LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W 25 minut Bayern zmarnuje 3 setki, a później pójdzie długa piłka na Viniego, który strzeli gola. Do przerwy pewnie jeszcze jakiś strzał życia i 2:0 dla Realu.
Po przerwie Bayern będzie klepać 40 metrów od bramki madryciakow, a oni będą czekać na kontry.
Zbyt wiele razy już to widziałem
0
@LAMC_10 Może czasem faktycznie by to pomogło?
No ale juz samo zadaszenie i 105k na trybunach zrobią swoje... jeszcze rok :)
2
A my na Camp Nou dachu nie zamkniemy, nawet po remoncie :/
0
@KamQiX Jeśli nic sie nie stanie to dzisiejszą wypowiedzią i brakiem reakcji przegra wojnę już teraz
0
@ZuczekFCB1899 Juz raz Łunin zaprowadził ich do finału
0
No ciekawe co się będzie działo w nocy w Iranie. Po takich deklaracjach Trumpa przecież nie mogą wystrzelić parę rakiet z czego połowa nie doleci do celu, Trump już by sie całkiem skompromitował, więc musi być grubo. A może jednak frajerstwo Ameryki? Przecież jak znów zablefowali to cały świat ich wyśmieje
0
@Quahoo Real co roku jest beznadziejny, ale średnio co 2 lata wygrywa LM, a z potężnym Bayernem nie przegrał od 9 spotkań
0
@bodzio10 Skąd to przekonanie? Faktycznie terminarz mają całkiem przyjemny, ale muszą zacząć wygrywać, no remisy w ich sytuacji nie wystarczą
0
Jak nie Legia to może Pogoń spadnie? Zawsze coś.
Widzew to juz taki pewniaczek do spadku skoro frajerzą tak jak ostatnio z Rakowem
0
@norbi77 O Polske to wiadomo, że nie chodzi, bo nie mamy "odpowiedniej floty", a jeśli coś w ogóle mamy to zbyt dużo czekania na decyzję od konserwatora zabytków.
No ale Europa też sie nie powinna mieszać głównie dlatego, że nikt ataku z nimi nie konsultował, a NATO ma inne regulaminy działania
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@buglikos no ale w lidze przegrali 1:2
1
@PatrychoO Ogólnie jak każda platforma - opłacić na miesiąc, obejrzeć zaległości i anulować subskrypcję
0
@PatrychoO Juz lepiej opłacić Disneya + na miesiąc i w ciągu tego świątecznego dnia nie oglądać 2-3h polsatowych reklam
1
@Rastafarnianin Aa spoko, bo coś mi tu nie pasowało
1
@Sulimo W Łodzi juz po
1
Roma nie puchnie, idzie po remontade
0
@Katalonik97 tak się kończy Amigos FC
2
@Luciano99 Remis? Pokaż buty
1
@PIWOSZ89 dwa dobijoki
21
Lamine wspierał Yamala?
1
@LeoMessiiBarcaPepa Messi był praktycznie kompletnym zawodnikiem.
Może pojawi sie super strzelec albo super asystent albo super drybler. Ale czy pojawi sie kosmita, który niemal w każdym ofensywnym aspekcie będzie najlepszy w historii? Nie sądzę
0
@maroon Dziś czy od początku wojny?
0
@Jasko227 Jak przejdziemy Atleti(mimo wszystko 4.druzyne La Liga) to Arsenal powinien być paradoksalnie łatwiejszy.
Juz nie róbmy z Atleti takiego potwora, to nie z nimi bijemy sie o mistrza w lidze
0
@LeoMessiiBarcaPepa Dla nas tak, dla Atleti średnio:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FrankDux72 3pkt są, więc podbite
0
@mr Barca Nie bluźnij
0
@Popitek12 Katowice nocą?
2
@Aragorn33 Nikt nigdy nie będzie na poziomie GOATa Messiego.