LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Messiah10 Polski niszczyciel D. Tusk hehe :)
7
Cubarsi zapomniał, ze oprócz od rozgrywania jest jeszcze od bronienia, ale trudno, lepiej babol dzisiaj niż z Newcastle
2
Piękne krycie :)
1
@capoN idiotyczna to odwracanie trzeba przyznać, w polskiej piłce to i tak na boisku pazdzierz, ale na Camp Nou coś tam sie dzieje na murawie, a oni się odwracają :D
1
Gdyby dostał dobre podanie...no i ta maska
0
@Azi strzał w bramkarza to jaki tu ma być fart
1
Araujo lepiej zostań z tyłu, bo znowu nie wrócisz
0
@Spacedragon Slabo strzela, pewnie główny powód
0
@Zyhu Dostanie, dostanie
0
Roony zagrał kupę, ale w tym meczu juz Yamal jest zbędny
0
5:1 i jedna zmiana, Hansi działaj
5
Chlop w jeden mecz robi więcej w ataku niz Balde przez cały sezon
0
@mekston No ale dwa karniaczki i szczęśliwy rykoszet to też nie jest wyznacznik formy mimo wszystko :)
0
Raphe lubią rykoszety :)
8
My te rożne bijemy jak w Ekstraklasie
0
@LOPEZ16 z dobroci serca tu nie przyszedł przecież:)
7
@damian16161212 Nie będziemy.
Wciąż przed nami wyjazd z Atleti, Getafe czy Osasuna no i klasyk
W takiej dyspozycji każdy wyjazdowy mecz to męczarnie
0
@Patinka353 Kolejny... Najgorszy typ komentującego
0
@Andrzej_Majonez No zgoda, wreszcie pewny wykonawca
0
@Andrzej_Majonez byle sredniaka z La Liga wyciągną i będzie lepiej
0
Mecz bez szału, szybko złapaliśmy dobry wynik i to może być wymówka, może po prostu sie oszczędzają.
Brawo dla Bernala, Olmo i Cancelo.
Szkoda bramki na 3:1, ale chyba jakieś zmiany i tak mogą wlecieć zaraz po przerwie.
Lewy niestety nie zasluguje na nowy kontrakt, jedna pokraczna 9 czyli Ferran w zupełności wystarczy na kolejny sezon, bez tranferu sie nie obejdzie
11
Bramka na konto młodego?
0
@michal26 daj spokój...
0
Trzeba przyjąć i do boku, a nie strzelać :/
Brawo Olmo
1
Lewy...nie pomaga sobie niestety
1
Obrona kryminal w rozegraniu dzisiaj
0
Lewy już do 11 nie podejdzie?
1
Lewy czego nie dotknie to partaczy, to musi być ostatni sezon
1
@pride1899 no ja też, ale może kwestia słabej jakości
4
Ile wolnych miejsc na Camp Nou i to w dzień wyborów... Chyba przesadzili z cenami biletów.
No dobra, może przesadzilem, ale kompletu nie ma, a wydawał sie oczywisty