1

Niby wiadomo, ze 90% akcji Realu będzie szło na Viniego, a pewnie i tak strzeli z kontry

0

Nie no, jak Real w takim składzie wyciągnie tu chociaż remis to nie rozumiem futbolu

1

To jest ten Arsenal którego mamy się bać w ewentualnym półfinale?
Bardziej obawiam sie dwumeczu z Atleti o ile do niego dojdzie

1

@Eklerek wyobrażacie sobie Lewego albo Ferrana prowadzącego piłkę przez taki dystans i strzelających z tego gola?

18

Można marudzić, że nie jest bramkostrzelny jak Kane czy Haaland, ale jak patrzysz na gre i technikę Alvareza, a później na Ferrana albo Lewego to jednak przepaść.

0

@Ptasior Dokładnie, każdy wyjazdowy mecz to męczarnie w LM, w poprzednim sezonie podobnie

1

Wynik lepszy niż gra? Mimo wszystko lepiej tak niż przegrać po dobrym meczu.
Na Camp Nou powinno być dużo łatwiej, nie od dziś wiadomo, ze Barcelona u siebie, a na wyjeździe to dwie zupełnie inne drużyny.
Gorzej będzie w kolejnych rundach, tam rewanże na wyjazdach, a jednak w pierwszym meczu u siebie pewnie nie znajdą w sobie tyle motywacji żeby nastukac parę bramek przewagi tak jak w "ulubionych" remontadach

3

@buglikos A teraz wygrana 3:0 w rewanżu daje ci dogrywkę i dodatkowe 30min na strzelenie kolejnej bramki, albo 50/50 w rzutach karnych.
Tak jak teraz jest bardziej sprawiedliwie

0

@Kubajnos345 Chyba znajduje wspólny mianownik - "gramy źle"

4

Dobrze, ze Araujo ograny, w sam raz na takie mecze

0

Remis biore w ciemno :)

0

@th@les ale ty wiesz, ze mowa jedynie o tej trybunie za bramką?

1

@Bilon87 Wyjazdowy remis w LM to dla nas dobry wynik

10



Liga absurdów

1

Zobaczymy jutro czy nauka nie poszła w las :)

0

@maikeru Kane i Haaland o dwie klasy lepsi od obu niestety, choć oczywiście nieosiagalni

1

@lincoln25 Przecież praca generała to jest praca

7

@RKS1979 i zastępowanie ich Andre Gomesami i Braithwaitami

0

@Kai0 może na last dance Messi nie chciał już 80mln, ale pensje na poziomie Felixa czy Olmo?

3

@JaneKOS To za tydzień paliwo po 9zl :/

4

Milan robi to czego nie zrobiła ostatnio Borussia czyli przedłuża emocje w lidze

0

@Dankho94isback Też nie mam pojęcia

0

@RinooniR Pójdziemy po "9", na obrońcę zostaną ochłapy albo nic

8

Planem powinien być Lewandowski, jak mam wybierać między slabym piłkarzem bez formy, a klasową 9 bez formy to wybieram Lewego, czasem dostawi dobrze noge, u Ferrana nawet na to nie ma juz co liczyć.
A w letnim okienku zmiany, zmiany

0

Legia po farfoclu, ale z 3 punktami. Ciężki terminarz przed nimi, ale sytuacja w tabeli niestety już dużo lepsza

0

@tadzik447 niestety w celu utrzymania. Oni za 2-3 kolejki mogą być w top 10

0

@Piotrek1993 2 remisy gorsze niż 1 porażka

0

Cracovia wrzutki jak u Balde

5

Na ten moment Legii brakuje 5pkt do 6.miejsca w lidze, abstrakcja
No dobra, 6pkt, bo bilans bramek

1

Cracovia dziady, dobrze grali pilką i dali sobie strzelić takiego farfocla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?