18

Z przebiegu gry ciężko sie nie zgodzić, strasznie wymęczone zwycięstwo.
Finalnie liczy sie wynik i to co trafiło do bramki. Mieliśmy farta, bo zadziałało to co zazwyczaj zawodzi czyli rzut rożny.

No i to pokazuje ile tracimy szans na gole, gdy nie potrafimy zagrać dobrej pilki ze stałych fragmentów. Jest dobra piłka i od razu Lewy czy Araujo potrafią to wykorzystać, a my albo gramy krótko z czego nie ma żadnej korzyści albo posyłamy jakieś "szczury" na bliższy słupek i za nisko

1

@Arden Dlatego najważniejsze i najlepsze tranfery to nie tylko te za 100mln .
Brakowało nam topowego bramkarza

2

@konajoncek Dokładnie, miał idealne pilki żeby rozprowadzić kontry na zabicie meczu to chlop nie umiał celnie podać na parę metrów

0

@Krystiansigma2734 To jest 14. drużyna ligi, bez przesady :)
3pkt cieszą, ale gra makabryczna

1

@KrwawiaceoczyVEB dzisiaj to akurat była dobra taktyka, bo nasi starsznie elektryczni w każdym nawet prostym podaniu

1

@Kapitan hawk Oczywiście, że powinno sie "sądzić", a przede wszystkim wyciągać wnioski. Szczęśliwe zwycięstwo nie może zamazywać wszystkich mankamentów jakei dzisiaj były, w meczu na Camp Nou przeciwko 14. drużynie w lidze najlepszy był bramkarz i obrońca.
Jeśli godzina była problemem to najwyższy czas coś z tym zrobić, bo to mało profesjonalne żeby szukać wymówek w porze rozgrywania meczu :)
Gdybyśmy tu jeszcze mieli 2:0 i wtedy faktycznie grali na pół gwizdka to bym zrozumiał, ale cały czas broniliśmy skromnego prowadzenia i 3pkt wisiały na włosku. I to niestety nie była zasługa dobrej gry przeciwnika, to my zagraliśmy 3 poziomy slabiej niz ostatnio.

Finalnie oczywiście najważniejsze 3pkt, ale Hansi wniosków musi wyciągnąć sporo z tego meczu

Czekamy na derby Madrytu :)

0

Na note wyjściową lub wyżej to jedynie Garcia i Araujo dzisiaj zasługują

0

A po repce wyjazd z Atleti...oj będzie ciężko

Tylko najlepierw dowiezmy tu 3pkt na które chyba nie zaslugujemy

0

Rapha impostor Rapha impostor

1

Ręka? xd Jak można w parę dni zapomnieć jak sie prosto piłkę kopie?
Hansi zmieniaj te leniwe dzisiaj gwiazdeczki

0

Ale kopanina na stojąco:/

0

Prosimy się o kłopoty

0

Dziadostwa ciąg dalszy

0

Słaba pierwsza połowa, narazie d..pe ratuje nam Araujo tym golem i ogolnie spoko grą w obronie oprócz akcji z 1 minuty.
Lewy calkiem spoko z piłką przy nodze, to rzadkość
Za dużo strat i glupich zagrań. Rapha poziom Ferrana dzisiaj

1

@Sulimo Żółta oczywista przecież

0

Ważne, ze coś juz wpadło

0

Rapha jest dziś beznadziejny, wake up

1

Czyli jednak coś się z nim dzieje

0

Rapha dzisiaj ani podać ani dośrodkować:/ Brak koncentracji?

2

Rapha to ma te odpaly z idiotycznymi faulami

0

Jakie dziady w obronie...prawie jak zawsze

0

@Pedri16Future Juz się chłopaki zmęczyli?

0

Arka niestety pewniaczek do spadku, Termalica też, więc zostaje jedno wolne miejsce. Legia? Widzew? Pewnie skończy sie nudnie i spadnie Radomiak albo Piast

0

Z racji na pore rozgrywania meczu raczej będą ciężary, ale byle skończyło sie na 3pkt

2

@KrychaFCB Od otwarcia Camp Nou praktycznie wszystkie domowe mecze o 16-15-18.30

0

@Kgorecki2500 Pytanie jak zareagowaly by systemy obrony. W Polsce to wiadomo, ze by nie zareagowaly, ale we Francji czy we Włoszech.. ciekawe

0

@jonmakajola Jak po lidze jak w następnej kolejce to my gramy z Atleti i to na wyjeździe?

5

Nie bluźnij Lapcio

0

@Kapitan9 dopiero kontakt przedłużał, bez szans na odejście

1

@Karol145 Ja tam nie mam pretensji ani do klubu ani do Dro. Chłopak nie grał to odszedł, przy okazji zarobi dużo więcej. A może chodziło głównie o pieniądze? Bez znaczenia, w każdym razie ma lepiej niż u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?