13

Będziemy o tym geniuszu pamiętać. Tego Don Andres może być pewny. Kochany przez wielu ludzi, szanowany nawet przez największych rywali.

26

Nie wiem, ale najlepszy Iniesty to "Kiedy miałem 12 lat, mój tata oszczędzał 3 miesiące, żeby kupić mi korki. Teraz gdy na nie patrzę, wiem skąd pochodzę"

8

Messi jako jedyny pozostanie, który pamiętał finał LM 2006 i Rijkaarda.

1

Prison Break?

0

Jak przypomniałem sobie ten komentarz odnośnie Małysza to łzy stanęły w oczach.

3

To jest szpileczka w stronę Realu. Klasa z ich strony.

0

Szkoda, że nie powiedzą kto uzyska dostęp do nowych kanałów i na jakich warunkach.

0

Trudno powiedzieć. Koniec drugiego sezonu ewidentnie wskazywał na koniec historii, ale jak widać popularnośc i chęć zarobienia robi swoje. Mam tylko nadzieje, że tego nie zepsują jak choćby w Prison Break, gdzie po 1 sezonie akcja szła już tylko co raz bardziej ku dnie

1

Real to dość ciekawa bo radzą sobię zarówno z zespołami ofensywnymi, jak i defensywnymi. Jak to było wczoraj mówione "zawrzutkują cię na śmierć", albo po prostu skarcą przez kontratak. Nie wiadomo jak grać

0

Acer ;)

1

Tak

0

Oceny trenera to nie tylko tytuły, ale i styl jaki prezentuje jego drużyna. Co imponującego na ten moment prezentuje Bayern?

0

Klopp, Loew?

10

Tutaj wszyscy czekają na 3 sezon Domu z papieru, a nie jakieś Alienisty ;D

0

Chyba troszkę przesadziłeś z tym "najlepszy obecnie aktywny trener", ale na pewno jest w ścisłej czołówce.

0

Było wiadome, bo Tokio chodziła już w koszulce z Barcy ;)

0

I Mourinho tłumacz ;D

1

Obie są kozackie, ale ja osobiście wybrałbym FC 5

2

Skoro Roma była lepsza to na pewno powinna grać Barca? Za co, za nazwę? Roma wyszła na rewanż jakby grali o życie i nie umniejszajcie im, bo nie znalezli się tam przypadkiem.

0

Skoro poczta to ciekawe, że tam nie nadam listu. Aha a tesco produkujące swoje bułki to piekarnia

1

Kabul Hostel na Placa Reial. Płaciłem groszowe sprawy, a atmosfera niezapomniana. Śniadanka w cenie ;)

1

Rzadko, bo kilka lat temu pożądnie się za to wzięli. Było chuligaństwo większe niż w Polsce, ale skutecznie sobie z tym poradzili. Dożywotnie zakazy stadionowe zadziałały.

0

Powiem tak. Na tym portalu większego speca w tej dziedzinie od socjopaty to nie znajdziesz.

0

No dobrze Asia, masz mnie ;D

0

Panowie jaki film polecacie na wieczór. Najlepiej z gatunku akcji ;)

1

No nie powiem, na telefon bomba

2

Navas to chyba za to, że gra w Realu.

2

Gdyby tak chociaż dwóch z nich kiedyś było w pierwszej drużynie to byłby i tak wielki sukces.

9

Akurat obecny Juvenil A a tamten to jak porównywać Barcę Guardioli do Barcy Valverde.

Obecny Juvenil to jak dla mnie najbardziej utalentowany rocznik w La Masii. Kilku z tych chłopaków ma przed sobą wielką piłkę, niezależnie czy to w Barcy czy zagranicą

2

Z ciekawości sprawdziłem sobie gdzie Andres ma swoją winnicę ;) Nie mogło być inaczej, w rodzinnej Fuentealbilli

https://www.google.pl/maps/@39.2780807,-1.5586662,3a,67.3y,71.77h,90.19t/data=!3m7!1e1!3m5!1szyt_YPXSYv0YPCcq8nxMww!2e0!6s%2F%2Fgeo2.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3Dzyt_YPXSYv0YPCcq8nxMww%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D97.55786%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?