LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 No nasza na Anfield też by się mogła posypać
2
@Laminedependencia dlatego 3-4:0 na Camp Nou trzeba wbić:)
0
Z Atleti na Camp Nou też musimy złapać taki luz i postrzelać, bo rewanż na wyjeździe to ciężary, nawet przy 3:0 z Camp Nou będą nerwy :)
0
@JimMorrisonFCB tam też juz po dwumeczu, nudy :/
0
Oj nie wiem czy nie spalił :D
Jednak nie, no to Galata musi wyjść z własnej połowy
1
@Adran360 o ile tych z góry będzie słychać :D No ale dach trochę pomoże:)
3
Oby wrócił na Atleti w lidze, bo będzie tam co robić.
Wojtek jednak jest sporo gorszym bramkarzem, mniej pewnym. No i nie grał od listopada
0
Araujo rękę podniósł i bez spalonego?
20
Może coś mu przeskoczyło w głowie
3
Stadion oszalał, meksykańska fala
0
Szczena ostatnio na boisku 9 listopada, ważne, ze pod grą
0
Jeszcze jeden :)
1
Fajny wynik, aż sie Real przypomina
0
Więcej pożytku z naszego rozgrywania ma Newcastle niż my
Ok, nie w pore :D
No ale to były 3-4 podania, a nie 20 w środku pola i strata
0
@kempnou znaczy ten strzał wczoraj to raczej do bramki nie leciał
0
@Antimadridista_WR To podwójna kara nie jest tylko w przypadku obrony ręką?
1
Z 2 metrów nad bramką to też sztuka
0
@Croocers A mnie nie, niech wygra lepszy
1
Lewy jest spalony niestety
0
Jesteśmy zadowoleni z Lewandowskiego podobno
1
Kocham Flicka, ale ile można nie wyciągać wniosków w obronie? Jesteśmy do r*zjebania na 2 podania
7
Bayern albo PSG robi nam z d..py jesień średniowiecza
3
Yamal sabotazysta niestety, powinien mieć zakaz dryblingu na własnej połowie
0
Oh s*it, here we go again
0
Mecz na jakieś 4:3
0
@Bykunn chyba Eric
1
będą jaja jak na trybunach bedzie 10k kibicow Newcastle i zakrzyczą kataloński piknik
1
@BojanKriKicz Ja czekam aż zrobią stadion juz na 100%, pewnie w 2028 sie wybiore
0
@Tabaluga37 Też pewnie nie, bo mają drugi wybór
15
No pewnie tak właśnie będzie :)