LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Z przebiegu gry ciężko sie nie zgodzić, strasznie wymęczone zwycięstwo.
Finalnie liczy sie wynik i to co trafiło do bramki. Mieliśmy farta, bo zadziałało to co zazwyczaj zawodzi czyli rzut rożny.
No i to pokazuje ile tracimy szans na gole, gdy nie potrafimy zagrać dobrej pilki ze stałych fragmentów. Jest dobra piłka i od razu Lewy czy Araujo potrafią to wykorzystać, a my albo gramy krótko z czego nie ma żadnej korzyści albo posyłamy jakieś "szczury" na bliższy słupek i za nisko
1
@Arden Dlatego najważniejsze i najlepsze tranfery to nie tylko te za 100mln .
Brakowało nam topowego bramkarza
2
@konajoncek Dokładnie, miał idealne pilki żeby rozprowadzić kontry na zabicie meczu to chlop nie umiał celnie podać na parę metrów
0
@Krystiansigma2734 To jest 14. drużyna ligi, bez przesady :)
3pkt cieszą, ale gra makabryczna
1
@KrwawiaceoczyVEB dzisiaj to akurat była dobra taktyka, bo nasi starsznie elektryczni w każdym nawet prostym podaniu
1
@Kapitan hawk Oczywiście, że powinno sie "sądzić", a przede wszystkim wyciągać wnioski. Szczęśliwe zwycięstwo nie może zamazywać wszystkich mankamentów jakei dzisiaj były, w meczu na Camp Nou przeciwko 14. drużynie w lidze najlepszy był bramkarz i obrońca.
Jeśli godzina była problemem to najwyższy czas coś z tym zrobić, bo to mało profesjonalne żeby szukać wymówek w porze rozgrywania meczu :)
Gdybyśmy tu jeszcze mieli 2:0 i wtedy faktycznie grali na pół gwizdka to bym zrozumiał, ale cały czas broniliśmy skromnego prowadzenia i 3pkt wisiały na włosku. I to niestety nie była zasługa dobrej gry przeciwnika, to my zagraliśmy 3 poziomy slabiej niz ostatnio.
Finalnie oczywiście najważniejsze 3pkt, ale Hansi wniosków musi wyciągnąć sporo z tego meczu
Czekamy na derby Madrytu :)
0
Na note wyjściową lub wyżej to jedynie Garcia i Araujo dzisiaj zasługują
0
A po repce wyjazd z Atleti...oj będzie ciężko
Tylko najlepierw dowiezmy tu 3pkt na które chyba nie zaslugujemy
0
Rapha impostor Rapha impostor
1
Ręka? xd Jak można w parę dni zapomnieć jak sie prosto piłkę kopie?
Hansi zmieniaj te leniwe dzisiaj gwiazdeczki
0
Ale kopanina na stojąco:/
0
Prosimy się o kłopoty
0
Dziadostwa ciąg dalszy
0
Słaba pierwsza połowa, narazie d..pe ratuje nam Araujo tym golem i ogolnie spoko grą w obronie oprócz akcji z 1 minuty.
Lewy calkiem spoko z piłką przy nodze, to rzadkość
Za dużo strat i glupich zagrań. Rapha poziom Ferrana dzisiaj
1
@Sulimo Żółta oczywista przecież
0
Ważne, ze coś juz wpadło
0
Rapha jest dziś beznadziejny, wake up
1
Czyli jednak coś się z nim dzieje
0
Rapha dzisiaj ani podać ani dośrodkować:/ Brak koncentracji?
2
Rapha to ma te odpaly z idiotycznymi faulami
0
Jakie dziady w obronie...prawie jak zawsze
0
@Pedri16Future Juz się chłopaki zmęczyli?
0
Arka niestety pewniaczek do spadku, Termalica też, więc zostaje jedno wolne miejsce. Legia? Widzew? Pewnie skończy sie nudnie i spadnie Radomiak albo Piast
0
Z racji na pore rozgrywania meczu raczej będą ciężary, ale byle skończyło sie na 3pkt
2
@KrychaFCB Od otwarcia Camp Nou praktycznie wszystkie domowe mecze o 16-15-18.30
0
@Kgorecki2500 Pytanie jak zareagowaly by systemy obrony. W Polsce to wiadomo, ze by nie zareagowaly, ale we Francji czy we Włoszech.. ciekawe
0
@jonmakajola Jak po lidze jak w następnej kolejce to my gramy z Atleti i to na wyjeździe?
5
Nie bluźnij Lapcio
0
@Kapitan9 dopiero kontakt przedłużał, bez szans na odejście
1
@Karol145 Ja tam nie mam pretensji ani do klubu ani do Dro. Chłopak nie grał to odszedł, przy okazji zarobi dużo więcej. A może chodziło głównie o pieniądze? Bez znaczenia, w każdym razie ma lepiej niż u nas.