2

No tak to wygląda jak zawodnik ma ważny kontrak, że nawet jeśli klub sie zgodzi ( w tym przypadku na 99% Barca by go nie puściła) to jeszcze zawodnik musi chcieć zmienić klub

My nie chcemy sprzedawać zawodników, gdy są jeszcze coś warci, a gdy już zawodnik jest cieniem samego siebie to po prostu nie ma powodu zmieniać klubu skoro gra w Barcelonie i zarabia duże pieniądze.

Olmo na ten moment? O dziwo długo bez kontuzji, niestety forma też średnia. Czy bym sprzedał? Pytanie kto za niego, bo samym Ferminem sezonu nie uciagniemy

0

@LAMC_10 Pytanie nie brzmi ile meczów, ale ile w tym będzie karnych

1

@Luciano99 Nikt Ci tego nie zarzucał

3

Chlop robi niesamowity wiatrak na skrzydle, potrafi genialnie podać, ale z jego strzałów naprawdę niewiele wynika. Czasem trochę za bardzo sie uwikła w drybling, a wystarczyloby przełożyć jednego i oddać dobry strzał na bramkę
Technicznie bestia, jedynie te strzały do poprawy

6

"Jest spóźniony, nadeptuje na stopę, na kostkę."
No właśnie nie był spóźniony, WYRAŹNIE kopnął najpierw piłkę, bo prostu nie był juz w stanie zatrzymać nogi w powietrzu po tym wybiciu.
Ogólnie sorry Martin, trochę cię wczoraj z*bałem, ale z powtórek faktycznie widać, że chłop całkowicie legalnie wybija piłkę i to w tej sytuacji jest kluczowe. Takie wejście bez dotkniecia pilki to oczywiste czerwo, ale tu było wybicie.

Sędzia wszystko dokładnie widział na VARZe, nic jego oczom nie mogło uciec, więc wystarczyło podjąć decyzję zgodną z przepisami.

Pytanie gdzie żółta kartka dla Lengleta po zatrzymaniu od tyłu Pedriego(bez żadnego zainteresowania piłką), bo chłop w drugiej połowie powinien juz wylecieć z czerwem

1

@norbi77 Zrobili Widzew :/

0

@Gaucho Faktycznie najpierw piłka później noga więc bez czerwa

0

Hansi czemu ukarales nas dzisiaj Feranem:/

3

No jest genialnu tylko żeby jeszcze lepiej trafiał w bramkę

1

Lenglet który bez pilki w pierwszej połowie kasował kontre Pedriego i nie dostał kartki wtedy

1

@tarczon 9/10 sędziów wyp*dala go z boiska

0

To czas sie ogarnąć, bo początek polowy fatalny, to my mamy tu dyktować warunki

0

Wincyj szczęście niz rozumu, ale od razu do bazy z nim

0

Nie chcę słuchać jakim to kozakiem jest Martin... przeciętniak z odpalami jak widać

1

Najpierw glupia strata tuż po starcie a teraz tracimy ogromy atut. Naprawdę jesteśmy absurdalnie glupi w obronie

1

Dobra dajcie Bastoniego za tego dzbana

3

45min w przewadze zawodnika - no wypada to wygrać!

0

Serio z 2 metrów??? Zaskoczyla go piłka?

0

@Wojtek84 srednio, sprawdzali karnego i nie było

1

Czyli i tak w 10, ale karnego brak..no ale spoko, i tak cud ze nie było tam spalonego

0

Niestety... Kurde Yamal ma taki przegląd pola i pali... No tak nie można

0

Spalony? Czy nie?

0

No i pięknie, jednego buraka mniej

0

@RymsonPL w bramkarza, na szczęście między nogami:)

0

Do przerwy znowu kopną w stronę naszej bramki, będzie sam na sam i znowu w d..pe pewie

0

Nasi teraz ruszą, obrona jeszcze bardziej sie posypie i może być powtórka z PK ;)

2

Naprawdę nie wiem czy tu Bastoni coś pomoże, wina filozofi raczej

0

Prosimy sie o bramkę..jak dobrze, ze Real dziś przegrał, bo tu 3pkt baaardzo wątpliwe

0

@Michael24 Za remis z Atleti nie możemy być źli, ja sie obawiam bardziej kolejnego zaćmienia i porażki, ale jak wydają od początku z dobrym nastawieniem to będzie fajny meczyk

1

@NeroTFP1 Real już przegrał lige w październiku według społeczności RM.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?