LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Real straci punkty w piątek to my też nie bedziemy musieli sie az tak spinać na sobotni mecz z Athletikiem
36
To jego gole (i symulki) trzymały Real przy życiu przez większość tego sezonu. Jeśli wypada na dłużej to dla nas dobra informacja, choć nigdy nikomu kontuzji nie życzyłem. Niech wróci po meczu ligowym z Atleti, a już na pewno życzę mu gry na mundialu, bo na takim turnieju powinni grać najlepsi
1
@Chudini123 Ewentualnie Martin na lewej, a na prawej Cancelo. Są opcje, to najważniejsze
1
@Fog_W_1899 Bez przesady, Mbappe to nie tylko szybkość, ale też bardzo dobrze ułożona noga, wykończenie. Do tego przecież nie gra juz na LS, gdzie ta szybkość faktycznie byłaby kluczowa
2
@FCB24 My ogolnie slabo kopiemy te rożne, w zasadzie bez względu na wykonawce. A jeszcze gorsze są te krótkie rozegrania po których Pedri miękko zagrywa w pole karne - najczęściej w ręce bramkarza
Dobra wrzutka parę metrów od bramki i niech sie dzieje, na 15-20 rożnych coś musi wpaść
1
@Eto'o9 R10 Dokładnie, dlatego nie wiem jak można było marudzić na "darmowego" zawodnika na tak niepewne pozycje u nas jak boki obrony.
A Cancelo jeszcze nie jest staruszkiem, stać go na granie pełnych spotkań, a nie tylko ogony
0
@nabial Teraz mamy 4 dni, niby nie cały tydzień, ale przerwy mniej niż 3 doby też się zdarzały i było ok.
Jak sie dobrze mecz z Bilbao ułoży to nie będzie trzeba grać na tak dużej intensywności
0
@Czyhrynski Nie trzeba grać na aż takiej intensywności, po prostu nie mogą przesypiać pierwszych spotkań/połów
0
@FCB24 A czy Balde daje jakąś pewność? Do tego ciągle jakieś kontuzje. Gdyby pojawila sie dobra oferta to z bólem serca, ale sprzedać.
Oczywiście wiem, ze to sie nigdy nie wydarzy, bo stety i niestety Barca to rodzina i po prostu ani sam Balde nie będzie chciał odejść ani klub nie będzie chciał go sprzedać. I to samo z każdym innym zawodnimiem
0
@FCB24 Balde to chyba najlepiej byłoby sprzedać, niestety.
Na lewej Martin i Cancelo, kupujemy stopera i tyle.
Przy Cancelo Balde wygląda jak junior z tymi swoimi podaniami
0
@Toretto Czyli potrzeba tak niewiele, garstka kibiców potrafi ruszyć doping.
Powinni wrócić na stałe, również na mecze ligowe
0
@Pablozeusz tylko szkoda, ze rewazne na wyjezdzie od kolejnej rundy, jest obawa, ze pierwszy mecz u siebie lekko prześpimy przy jakimś skromnym prowadzeniu i w rewanżu będzie ciężko
0
@KibicBarcy84 Sędzia nas wtedy przekręcił, choć zagraliśmy słabiutko.
Wczoraj za to mogliśmy kończyć ten mecz w 10, a nawet w 9
0
Piękny mecz, naprawdę świetnie sie oglądało takie zaangażowanie, taki pressing. Zabrakło do cudu, ale 3:0 z Atleti to i tak wyczyn, szczególnie to czyste konto bardzo mnie cieszy(choć pare okazji Atleti zmarnowało) i bardzo dobry mecz Cubarsiego. Pedri i Yamal wiadomo - klasa, najlepsi na świecie na swoich pozycjach. Zabrakło klasowej 9 i czegoś więcej ze stalych fragmentów gry. Nasze rzuty rożne są niestety bezużyteczne, a szkoda, bo to często może być ten brakujący detal.
Taki mecz daje nadzieję, że naprawdę możemy wygrać z każdym, również w LM, ale trzeba wyciągnąć wnioski z pierwszej połowy w Madrycie.
Wczorajszy doping na trybunach już mógł sie podobać, a to wciąż tylko 45k... Cierpliwe czekamy na pełną pojemność :)
1
@regatta52 jaki Eric, Cancelo jest
0
@BARCA1899Messi A co z Bernalem i Rapha? Przecież nie wracają po kontuzji
0
@El Plutoninho piękne były te ujęcia przy roznych
1
@Arden Szkoda, ze dopiero przedłużył kontrakt
0
Jednak jest ogromna różnica przegrać 3:0 a 4:0...
Brawo za walkę i za ten mecz, przegralismy w 45min w Madrycie
Oby bez powaznych kontuzji o tym meczu
3
Strzelmy wreszcie coś z rożnego, tragicznie je wykonujemy
0
Co my gramy w ostatnie 10 min?
0
Olmo wyleci z czerwoną bo zdobył żółtko za juniorki blok bramkarza xd
0
Cancelo i tyle w temacie
1
Pedri odpoczywaj, jesteś ważniejszy niz ten puchar
2
Odsapnąć w przerwie i jazda dalej.
0
@AdrianFCB10 no wiem, zrozumiale
0
No nie wiem, może anulować
0
Penalti favor del Barcelona
0
Powinien zabić dwumecz
Co robił Cancelo?
4
Trochę siadamy niestety