4

Milan robi to czego nie zrobiła ostatnio Borussia czyli przedłuża emocje w lidze

0

@Dankho94isback Też nie mam pojęcia

0

@RinooniR Pójdziemy po "9", na obrońcę zostaną ochłapy albo nic

8

Planem powinien być Lewandowski, jak mam wybierać między slabym piłkarzem bez formy, a klasową 9 bez formy to wybieram Lewego, czasem dostawi dobrze noge, u Ferrana nawet na to nie ma juz co liczyć.
A w letnim okienku zmiany, zmiany

0

Legia po farfoclu, ale z 3 punktami. Ciężki terminarz przed nimi, ale sytuacja w tabeli niestety już dużo lepsza

0

@tadzik447 niestety w celu utrzymania. Oni za 2-3 kolejki mogą być w top 10

0

@Piotrek1993 2 remisy gorsze niż 1 porażka

0

Cracovia wrzutki jak u Balde

5

Na ten moment Legii brakuje 5pkt do 6.miejsca w lidze, abstrakcja
No dobra, 6pkt, bo bilans bramek

1

Cracovia dziady, dobrze grali pilką i dali sobie strzelić takiego farfocla.

0

@maikeru Tylko właśnie kogo? Jakiś sensowny napastnik juz nawet pomijając cene?

3

@PiotrekBarca2004 Grosik lepszy, wiadomo

1

@Bilon87 Mnie wkurza, ze po tej remontadzie znowu zblaznilismy sie w pierwszym meczu w kolejnej rundzie
Ta remontada nas powinna nieść do końca rozgrywek, a poszla na marne

0

@FCB24 W sumie to nie my go oddismy, to PSG go zabrało

2

@ViscaelBarca2007 po prostu jak zespół nie pressuje tak jak trzeba to jak cofniesz obronę to będzie mniejsza autostrada do bramki, a bramkarz będzie bronić strzały, a nie 1vs1, lub nawet 2vs1

5

@goldmetaxa jeszcze daleka droga

3

@TaughtMule Gość nawet jak nie musi bronić wielu strzałów to po prostu wprowadza spokój w tę chaotyczną formację obronną.
Pewne wyjścia z bramki, rozegranie, jak trzeba to wybija byle dalej.

0

@Kitek1640 Ciężko powiedzieć w roku MŚ, gdyby nie Mundial to odpowiedź oczywista

0

@kamillek88 Na pewno ktoś z jajami żeby nie dopuścić do Amigos 2.0

2

@dombek12 Euro Truck Simulator na konsolach, prawdopodobnie w tym roku.
No i oczywiście Wiedźmin 4, ale na to jeszcze poczekamy

1

@Malinka poszło kilka takich piłek, ale wszystkie niecelne
Brakuje tego w tym sezonie, kontry tez wyglądają dużo gorzej. Brakuje Raphini, był idealny właśnie do takiej gry, w tym sezonie rozczarowuje.

No i stałe fragmenty - absolutnie bezużyteczne w naszym wykonaniu. W LM wszystko ma znaczenie

1

@Maciek313 Lepiej zarabia, więcej gra. Jeśli sentymenty na bok to zmiana dla niego na lepsze

2

@Toretto Dograć sezon Lewandowskim, bo on ma jeszcze jakieś przebłyski, a Ferrana nie ma sensu trzymać pod grą, bo chlop nie jest ani jakością na teraz ani planem na kolejne sezony. No a w letnim okienku musi przyjść klasowa 9 i za cholere nie wiem, kto by to mógł być

14

Z faulem czy bez to i tak akcje kasuje Joan

1

@majkiii Praktycznie każdy z tych wyjazdów będzie pachnieć ciężarami, bo po prostu w tym sezonie Barca na Camp Nou a na wyjazdach to dwie inne drużyny, coś jak z Pedrim, a bez niego.
Oczywiście mecz z Atleti najcięższy, ale Osasuna czy Getafe to też ekipy z którymi sie meczymy na ich terenie

Na plus, ze 6 meczów domowych i 5 wyjazdów, teraz 2 domowe kolejki, powinno być dobrze :)

2

Golazo Yamala ratuje 3pkt i okej. Mecz do zapomnienia, ale ciężki wyjazd odhaczony

0

Leż Eric, leż :)

2

No prosimy sie o stratę punktów

1

Dobrze sie bronimy, ale od wyjścia na prowadzenie mało nas widać na polowie przeciwnika

0

@severius prosty, trafny przekaz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?