0

@Safrani tylko jaki sens ma taka zmiana dla Siemieńca? Zarobi trochę więcej?
Widzew ma pieniędze, ale pewnie jeszcze długo nie wskoczy na poziom Jagi

4

przy strzalach Yamala i Lewego to sie nie dziwie :D

0

@RozowaPantera i tak braknie na pokrycie dziury budzetowej;/
Nie wiem czy pożyczka w tak zadluzonym panstwie Tuska to dobry pomysl, bo ewidentnie nie potrafią zarządzać budżetem

20

Ogólnie strasznie glupie te zasady z żółtymi kartkami, Yamal w sumie na wlasne zyczenie tyle ich uzbierał, ale grasz 8 spotkan w fazie lligowej, a pozniej mozesz ominac mecz w cwiercfinale , bo dostałeś trzecią kartkę w 10 czy 11 spotkaniu LM, no troche slabo

2

@Chimera Spokojnie, skończy sie PiS skończy sie drożyzna, cierpliwości

3

@peetwithbarca City juz odpadło w pierwszym meczu niestety, trzeba czekać na Bayern

3

Olmo, choć szkoda, ze nie przetestowaliśmy tego z Sevillą.
Lewy na boisku to jedynie szansa na jakiś strzał głową, ale ostatnio nawet to mu nie wychodzi

0

@tbas No jeśli miało to faktycznie są durni

0

@tbas Ani przed Ameryką ani przed Unią, niech Polska będzie w sojuszach, ale niech ma w nich coś do powiedzenia i nie przyjmuje każdego durnego pomysłu

0

@tbas nie wiem czy by to miało jakiś sens

12

@Laminedependencia na uderzenie to nie wyglądało

5

@Dieselzor To juz ostatnia kadencja, później przerwa

7

@Pablozeusz Tylko na tu i teraz jest to bez znaczenia, liczy sie poziom na boisku, a ten niestety jest żenujący u obu

2

Ale Oskar partaczy

6

Ale po co powolanie do kadry, Grosik lepszy albo kopacze z drugiej bundesligi

11

Oskarazoooooooo

1

@Kgorecki2500 Niby czekam na recenzje i całą otoczkę ale nie spodziewam sie rewolucji albo arcydzieła. Na pewno będzie to ogromna, dobrze zrobiona gra, ale sam klimat GTA srednio mi podszedł. Pewnie ogram jeśli kupię na jakiejś promce, ale szczerze mówiąc bardziej czekam na Euro Truck Simulator na Xboxa niż na to GTA :D

0

@th@les Do kompletu zabrakło parę tysięcy

Z Newcastle za to będzie komplet i oby atmosfera jeszcze lepsza niż z Atleti

0

@Niepokorny_jesiotr Dokładnie. Olmo nie da nam mniej, bo o to ciężko, a jednak taka mobilna, techniczna opcja w ataku może nam się opłacić. Trzeba kombinować, bo czy Ferran czy Lewy w wyjściowym składzie to niestety gramy w 10

1

Nie był to wielki mecz, a mimo wszystko 5:2. Nie było potrzeby wrzucać wyższego biegu i bardzo dobrze, idealny scenariusz przed wymagającym rewanżem w LM.
Jedynie wnioski jakie(po raz kolejny) można wyciągnąć to niestety fatalna dyspozycja naszych "9". To jest dramat i uważam, ze z Newcastle Olmo albo Rapha na fałszywej "9" to nie powinna być opcja - to powinien być obowiązek

1

@FcPortoFan1999 Zapomniałem, ze jest portugalska w Eleven, trzeba chyba odpalić dla Polaków w składzie :)

0

@heniusss Ale co ma % do tego? Liczy sie liczba kibiców, procent to zależy od wielkości trybun, a nie zainteresowania meczem.
56k a 84k to jednak ogromna różnica. Dziś powinien być komplet.
Rozumiem, ze mniej gwiazd, rozumiem, ze Sevilla to też juz nie ta ekipa co kiedyś, ale jednak drużynę Flicka oglada sie całkiem dobrze

No i jeszcze aspekt wyborów - przecież to dodatkowa motywacja dla socios zeby przyjść na mecz.
Gdyby nie wyboru to byłoby jeszcze słabiej na stadionie.

Zobaczymy przy większej pojemności, ale muszą ogarnąć te ceny biletów, bo bez karnetów i statusu socio raczej nikogo nie stać na regularne wizyty na Camp Nou

0

@vangoor Ale jaki w tym sens? Rekina i tak nie sprzedamy za normalne pieniądze, więc lepiej pożegnać Lewego(najlepiej jednego i drugiego ale to niemożliwe)

1

@escarabajo Wrócił z urodzin?

0

@PioteK Turyści, którzy chcą raz w życiu czy raz w roku być na meczu i tak łupią, ale jeśli ktoś mieszka w Katalonii i nie jest socio to raczej odpuści sobie częstsze wizyty na Camp Nou przy takich cenach.
Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie przy pełnej pojemności

2

@heniusss No ale jednak chyba przesadzili skoro braklo 6k ludzi nawet na stadionie z taką pojemnością w jednak szczególny dzień, gdzie frekwencja powinna być wysoka

@Laminedependencia Na klasykach czy w fazie pucharowej LM będzie 90-100k, ale to tylko kilka takich spotkań w roku.

0

Frekwencja 56.5k na 62k miejsc. Godzina może słaba, ale przecież jest niedziela, do tego dzień wyborów. Trochę słabo. Jeśli będzie pełna pojemność 105k i 50-60k ludzi na większości spotkań to jednak dziwnie to będzie wyglądać. Ceny biletów?

2

@Messiah10 Polski niszczyciel D. Tusk hehe :)

7

Cubarsi zapomniał, ze oprócz od rozgrywania jest jeszcze od bronienia, ale trudno, lepiej babol dzisiaj niż z Newcastle

2

Piękne krycie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?