2

W końcu ładne kary.

0

Oj dobre chyba z 10 lat jeszcze

0

Umiejętności ma ogromne, ale niestety nie idą w parze z głową

2

Dokładnie jest tak jak wytłumaczyłeś. Dodam, że nagrodę przyznaje Marca i to ona tak ustaliła. Marc nie ma już praktycznie żadnych szans na Zamorę.

30

Ciekawe jak to dokładnie będzie wyglądać. Wychodzi chyba mimo wszystko 4-3-3 z Cou na lewym skrzydle

1

W przypadku Ramosa nie ma czegoś takiego, że się zaczyna hamować. Nie zapomnę mu faulu na Messim, odepchnięciu Puyola i chwycenie za twarz Xaviego. Efekt? 1 mecz zawieszenia.

0

Lekko można znalezć z 3-4 sytuacje, w której powinien zobaczyć w każdym przypadku po żółtej kartce.

2

Gdyby sędzia normalnie się zachowywał to gralibyśmy 10 vs 9. Pan Ramos i Bale powinni zostać wyrzuceni, a wtedy Barcelona pożarłaby ten Real. Nawet grając w osłabieniu to Barcelona miała lepsze sytuacje.

2

Brak czerwa dla Bale'a był najważnieszym momentem meczu. To Barca grałaby 11 vs 10 mając bodajże 1-1.

0

Jeśli Sergi dostaje 4 mecze za uderzenie Marcelo to ile powinien odpoczywać Bale'a?

0

Został już zniesiony.

2

Konkurs polityczny i nie liczy się wokal

3

Ciekawe czemu nie ma Denisa. Dziwne są te decyzjd EV

0

Chyba każdy zna pojęcie prawa pierwokupu. ;)

0

Barca chyba dalej ma prawo pierwokupu o ile się nie myle

0

Brzydkie zachowanie mimo wszystko Deportivo. Mogli dać szansę kolejnej drużynie.

0

50-60 to max co Barca dostanie

0

Oczywiście, mój błąd.

2

Po tym klasyku pan Hernandez Hernandez powinien zostać zdegradowany do sędziowania 5 ligi młodzików.

Kluczowe błędy:
- brak czerwonej kartki dla Bale'a
- brak czerwonej kartki dla Ramosa
- niesłusznie uznany gol Messiego
- niesłusznie nieuznany gol Suareza
- brak karnego dla Realu po faulu na Marcelo

Jeden z gorszych klasyków.

9

Cóż mi po nowinkach skoro trzech pajaców w roli sędziów psuje całe widowisko?

0

Gramy na CN

1

To co zrobił to powinno być 2 mecze zawieszenia, ale dla Bale'a przynajmniej 3 mecze. Mało co a złamałby nogę Umtitiemu.

14

Ciekawe gdzie czerwo dla Bale....

29

Real zniżył nas do swojego poziomu i pokonał doświadczeniem

1

Roberto trybuny do konca sezonu. Dramat

3

Można się było tego spodziewać. Zero niespodzianek

0

Francuska chyba.

0

eleven

3

Pewnie, że warto.

2

Żadnego płaczu to nie widać. Normalna wypowiedz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?