0

@Frimpong Nie sądzę

1

@KrystianR może apka tvp na TV

2

@fumador Jaką mentalność? Jeżdżenie autem za pół darmo to rozsądek, a nie mentalność :D

4

Coś czuję artykuł w lipcu "Roony blisko odejścia z Barcelony"

5

@Comentateiro Ghana taka mocna?

0

@Herato A znowu do przeglądarki i "notatnika" to w sumie bez sensu przepłacać

0

@APTAPT No to bardzo ładnie. Bilety pewnie za grosze

0

Rewanż LM panie grają na Camp Nou? No to ciekawe jaka będzie frekwencja i po ile bilety.

1

Zaskoczona, ale piłka sama jej w rękawice leciała

Real podobno w dobrej kondycji finansowej to niech Perez sypnie parę milionow na sekcję kobiecej piłki, będą większe emocje.
Albo dorzuci kasy, albo w końcu im się znudzi obskakiwanie wpie*dolu i zamkną sekcję

0

Pełna pojemność na Camp Nou wróci dopiero po zamontowaniu dachu czy jeszcze przed?
No i ogólnie słabo, że wykończą trybuny, położą panele na elewacji i pewnie zrobią już wszystko inne, a dach będzie na końcu

14

Test ostateczny dla Anglika - właśnie po to został tu sprowadzony. Jak udzwignie te mecze to go wykupmy, jak zawiedzie to odpuścić, bo na końcówki z Elche czy Almerią będzie za drogi.

20

Nudny sportowo ten weekend. Nie dość, że bez piłki klubowej to jeszcze reprezentacje grają w środku tygodnia, a sobota i niedziela pusto.
Z desperacji można zerknąć na kobiecy football, ale to nie to samo

1

@Filipem Bez Raphy, z rewanzem na wyjeździe... Ciężary będą, na Camp Nou 2 bramki przewagi i można myśleć o awansie, bez zaliczki z Barcelony pewnie sie nie uda, bo w Madrycie będzie kocioł, a nasi lubią sie niestety palić w takiej atmosferze

0

Pytanie czy stać nas na Bastoniego i na klasową 9 czy jeśli przyjdzie Bastoni to zostaje Lewy i przychodzi ktoś "darmowy" albo wcale

1

@kubix05 Dzień właśnie będzie dłuższy, po prostu noc krótsza, ale mi pasuje taki układ :D

0

@urbipl Oni to chyba lubią

0

@Pressinho Aa no to mnie uspokoiles :D

0

@tomek8756 Mmm donosiki do uni, powtórka z rozrywki, teraz z drugiej strony

0

Będzie jutro druga seria dla Kamila?

1

@Arden Nie no, akurat jego pozycje mamy obstawione
I jeśli skrzydło to chyba tylko prawa strona, a tam mamy Yamala i Roonego, który i tak ma mało okazji do gry

1

8.miejsce, a połowa stawki jeszcze miała zaległy skok

1

@spacer Kubacki i Żyła i tak już są emerytami i z nich juz sie raczej nic nie wyciśnie.

0

@heniusss W każdym razie lepiej sie za mocno nie napinać przed MŚ i kluczowym momentem sezonu.

No i moim zdaniem Argentyna juz nie będzie tak mocna jak ostatnio, sam Leo prawie 4 lata starszy, ogólnie juz chyba nie będzie tego poweru, ale obym się mylił.

5

Byle nie Portugalia

3

@Safrani No i tak średnio bym powiedział. Duża kasa, ale cel wciąż ten sam - utrzymanie

1

@Marcin199310 Hmm, bo to był towarzyski i mieli szybkie 2:0?

1

@gumaz I Domena :)

U naszych coś nie widać polotu:/

0

@Bykunn Wątpię, że będą braki przez to, ze paliwo będzie tansze o jakieś 15%.
Być może będą, ale raczej nie z tego powodu

5

Chlop wychodzi z progu, buja sie jakby zaraz miał spać na zeskok, ale leci na 232m

2

@mati15d Minuty w reprezentacji to tylko niewielki procent tego ile grają w sezonie. To głównie klub powinien dbac o odpoczynek zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?