0

Heheszki z kolanem Mbappe, ale jak to w końcu jest, że chłop gra juz pod koniec marca skoro dopiero byly artykuły, ze walczy o wyjazd na Mundial i że w Realu juz w tym sezonie raczej nie zagra?

0

@Lionel_Messi10 Czyli według wyliczeń Ferran jest wart jakieś 100mln?
Przecież to oczywiste, ze za mniej niz 150mln to nawet nie ma co myśleć o Alvarezie

1

@Kapitan hawk No ładna orka na Kubusiu, uwielbiam jak każdy chce dowalić Stanowskiemu, ale zazwyczaj oni sami sie kompromitują

1

@mort Zapewne na kolejnych kilkuset czy nawet paru tysiącach miejsc wciąż widoczność jest kiepska, ba, prawdopodobnie na calej dolnej trybunie nie jest zbyt dobra widoczność, bo to nachylenie jest niestety minimalne.
Puste miejsca na samym przodzie kiepsko wyglądają niestety

2

@Coutinho007 *Ferran

0

No przy takim limicie to Alvareza możemy sobie odpuścić

0

@Derean Here we go again

2

@BulaKG No nie do końca, bo wciąż duża część ceny zalezy od rządu

0

@QQL5 Nie oglądałem ostatnio meczów z polskim komenatrzem.
Jest taki najazd, bo po kilkunastu/kilkudziesięciu latach jego pracy jako komentator ludzie sie zorientowali, że nie wymawia "r' czy po prostu pierniczy głupoty?

5

To juz niech zostanie Casado

0

@Adam065 Ale wystarczyło zmienić jedynie kąt nachylenia dolnej trybuny, reszte zostawić bez zmian.
Moze ubyłoby 2-3k miejsc, ale wciąż mieliśmy stadion na ponad 100k, który zapełniałby sie kilka razy w roku

7

Niestety straszny bubel odwalili, taka przebudowa była idealną okazją do rozwiązania tego problemu

1

Jeszcze jestem w stanie zrozumieć pomyłkę sztabu, ale Mbappe nie potrafił sie odezwać czy chłop też zapomniał które kolano go boli? Troche zalatuje fejkiem, bo ciężko w to uwierzyć

1

@Fake69 Ale najpierw sprzedadzą 90- dniowy zapas po wysokich cenach...

0

@Hosh No i pieknie, Jaga zarobi kolejne 10mln, chlopak rozwinie sie gdzies na zachodzie i kadra bedzie mniej drewniana

1

@Rupert_Haubica No szczerze to chyba nasz najlepszy obronca obecnie.

3

Ha tfu na ten pomiot szatana :)

2

Ogólnie kręcą z tymi kontuzjami w Madrycie, zawodnicy maja nie grac po 2 miesiace, a za moment wracają

2

@FCB_dimiC Fiat Panda

1

@Eto'o9 R10 i tak lekką ręką oddajesz za 100mln pomocnika, który do marca robi 30G/A? Wciąż jest bardzo młody i oczywiście może za rok czy dwa przepaść i być warty 20mln, ale równie dobrze może być jeszcze dużo lepszy.
No i kogo wymieniłeś? Pedri nie ta pozycja, potrzebujemy go niżej i wszelkie próby ustawiania go na 10 to barbarzyństwo. Gavi od 2 lat praktycznie nie gra i nie wiadomo co będzie dalej, a Olmo jest jeszcze bardziej nieregularny niz Fermin i do tego bardzo szklany, więc na chlopie nie ma co opierać tej pozycji.
Rapha musi zostać na LS, nie kombinujmy

1

@Luciano99 Ament.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@heniusss W LM będzie latwiej, bo mamy mecz u siebie i tu możemy zrobić przewagę przed rewanżem

4

@Ryoumen Casado nie będzie chciał odejść do Arabii

15

@Comentateiro Pewnie wnuczek za długo czekał na mieszkanie

0

@Szczygiel06 Robimy, nie gadamy

0

@tbas O co chodziło?

2

@DonAndresFCB Niestety całkowicie zabije to klimat. Juz nie będzie oglądania kilku meczów dziennie, bo zwyczajnie nikt nie będzie zarywać całej nocy.
Sam pewnie obejrze mecze Polaków i te najwazniejsze mecze czyli półfinał/finał.
Ewentualnie jeśli trafi sie coś przed północą

1

@severius Fakt jest taki, że ani Real nie jest tak słaby jak wielu uważa, ani my nie jesteśmy takim walcem i Flick nie stworzył potwora.
Mamy dobre/bardzo dobre mecze, ale potrafimy przeplatać je slabymi albo nawet bardzo slabymi jak dzisiaj.
Najlepsze wyniki z Realem mamy, gdy sie ich nie spodziewamy, bo gdy mówimy, że ich rozjedziemy to zazwyczaj są ciężary :D

0

@Ignareks Powinien, ale niestety wątpie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?