LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mbappe wypada na kilka tygodni tylko kto im może teraz zagrozić w meczu ligowym?
Wyjazd z Celtą chyba, a później dopiero Atleti, ale pewnie już wróci płetwonurek
0
@Fffddddddx i ta sama klasa z piłką przy nodze i odpowiedzialność za nią
1
@Azi Eric, to nasz nowy Sergi Roberto
7
@Comentateiro No i wreszcie pokazał, ze potrafi wykorzystywać setki. Jak głowa nie odjedzie i zdrowie pozwoli to będzie najlepszy na swiecie na tej pozycji przez wiele lat
0
Wcześniej kampania na Messim, teraz na Flicku
1
Koniec. W miarę spokojny mecz, 3pkt i świetny występ Pedriego.
0
@peetwithbarca wiem, ze niemożliwe nie istnieje i takie coś też da sie zepsuć, ale bez przesady :D
2
@Azi to nadal nie hejt
0
Gdzie ten spalony?
0
@Azi to jest krytyka, a napisanie o Lewym czy Ferranie, ze grają słabo to już hejt?
0
@Azi Bo zasadniczo Lewy i Ferran zagrali zle. Czyli uzasadniona krytyka. Gdzie hejt?
0
Lewy co sie wkleil
0
Rashford jaki mózg xd podaje do strzału na 5 metrów... na głowę
0
@barcowy1899 raczej nie
1
To chyba Roony juz może wejść?
0
Pedri po miesiącu kontuzji> De Jong w prime
0
@Xxxbarca4ever zly, bo dostał idiotyczną kartkę
0
Jak zwykle najwięcej problemów stwarzamy sobie sami
0
@macio_944 Chyba jednak nie jest tak kolorowo? :)
3
@Azi Ale Bernal, Pedri, Fermin to juz by wyglądało ładnie:)
1
Ktoś zauważył brak De Jonga?
0
@Rupert_Haubica Ale chyba jest w tym trochę winy naszych 9?
0
@Davvd W zasadzie nie mają żadnej taktyki. Nie potrafią zrobić 3 celnych podań na naszej połowie, kontraktu nie ma, presują słabo. Dla nas to dobrze, ale jak taka drużyna wciąż jest na 3 miejscu w lidze?
2
@mekston Może niektórzy naprawdę uwierzyli, że będzie drugim Messim.
Nie, nie będzie, ale wciąż może być najlepszym zawodnikiem na świecie
5
@dzefrej234 Albo chociaż średnią
0
Mimo wszystko mam nadzieję, ze Kounde w LM nie będzie pressował w polu karnym przeciwnika :D
3
To byla piła na hattricka
0
@Gacu95 ?? Ale o co to ze*ransko znowu?
1
Trzeba trochę na Raphinie ponarzekać to może też coś strzeli.
Slabo gra nasz Brazol ostatnio, z piłką przy nodze zawsze coś zrobi nie tak, a jak ktoś tu wcześniej dobrze zauważył juz nie dostaje piłek na wolne pole
0
Yamal i długo nic w tym meczu