LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca No wiadomo, ale od DM raczej nie wymaga sie wielu kluczowych podań itp
13
Za dwa lata ZP jak z Dembele?
4
@KrwawiaceoczyVEB Fermin akurat jest zaangażowany, może nawet za bardzo mu zależy
1
Ciekawe czy Lewy zejdzie bliżej 60 czy 89 minuty
0
@Salchent Busi też rzadko podawał dalej niz na 10 metrów
0
@Rupert_Haubica komu dziś stworzył okazję?
2
@July_6_BcN Peeeedri Peeeeeedri
2
Rapha wraca za Kounde, ktory sobie spaceruje no ludzie
0
Martin jeszcze na kacu chyba
0
@Geble na wykroku
4
Do następnego podchodzi Lewy
2
Szczęśliwa kępka trawy
4
Ale Abde porobił mimo spalonego
0
@malypuzon nie, nie ustawiamy meczów
0
@partymaker lepiej czasami tak niz wchodzić z piłką do bramki
2
Ferminowi nie można odmówić zaangażowania, ale ostatnio praktycznie wszystko psuje, podobnie jak Olmo. Obaj potrafią dać genialne momenty, ale bez stabilności
0
@kamiVeB w telefonie widział kamerę?
0
@th@les Z czego to wynika? Ja tego nie mam
2
Kończy się piękny etap zarówno dla Roberta jak i dla polskich kibicow. Kończy się wielka kariera najlepszego polskiego piłkarza w historii.
0
@majkiii Pitarch?
3
@lukaszbrk Jeśli tak się skończy to oficjalnie mają utrzymanie, bo mają lepszy bilans meczów z Gironą
2
No to Muriqi musi liczyć na hattrick z Oviedo żeby wygrać Pichichi
0
@Luciano99 dopiero kontakt przedłużał, będziemy sie z nim męczyć jeszcze wiele lat. Niestety, "rodzina"... Poklepią po plecach, kontrakt wypłacą i tyle, a pożytku z niego raczej już nie będzie
0
Pitarch stabilnie
2
@Katalończyk 99 gorzej niz my z Alaves?
O nic juz nie grają podobnie jak my ostatnio
0
@FcPortoFan1999 Pogoń na wyjeździe, która ostatnio przegrywała tylko z najlepszymi.
0
@FcPortoFan1999 Legia Warszawa
0
No idą na puchary:D
0
@PatrykBarca Doslownie 4 maja zaczęło padać i później kolejne tygodnie , a nawet miesiące były w kratkę
2
@KrwawiaceoczyVEB Ale liczy sie bilans meczów, Legia ma lepszy bilans przeciwko GKS