1

@Grzegorz_Klich oprócz tej drużyny, która grała z nami...

12

Arbeloa wychodzi w środku pola z zawodnikiem z kadry B i ogrywa 3:0 Guardiolę.
Pep sie nigdy nie nauczy, prawie zawsze ten sam scenariusz w meczach z Realem

3

Takie bezjajeczne City i tak nic tu nie strzeli, a 0:3 u siebie nie odrobią.
Pozostaje liczyć na Bayern w kolejnej rundzie

3

Spokojnie na manicie sie skończy, Pep znowu obnażony

0

Valverde zaraz sezon w LM jak Benzema, po wygraną, po ZP :D

1

Po dwumeczu xd City ośmieszone

1

@Luciano99 Kończy sie jak sędzia gwiźnie

35

U nas na Doku pewnie grałby sam Kounde

3

Od jakichś 20min City nawet nie powąchalo pola karnego Realu, tak sie właśnie broni w LM, później 2 graczy na kontry i sie przepycha :)

0

Doku generator kontr Realu

4

Na pocieszenie później mają Bayern :D

0

City to mem, Real typowo na wygranie LM xd

4

Klasyczny Real, klasyczne City.
Czają sie z atakami, boją sie strzałów, a Real kontra i gol xd

1

Niby wiadomo, ze 90% akcji Realu będzie szło na Viniego, a pewnie i tak strzeli z kontry

0

Nie no, jak Real w takim składzie wyciągnie tu chociaż remis to nie rozumiem futbolu

1

To jest ten Arsenal którego mamy się bać w ewentualnym półfinale?
Bardziej obawiam sie dwumeczu z Atleti o ile do niego dojdzie

1

@Eklerek wyobrażacie sobie Lewego albo Ferrana prowadzącego piłkę przez taki dystans i strzelających z tego gola?

18

Można marudzić, że nie jest bramkostrzelny jak Kane czy Haaland, ale jak patrzysz na gre i technikę Alvareza, a później na Ferrana albo Lewego to jednak przepaść.

0

@Ptasior Dokładnie, każdy wyjazdowy mecz to męczarnie w LM, w poprzednim sezonie podobnie

1

Wynik lepszy niż gra? Mimo wszystko lepiej tak niż przegrać po dobrym meczu.
Na Camp Nou powinno być dużo łatwiej, nie od dziś wiadomo, ze Barcelona u siebie, a na wyjeździe to dwie zupełnie inne drużyny.
Gorzej będzie w kolejnych rundach, tam rewanże na wyjazdach, a jednak w pierwszym meczu u siebie pewnie nie znajdą w sobie tyle motywacji żeby nastukac parę bramek przewagi tak jak w "ulubionych" remontadach

3

@buglikos A teraz wygrana 3:0 w rewanżu daje ci dogrywkę i dodatkowe 30min na strzelenie kolejnej bramki, albo 50/50 w rzutach karnych.
Tak jak teraz jest bardziej sprawiedliwie

0

@Kubajnos345 Chyba znajduje wspólny mianownik - "gramy źle"

4

Dobrze, ze Araujo ograny, w sam raz na takie mecze

0

Remis biore w ciemno :)

0

@th@les ale ty wiesz, ze mowa jedynie o tej trybunie za bramką?

1

@Bilon87 Wyjazdowy remis w LM to dla nas dobry wynik

10



Liga absurdów

1

Zobaczymy jutro czy nauka nie poszła w las :)

0

@maikeru Kane i Haaland o dwie klasy lepsi od obu niestety, choć oczywiście nieosiagalni

1

@lincoln25 Przecież praca generała to jest praca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?