0

@GeneralXavi nie da sie bronić w 11 we wlasnym polu karnym i mieć posiadanie jak "agresor"

0

@clyde na ten moment jakieś 15% szans

0

@FCB24 Bastoni? Juz ma doświadczenie w przegrywaniu w pojedynkę ważnych spotkań:D

0

@LyFT to kiedy zaczynamy walczyć?

0

@Seledynowy Gramy w 10, wykorzystają to do rozstrzygnięcia dwumeczu

0

I sobie wyobraźcie, ze tu Bayern przyjeżdża... Jednak w LM byliśmy i będziemy frajerami.

Real gra jak równy z równym z Bayernem mimo slabej formy, a my zawalamy kolejny ważny dwumecz

2

Do zobaczenia w kolejnej edycji, wtedy to juz na pewno xd

0

Po przerwie trzeba ludzi z charakterem - Fermin, Gavi

0

@Katalończyk 99 A my na co?

1

@GeneralXavi W posiadaniu piłki praktycznie remis, więc chyba to nie do końca tak, ze się chowają pod własną bramką, a my ich obijamy?

4

I znowu slow motion w porównaniu z wczorajszym meczem Real -Bayern.

0

@APTAPT terrorysta rośnie

7

Ja tam sie na żadne pogromy z naszej strony nie nastawiam i jednobramkowe zwycięstwo brałbym w ciemno.
Na wyjeździe nie przegrać i git.

Jak chcemy kiedyś jeszcze wygrać LM to trzeba przestać sie trząść na myśl o wyjazdach, pokazać charakter w dwumeczu, a nie tylko w domowym spotkaniu

0

@malypuzon Ja właśnie wolę dużo mniejszych pasów, zdecydowanie za mało takich koszulek w ostatnich latach

0

Jak dla mnie super, trochę powiew świeżości, pionowe pasy zachowane.
Jest ok :)

2

Bardzo korzystny wynik Bayernu, u siebie muszą po prostu nie przegrać. Chyba każda drużyna bierze w ciemno zwycięstwo na Bernabeu

10

To samo co City - przeciwnik potyka sie co chwile o własne nogi i leci kontra

0

W LM Real gra 2 razy szybciej niż w lidze, Bayern też. Mam nadzieję, ze u nas jutro te podania nie będą "zdychać" w locie

1

Za minute najwyższy czas varować jakieś padolino

2

@Luciano99 No jak da radę w pierwszej symulce to penalti do 5.minuty

2

W 25 minut Bayern zmarnuje 3 setki, a później pójdzie długa piłka na Viniego, który strzeli gola. Do przerwy pewnie jeszcze jakiś strzał życia i 2:0 dla Realu.
Po przerwie Bayern będzie klepać 40 metrów od bramki madryciakow, a oni będą czekać na kontry.

Zbyt wiele razy już to widziałem

0

@LAMC_10 Może czasem faktycznie by to pomogło?
No ale juz samo zadaszenie i 105k na trybunach zrobią swoje... jeszcze rok :)

2

A my na Camp Nou dachu nie zamkniemy, nawet po remoncie :/

0

@KamQiX Jeśli nic sie nie stanie to dzisiejszą wypowiedzią i brakiem reakcji przegra wojnę już teraz

0

@ZuczekFCB1899 Juz raz Łunin zaprowadził ich do finału

0

No ciekawe co się będzie działo w nocy w Iranie. Po takich deklaracjach Trumpa przecież nie mogą wystrzelić parę rakiet z czego połowa nie doleci do celu, Trump już by sie całkiem skompromitował, więc musi być grubo. A może jednak frajerstwo Ameryki? Przecież jak znów zablefowali to cały świat ich wyśmieje

0

@Quahoo Real co roku jest beznadziejny, ale średnio co 2 lata wygrywa LM, a z potężnym Bayernem nie przegrał od 9 spotkań

0

@bodzio10 Skąd to przekonanie? Faktycznie terminarz mają całkiem przyjemny, ale muszą zacząć wygrywać, no remisy w ich sytuacji nie wystarczą

0

Jak nie Legia to może Pogoń spadnie? Zawsze coś.
Widzew to juz taki pewniaczek do spadku skoro frajerzą tak jak ostatnio z Rakowem

0

@norbi77 O Polske to wiadomo, że nie chodzi, bo nie mamy "odpowiedniej floty", a jeśli coś w ogóle mamy to zbyt dużo czekania na decyzję od konserwatora zabytków.

No ale Europa też sie nie powinna mieszać głównie dlatego, że nikt ataku z nimi nie konsultował, a NATO ma inne regulaminy działania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?