1

Mbappe wypada na kilka tygodni tylko kto im może teraz zagrozić w meczu ligowym?
Wyjazd z Celtą chyba, a później dopiero Atleti, ale pewnie już wróci płetwonurek

0

@Fffddddddx i ta sama klasa z piłką przy nodze i odpowiedzialność za nią

1

@Azi Eric, to nasz nowy Sergi Roberto

7

@Comentateiro No i wreszcie pokazał, ze potrafi wykorzystywać setki. Jak głowa nie odjedzie i zdrowie pozwoli to będzie najlepszy na swiecie na tej pozycji przez wiele lat

0

Wcześniej kampania na Messim, teraz na Flicku

1

Koniec. W miarę spokojny mecz, 3pkt i świetny występ Pedriego.

0

@peetwithbarca wiem, ze niemożliwe nie istnieje i takie coś też da sie zepsuć, ale bez przesady :D

2

@Azi to nadal nie hejt

0

Gdzie ten spalony?

0

@Azi to jest krytyka, a napisanie o Lewym czy Ferranie, ze grają słabo to już hejt?

0

@Azi Bo zasadniczo Lewy i Ferran zagrali zle. Czyli uzasadniona krytyka. Gdzie hejt?

0

Lewy co sie wkleil

0

Rashford jaki mózg xd podaje do strzału na 5 metrów... na głowę

0

@barcowy1899 raczej nie

1

To chyba Roony juz może wejść?

0

Pedri po miesiącu kontuzji> De Jong w prime

0

@Xxxbarca4ever zly, bo dostał idiotyczną kartkę

0

Jak zwykle najwięcej problemów stwarzamy sobie sami

0

@macio_944 Chyba jednak nie jest tak kolorowo? :)

3

@Azi Ale Bernal, Pedri, Fermin to juz by wyglądało ładnie:)

1

Ktoś zauważył brak De Jonga?

0

@Rupert_Haubica Ale chyba jest w tym trochę winy naszych 9?

0

@Davvd W zasadzie nie mają żadnej taktyki. Nie potrafią zrobić 3 celnych podań na naszej połowie, kontraktu nie ma, presują słabo. Dla nas to dobrze, ale jak taka drużyna wciąż jest na 3 miejscu w lidze?

2

@mekston Może niektórzy naprawdę uwierzyli, że będzie drugim Messim.
Nie, nie będzie, ale wciąż może być najlepszym zawodnikiem na świecie

5

@dzefrej234 Albo chociaż średnią

0

Mimo wszystko mam nadzieję, ze Kounde w LM nie będzie pressował w polu karnym przeciwnika :D

3

To byla piła na hattricka

0

@Gacu95 ?? Ale o co to ze*ransko znowu?

1

Trzeba trochę na Raphinie ponarzekać to może też coś strzeli.
Slabo gra nasz Brazol ostatnio, z piłką przy nodze zawsze coś zrobi nie tak, a jak ktoś tu wcześniej dobrze zauważył juz nie dostaje piłek na wolne pole

0

Yamal i długo nic w tym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?