LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Grzegorz_Klich oprócz tej drużyny, która grała z nami...
12
Arbeloa wychodzi w środku pola z zawodnikiem z kadry B i ogrywa 3:0 Guardiolę.
Pep sie nigdy nie nauczy, prawie zawsze ten sam scenariusz w meczach z Realem
3
Takie bezjajeczne City i tak nic tu nie strzeli, a 0:3 u siebie nie odrobią.
Pozostaje liczyć na Bayern w kolejnej rundzie
3
Spokojnie na manicie sie skończy, Pep znowu obnażony
0
Valverde zaraz sezon w LM jak Benzema, po wygraną, po ZP :D
1
Po dwumeczu xd City ośmieszone
1
@Luciano99 Kończy sie jak sędzia gwiźnie
35
U nas na Doku pewnie grałby sam Kounde
3
Od jakichś 20min City nawet nie powąchalo pola karnego Realu, tak sie właśnie broni w LM, później 2 graczy na kontry i sie przepycha :)
0
Doku generator kontr Realu
4
Na pocieszenie później mają Bayern :D
0
City to mem, Real typowo na wygranie LM xd
4
Klasyczny Real, klasyczne City.
Czają sie z atakami, boją sie strzałów, a Real kontra i gol xd
1
Niby wiadomo, ze 90% akcji Realu będzie szło na Viniego, a pewnie i tak strzeli z kontry
0
Nie no, jak Real w takim składzie wyciągnie tu chociaż remis to nie rozumiem futbolu
1
To jest ten Arsenal którego mamy się bać w ewentualnym półfinale?
Bardziej obawiam sie dwumeczu z Atleti o ile do niego dojdzie
1
@Eklerek wyobrażacie sobie Lewego albo Ferrana prowadzącego piłkę przez taki dystans i strzelających z tego gola?
18
Można marudzić, że nie jest bramkostrzelny jak Kane czy Haaland, ale jak patrzysz na gre i technikę Alvareza, a później na Ferrana albo Lewego to jednak przepaść.
0
@Ptasior Dokładnie, każdy wyjazdowy mecz to męczarnie w LM, w poprzednim sezonie podobnie
1
Wynik lepszy niż gra? Mimo wszystko lepiej tak niż przegrać po dobrym meczu.
Na Camp Nou powinno być dużo łatwiej, nie od dziś wiadomo, ze Barcelona u siebie, a na wyjeździe to dwie zupełnie inne drużyny.
Gorzej będzie w kolejnych rundach, tam rewanże na wyjazdach, a jednak w pierwszym meczu u siebie pewnie nie znajdą w sobie tyle motywacji żeby nastukac parę bramek przewagi tak jak w "ulubionych" remontadach
3
@buglikos A teraz wygrana 3:0 w rewanżu daje ci dogrywkę i dodatkowe 30min na strzelenie kolejnej bramki, albo 50/50 w rzutach karnych.
Tak jak teraz jest bardziej sprawiedliwie
0
@Kubajnos345 Chyba znajduje wspólny mianownik - "gramy źle"
4
Dobrze, ze Araujo ograny, w sam raz na takie mecze
0
Remis biore w ciemno :)
0
@th@les ale ty wiesz, ze mowa jedynie o tej trybunie za bramką?
1
@Bilon87 Wyjazdowy remis w LM to dla nas dobry wynik
10
Liga absurdów
1
Zobaczymy jutro czy nauka nie poszła w las :)
0
@maikeru Kane i Haaland o dwie klasy lepsi od obu niestety, choć oczywiście nieosiagalni
1
@lincoln25 Przecież praca generała to jest praca