LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Agrafka Bo jak widać mogą
0
@KrwawiaceoczyVEB Po to właśnie to robią żeby nie spaść
0
@Sz0ps0n Nie no, Duńczyk dostanie nowy kontrakt
0
@Batys W sumie dobrze, juz nie będzie sie po co spinać i niech grają rezerwy
0
@partymaker Gdzie on gral do tej pory? W Barcie B 3 występy
0
@Kamil01 Nie no, stawianie na Barce 2 dni po fecie i to w meczu wyjazdowym o pietruszkę jest szaleństwem:D
0
@Goralkov na SO tez za wolna ta toczka
0
@tomek8756 Flick do czerwca w Barcelonie!
Później jedzie na wakacje
1
@Roobo Rapha juz pauzuje za kartki
3
Flick do czerwca
1
Ja juz niczego nie oczekuje w pozostałych 3 meczach. Teraz czas na rotacje i odpoczynek dla zawodników, którzy pojadą na Mundial, bo taki Pedri na pewno nie będzie oszczędzany na turnieju. 100pkt wyglądałoby fajnie, ale lepiej żeby Flick odciążył tych, którzy jeszcze będą musieli spędzić kilka tygodni na Mundialu zamiast na wakacjach.
No i to jest czas dla młodych, może któryś pokaże sie z dobrej strony
Nie oczekuje teraz dobrej gry i zwycięstw, to tylko 3 sparingi :)
0
@TR3YWAY @mateusz33
Pełna zgoda, Barca musi iść do przodu, a sam Lewy może jeszcze zarobić ładne pieniądze w Arabii
10
Czyli jednak to koniec?
0
@alexbarca ale chociaż wszystkie mecze w jednym miejscu
2
@PeRRy do reklam to sie pobiera Opere, Firefoxa albo w sumie wszystko inne niż Chrome
1
@ShawnC Huljan przyjdzie, wierzymy
1
@Adddi No tak, ale jak Lewy w klasyku zamiast wystawić patelnie do Fermina (na co miał cholernie dużo czasu) wolał nawalać z lewej, slabszej nogi prosto w bramkarza to już spoko, wszyscy źli tylko nie Lewy
7
Jeśli chcemy sprowadzić jakąś 9 to Lewy musi odejść, zmiennikiem będzie "młody i dynamiczny" Ferran.
Pytanie tylko czy i kogo sprowadzimy w miejsce Lewego
0
@Encore Jedyną opcją powinien być Xabi
2
@michaleu Nadal nie rozumiem dlaczego Real nie przedłużył z nim kontraktu. Chlop nadal potrafi zagrać 7 meczów z rzędu po 90 minut, oceny ma najwyższe albo jedne z wyższych w zespole i wyzsze niz w Realu czyli to nie wiek był problemem.
Jeszcze gdyby w miejsce Modricia mieli sensowne zastępstwo, ale zrobiła sie dziura, a Milan zyskał klasowego zawodnika
0
@Fake69 ważne ze białko
0
Przecież Perez nie poda sie do dymisji, nie odejdzie teraz, gdy Real jest na dnie.
Jak już to podziękuję Arbeloi i oglosi koniec współpracy po zakończeniu sezonu, ewentualnie dorzuci coś o Negreirze, poklepie Mbappe po plecach itp itp
0
@NeroTFP1 no ta nagroda dla Dembele to niezła odklejka, z 10 piłkarzy w samym PSG zasłużyło bardziej
3
@Adran360 jak będzie zdrowy to pojedzie na MŚ
48
Idealny do roli drugiego bramkarza
Nie marudzi na brak gry
Zarobki adekwatne do roli
Może juz nie jeden z najlepszych bramkarzy na świecie, ale wciąż trzyma poziom i ma ogromne doświadczenie
No i dla nas Polaków wiadomo - duma i radość, zapewne kolejny sezon będzie ostatnim z Polakiem w kadrze Barcelony i obawiam się, że poczekamy bardzo długo na kolejnych
0
@Pedri16Future ok, może nie 100, bo 100% to nie ma nawet na pustą bramkę, ale jednak miał przed sobą tylko bramkarza i przy czystym strzale po dlugim roku nawet Kurtuła nic by nie poradził, ale dobra, zostawmy to :D
Eric Garcia też całkiem spoko, były obawy, ale ta interwencja w pierwszej połowie, gdzie zasuwał do obrony i zdjął Viniemu piłkę z nogi... Ile takich goli juz widzieliśmy, gdzie Kounde nie nadążał? Z Francuzem na boisku jestem przekonany, że byłby z tego gol
0
@Pedri16Future Tak, dla mnie to bez wiekszego znaczenia czy trafił w bramkarza czy nie trafił w bramkę - to powinien być gol i tyle, taka rola napastnika. Wystarczyło delikatnie unieść piłkę, ale chyba nawet czysto w nią nie trafił
Wiem, nikt nie ma 100% skuteczności dlatego nie będę go za to linczować, Lewy zmarnował później jeszcze lepszą okazję, bo wystarczyło wystawić do Fermina...
Ferran na pewno był dziś jednym z najjaśniejszych punktów drużyny, doceniam
6
@Pedri16Future Dlatego jest idealnym zawodnikiem z ławki i musi zostać o ile na stole nie pojawi sie jakaś naprawdę gruba oferta
1
@RumbleDelivery Niestety juz nie wróci jako zawodnik w oficjalnym meczu.
Pewnie będzie mecz pozegnalny o ile Leo i Laporta sie dogadaja
3
@vangoor Na pocieszenie nie ma szans, ze z Messim Yamal miałby szansę na przebicie sie do pierwszej drużyny, a jak juz to grałby bardzo mało. No chyba, ze Messi gralby na fałszywej 9, wtedy Yamal mógłby sie rozwijać, a Leo wciąż byłby najlepszym strzelcem w Hiszpanii :)