_944 Ale Yamal i Pedri sie zmęczyli, koniec złudzeń :/

0

@Krzysztof1987 Nie no, pierwsza połowa była świetna, gorzej w drugiej

0

@David_VeB Nie mają sensu takie marudzenia jak twoje. Czasem morale i i dobry, wygrant mecz przed decydującym starciem są ważniejsze niż ławka i pozorne odzyskiwanie sił

0

@macio_944 Jeśli do klasyku nie stracimy punktów to przyznam ci racje

Przed tym meczem przewaga to było "potężne" 6 pkt. To bezpieczna przewaga na 3-4 kolejki przed końcem, nie na 8(nie licząc juz tego Espanyolu to 7)

No i zdecydowanie uważam, ze dobry mecz po blamazu z Atleti da naszym zawodnikom więcej energi niż mecz spędzony na ławce.

0

@David_VeB to oddajmy lige Realowi skoro wy*bane na nią

0

@Piorun Powiem więcej - 4pkt w tych dwóch meczach chyba bym brał w ciemno. Będzie męczarnia
A jeszcze świetna na wyjazdach Celta przed nami

0

@WiecekFCB No Yamal to juz spacerkiem tego gola na 3:1 zdobył, cień piłkarza, korzeń w chmarzen

3

Być może po najbliższych wyjazdowych meczach docenimy dzisiejsze 3pkt i komfort przed Klasykiem.

Yamal dzięki 2 asystom i bramce na dobicie rywala wygrał nam 3pkt(wciąż bardzo cenne!!), dzięki Hansi!

0

@NeyJr11 I juz płacze ehh.
Rozumiem ze po starcie punktów ale z Yamalem i Pedrim na ławce nastroje byłyby lepsze?

2

La zabawa, jednak wykupić xd

0

Faktycznie Yamal ledwo biega...

3

Ufffffff kamień z serca, mamy to

0

@Irmscher10 Cancelo na LS to jedyna sensowna opcja

0

@macio_944 W sensie, ze możemy stracić i sily i punkty prowadząc 2:0 i po gnieceniu przeciwnika w pierwszej polowie? Mają czelność narzekać? No szok

0

Wcisną w końcu, czas się obudzić

1

To powinno być 2:2, oj Cancelo

0

Taktyczna ręka i bez żółtej?

0

Wygasić już ten mecz, niech nie mają kontry

1

Nie wpuszczajmy go na Atleti

2

Bark wystawal? Gdyby strzelił tą częścią ciala to odgwizdali by rękę

0

Hektary przed naszym polem karnym

0

Zamiast 3:0 szybkie 2:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?