LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niby wiadomo, ze 90% akcji Realu będzie szło na Viniego, a pewnie i tak strzeli z kontry
0
Nie no, jak Real w takim składzie wyciągnie tu chociaż remis to nie rozumiem futbolu
1
To jest ten Arsenal którego mamy się bać w ewentualnym półfinale?
Bardziej obawiam sie dwumeczu z Atleti o ile do niego dojdzie
1
@Eklerek wyobrażacie sobie Lewego albo Ferrana prowadzącego piłkę przez taki dystans i strzelających z tego gola?
18
Można marudzić, że nie jest bramkostrzelny jak Kane czy Haaland, ale jak patrzysz na gre i technikę Alvareza, a później na Ferrana albo Lewego to jednak przepaść.
0
@Ptasior Dokładnie, każdy wyjazdowy mecz to męczarnie w LM, w poprzednim sezonie podobnie
1
Wynik lepszy niż gra? Mimo wszystko lepiej tak niż przegrać po dobrym meczu.
Na Camp Nou powinno być dużo łatwiej, nie od dziś wiadomo, ze Barcelona u siebie, a na wyjeździe to dwie zupełnie inne drużyny.
Gorzej będzie w kolejnych rundach, tam rewanże na wyjazdach, a jednak w pierwszym meczu u siebie pewnie nie znajdą w sobie tyle motywacji żeby nastukac parę bramek przewagi tak jak w "ulubionych" remontadach
3
@buglikos A teraz wygrana 3:0 w rewanżu daje ci dogrywkę i dodatkowe 30min na strzelenie kolejnej bramki, albo 50/50 w rzutach karnych.
Tak jak teraz jest bardziej sprawiedliwie
0
@Kubajnos345 Chyba znajduje wspólny mianownik - "gramy źle"
4
Dobrze, ze Araujo ograny, w sam raz na takie mecze
0
Remis biore w ciemno :)
0
@th@les ale ty wiesz, ze mowa jedynie o tej trybunie za bramką?
1
@Bilon87 Wyjazdowy remis w LM to dla nas dobry wynik
10
Liga absurdów
1
Zobaczymy jutro czy nauka nie poszła w las :)
0
@maikeru Kane i Haaland o dwie klasy lepsi od obu niestety, choć oczywiście nieosiagalni
1
@lincoln25 Przecież praca generała to jest praca
7
@RKS1979 i zastępowanie ich Andre Gomesami i Braithwaitami
0
@Kai0 może na last dance Messi nie chciał już 80mln, ale pensje na poziomie Felixa czy Olmo?
3
@JaneKOS To za tydzień paliwo po 9zl :/
4
Milan robi to czego nie zrobiła ostatnio Borussia czyli przedłuża emocje w lidze
0
@Dankho94isback Też nie mam pojęcia
0
@RinooniR Pójdziemy po "9", na obrońcę zostaną ochłapy albo nic
8
Planem powinien być Lewandowski, jak mam wybierać między slabym piłkarzem bez formy, a klasową 9 bez formy to wybieram Lewego, czasem dostawi dobrze noge, u Ferrana nawet na to nie ma juz co liczyć.
A w letnim okienku zmiany, zmiany
0
Legia po farfoclu, ale z 3 punktami. Ciężki terminarz przed nimi, ale sytuacja w tabeli niestety już dużo lepsza
0
@tadzik447 niestety w celu utrzymania. Oni za 2-3 kolejki mogą być w top 10
0
@Piotrek1993 2 remisy gorsze niż 1 porażka
0
Cracovia wrzutki jak u Balde
5
Na ten moment Legii brakuje 5pkt do 6.miejsca w lidze, abstrakcja
No dobra, 6pkt, bo bilans bramek
1
Cracovia dziady, dobrze grali pilką i dali sobie strzelić takiego farfocla.