1

@FCB24 No nasza na Anfield też by się mogła posypać

2

@Laminedependencia dlatego 3-4:0 na Camp Nou trzeba wbić:)

0

Z Atleti na Camp Nou też musimy złapać taki luz i postrzelać, bo rewanż na wyjeździe to ciężary, nawet przy 3:0 z Camp Nou będą nerwy :)

0

@JimMorrisonFCB tam też juz po dwumeczu, nudy :/

0

Oj nie wiem czy nie spalił :D

Jednak nie, no to Galata musi wyjść z własnej połowy

1

@Adran360 o ile tych z góry będzie słychać :D No ale dach trochę pomoże:)

3

Oby wrócił na Atleti w lidze, bo będzie tam co robić.
Wojtek jednak jest sporo gorszym bramkarzem, mniej pewnym. No i nie grał od listopada

0

Araujo rękę podniósł i bez spalonego?

20

Może coś mu przeskoczyło w głowie

3

Stadion oszalał, meksykańska fala

0

Szczena ostatnio na boisku 9 listopada, ważne, ze pod grą

0

Jeszcze jeden :)

1

Fajny wynik, aż sie Real przypomina

0

Więcej pożytku z naszego rozgrywania ma Newcastle niż my

Ok, nie w pore :D
No ale to były 3-4 podania, a nie 20 w środku pola i strata

0

@kempnou znaczy ten strzał wczoraj to raczej do bramki nie leciał

0

@Antimadridista_WR To podwójna kara nie jest tylko w przypadku obrony ręką?

1

Z 2 metrów nad bramką to też sztuka

0

@Croocers A mnie nie, niech wygra lepszy

1

Lewy jest spalony niestety

0

Jesteśmy zadowoleni z Lewandowskiego podobno

1

Kocham Flicka, ale ile można nie wyciągać wniosków w obronie? Jesteśmy do r*zjebania na 2 podania

7

Bayern albo PSG robi nam z d..py jesień średniowiecza

3

Yamal sabotazysta niestety, powinien mieć zakaz dryblingu na własnej połowie

0

Oh s*it, here we go again

0

Mecz na jakieś 4:3

0

@Bykunn chyba Eric

1

będą jaja jak na trybunach bedzie 10k kibicow Newcastle i zakrzyczą kataloński piknik

1

@BojanKriKicz Ja czekam aż zrobią stadion juz na 100%, pewnie w 2028 sie wybiore

0

@Tabaluga37 Też pewnie nie, bo mają drugi wybór

15

No pewnie tak właśnie będzie :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?