LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Krzysztof1987 na 100%? Na Camp Nou nie strzeliliśmy żadnej
0
@18Pawel99 Cancelo LS
0
@RomanGroza No i ruch lewostronny. Minus Japonii niestety.
0
@Danny Gaucho i to bez 7-8 karnych jak niektórzy
0
@mientusek1407 Ronaldinho na LS
0
@Piorun Pewnie znowu będą polować na kości
1
@Firestone i ta czwarta prawdopodobnie (wierzę , ale na 90% tak będzie)wypierdzieli nas z LM :/
0
@Aequlibre Nie złapali czyli podjął dobrą decyzję
2
@macio_944 Ale Yamal i Pedri sie zmęczyli, koniec złudzeń :/
0
@Krzysztof1987 Nie no, pierwsza połowa była świetna, gorzej w drugiej
0
@David_VeB Nie mają sensu takie marudzenia jak twoje. Czasem morale i i dobry, wygrant mecz przed decydującym starciem są ważniejsze niż ławka i pozorne odzyskiwanie sił
0
@macio_944 Jeśli do klasyku nie stracimy punktów to przyznam ci racje
Przed tym meczem przewaga to było "potężne" 6 pkt. To bezpieczna przewaga na 3-4 kolejki przed końcem, nie na 8(nie licząc juz tego Espanyolu to 7)
No i zdecydowanie uważam, ze dobry mecz po blamazu z Atleti da naszym zawodnikom więcej energi niż mecz spędzony na ławce.
0
@David_VeB to oddajmy lige Realowi skoro wy*bane na nią
0
@Piorun Powiem więcej - 4pkt w tych dwóch meczach chyba bym brał w ciemno. Będzie męczarnia
A jeszcze świetna na wyjazdach Celta przed nami
0
@WiecekFCB No Yamal to juz spacerkiem tego gola na 3:1 zdobył, cień piłkarza, korzeń w chmarzen
3
Być może po najbliższych wyjazdowych meczach docenimy dzisiejsze 3pkt i komfort przed Klasykiem.
Yamal dzięki 2 asystom i bramce na dobicie rywala wygrał nam 3pkt(wciąż bardzo cenne!!), dzięki Hansi!
0
@NeyJr11 I juz płacze ehh.
Rozumiem ze po starcie punktów ale z Yamalem i Pedrim na ławce nastroje byłyby lepsze?
2
La zabawa, jednak wykupić xd
0
Faktycznie Yamal ledwo biega...
3
Ufffffff kamień z serca, mamy to
0
@Irmscher10 Cancelo na LS to jedyna sensowna opcja
0
@macio_944 W sensie, ze możemy stracić i sily i punkty prowadząc 2:0 i po gnieceniu przeciwnika w pierwszej polowie? Mają czelność narzekać? No szok
0
Wcisną w końcu, czas się obudzić
1
To powinno być 2:2, oj Cancelo
0
Taktyczna ręka i bez żółtej?
0
Wygasić już ten mecz, niech nie mają kontry
1
Nie wpuszczajmy go na Atleti
2
Bark wystawal? Gdyby strzelił tą częścią ciala to odgwizdali by rękę
0
Hektary przed naszym polem karnym
0
Zamiast 3:0 szybkie 2:1