LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Milan robi to czego nie zrobiła ostatnio Borussia czyli przedłuża emocje w lidze
0
@Dankho94isback Też nie mam pojęcia
0
@RinooniR Pójdziemy po "9", na obrońcę zostaną ochłapy albo nic
8
Planem powinien być Lewandowski, jak mam wybierać między slabym piłkarzem bez formy, a klasową 9 bez formy to wybieram Lewego, czasem dostawi dobrze noge, u Ferrana nawet na to nie ma juz co liczyć.
A w letnim okienku zmiany, zmiany
0
Legia po farfoclu, ale z 3 punktami. Ciężki terminarz przed nimi, ale sytuacja w tabeli niestety już dużo lepsza
0
@tadzik447 niestety w celu utrzymania. Oni za 2-3 kolejki mogą być w top 10
0
@Piotrek1993 2 remisy gorsze niż 1 porażka
0
Cracovia wrzutki jak u Balde
5
Na ten moment Legii brakuje 5pkt do 6.miejsca w lidze, abstrakcja
No dobra, 6pkt, bo bilans bramek
1
Cracovia dziady, dobrze grali pilką i dali sobie strzelić takiego farfocla.
0
@maikeru Tylko właśnie kogo? Jakiś sensowny napastnik juz nawet pomijając cene?
3
@PiotrekBarca2004 Grosik lepszy, wiadomo
1
@Bilon87 Mnie wkurza, ze po tej remontadzie znowu zblaznilismy sie w pierwszym meczu w kolejnej rundzie
Ta remontada nas powinna nieść do końca rozgrywek, a poszla na marne
0
@FCB24 W sumie to nie my go oddismy, to PSG go zabrało
2
@ViscaelBarca2007 po prostu jak zespół nie pressuje tak jak trzeba to jak cofniesz obronę to będzie mniejsza autostrada do bramki, a bramkarz będzie bronić strzały, a nie 1vs1, lub nawet 2vs1
5
@goldmetaxa jeszcze daleka droga
3
@TaughtMule Gość nawet jak nie musi bronić wielu strzałów to po prostu wprowadza spokój w tę chaotyczną formację obronną.
Pewne wyjścia z bramki, rozegranie, jak trzeba to wybija byle dalej.
0
@Kitek1640 Ciężko powiedzieć w roku MŚ, gdyby nie Mundial to odpowiedź oczywista
0
@kamillek88 Na pewno ktoś z jajami żeby nie dopuścić do Amigos 2.0
2
@dombek12 Euro Truck Simulator na konsolach, prawdopodobnie w tym roku.
No i oczywiście Wiedźmin 4, ale na to jeszcze poczekamy
1
@Malinka poszło kilka takich piłek, ale wszystkie niecelne
Brakuje tego w tym sezonie, kontry tez wyglądają dużo gorzej. Brakuje Raphini, był idealny właśnie do takiej gry, w tym sezonie rozczarowuje.
No i stałe fragmenty - absolutnie bezużyteczne w naszym wykonaniu. W LM wszystko ma znaczenie
1
@Maciek313 Lepiej zarabia, więcej gra. Jeśli sentymenty na bok to zmiana dla niego na lepsze
2
@Toretto Dograć sezon Lewandowskim, bo on ma jeszcze jakieś przebłyski, a Ferrana nie ma sensu trzymać pod grą, bo chlop nie jest ani jakością na teraz ani planem na kolejne sezony. No a w letnim okienku musi przyjść klasowa 9 i za cholere nie wiem, kto by to mógł być
14
Z faulem czy bez to i tak akcje kasuje Joan
1
@majkiii Praktycznie każdy z tych wyjazdów będzie pachnieć ciężarami, bo po prostu w tym sezonie Barca na Camp Nou a na wyjazdach to dwie inne drużyny, coś jak z Pedrim, a bez niego.
Oczywiście mecz z Atleti najcięższy, ale Osasuna czy Getafe to też ekipy z którymi sie meczymy na ich terenie
Na plus, ze 6 meczów domowych i 5 wyjazdów, teraz 2 domowe kolejki, powinno być dobrze :)
2
Golazo Yamala ratuje 3pkt i okej. Mecz do zapomnienia, ale ciężki wyjazd odhaczony
0
Leż Eric, leż :)
2
No prosimy sie o stratę punktów
1
Dobrze sie bronimy, ale od wyjścia na prowadzenie mało nas widać na polowie przeciwnika
0
@severius prosty, trafny przekaz :)