LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Frimpong Nie sądzę
1
@KrystianR może apka tvp na TV
2
@fumador Jaką mentalność? Jeżdżenie autem za pół darmo to rozsądek, a nie mentalność :D
4
Coś czuję artykuł w lipcu "Roony blisko odejścia z Barcelony"
5
@Comentateiro Ghana taka mocna?
0
@Herato A znowu do przeglądarki i "notatnika" to w sumie bez sensu przepłacać
0
@APTAPT No to bardzo ładnie. Bilety pewnie za grosze
0
Rewanż LM panie grają na Camp Nou? No to ciekawe jaka będzie frekwencja i po ile bilety.
1
Zaskoczona, ale piłka sama jej w rękawice leciała
Real podobno w dobrej kondycji finansowej to niech Perez sypnie parę milionow na sekcję kobiecej piłki, będą większe emocje.
Albo dorzuci kasy, albo w końcu im się znudzi obskakiwanie wpie*dolu i zamkną sekcję
0
Pełna pojemność na Camp Nou wróci dopiero po zamontowaniu dachu czy jeszcze przed?
No i ogólnie słabo, że wykończą trybuny, położą panele na elewacji i pewnie zrobią już wszystko inne, a dach będzie na końcu
14
Test ostateczny dla Anglika - właśnie po to został tu sprowadzony. Jak udzwignie te mecze to go wykupmy, jak zawiedzie to odpuścić, bo na końcówki z Elche czy Almerią będzie za drogi.
20
Nudny sportowo ten weekend. Nie dość, że bez piłki klubowej to jeszcze reprezentacje grają w środku tygodnia, a sobota i niedziela pusto.
Z desperacji można zerknąć na kobiecy football, ale to nie to samo
1
@Filipem Bez Raphy, z rewanzem na wyjeździe... Ciężary będą, na Camp Nou 2 bramki przewagi i można myśleć o awansie, bez zaliczki z Barcelony pewnie sie nie uda, bo w Madrycie będzie kocioł, a nasi lubią sie niestety palić w takiej atmosferze
0
Pytanie czy stać nas na Bastoniego i na klasową 9 czy jeśli przyjdzie Bastoni to zostaje Lewy i przychodzi ktoś "darmowy" albo wcale
1
@kubix05 Dzień właśnie będzie dłuższy, po prostu noc krótsza, ale mi pasuje taki układ :D
0
@urbipl Oni to chyba lubią
0
@Pressinho Aa no to mnie uspokoiles :D
0
@tomek8756 Mmm donosiki do uni, powtórka z rozrywki, teraz z drugiej strony
0
Będzie jutro druga seria dla Kamila?
1
@Arden Nie no, akurat jego pozycje mamy obstawione
I jeśli skrzydło to chyba tylko prawa strona, a tam mamy Yamala i Roonego, który i tak ma mało okazji do gry
1
8.miejsce, a połowa stawki jeszcze miała zaległy skok
1
@spacer Kubacki i Żyła i tak już są emerytami i z nich juz sie raczej nic nie wyciśnie.
0
@heniusss W każdym razie lepiej sie za mocno nie napinać przed MŚ i kluczowym momentem sezonu.
No i moim zdaniem Argentyna juz nie będzie tak mocna jak ostatnio, sam Leo prawie 4 lata starszy, ogólnie juz chyba nie będzie tego poweru, ale obym się mylił.
5
Byle nie Portugalia
3
@Safrani No i tak średnio bym powiedział. Duża kasa, ale cel wciąż ten sam - utrzymanie
1
@Marcin199310 Hmm, bo to był towarzyski i mieli szybkie 2:0?
1
@gumaz I Domena :)
U naszych coś nie widać polotu:/
0
@Bykunn Wątpię, że będą braki przez to, ze paliwo będzie tansze o jakieś 15%.
Być może będą, ale raczej nie z tego powodu
5
Chlop wychodzi z progu, buja sie jakby zaraz miał spać na zeskok, ale leci na 232m
2
@mati15d Minuty w reprezentacji to tylko niewielki procent tego ile grają w sezonie. To głównie klub powinien dbac o odpoczynek zawodników