Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W końcu ładne kary.
0
Oj dobre chyba z 10 lat jeszcze
0
Umiejętności ma ogromne, ale niestety nie idą w parze z głową
2
Dokładnie jest tak jak wytłumaczyłeś. Dodam, że nagrodę przyznaje Marca i to ona tak ustaliła. Marc nie ma już praktycznie żadnych szans na Zamorę.
30
Ciekawe jak to dokładnie będzie wyglądać. Wychodzi chyba mimo wszystko 4-3-3 z Cou na lewym skrzydle
1
W przypadku Ramosa nie ma czegoś takiego, że się zaczyna hamować. Nie zapomnę mu faulu na Messim, odepchnięciu Puyola i chwycenie za twarz Xaviego. Efekt? 1 mecz zawieszenia.
0
Lekko można znalezć z 3-4 sytuacje, w której powinien zobaczyć w każdym przypadku po żółtej kartce.
2
Gdyby sędzia normalnie się zachowywał to gralibyśmy 10 vs 9. Pan Ramos i Bale powinni zostać wyrzuceni, a wtedy Barcelona pożarłaby ten Real. Nawet grając w osłabieniu to Barcelona miała lepsze sytuacje.
2
Brak czerwa dla Bale'a był najważnieszym momentem meczu. To Barca grałaby 11 vs 10 mając bodajże 1-1.
0
Jeśli Sergi dostaje 4 mecze za uderzenie Marcelo to ile powinien odpoczywać Bale'a?
0
Został już zniesiony.
2
Konkurs polityczny i nie liczy się wokal
3
Ciekawe czemu nie ma Denisa. Dziwne są te decyzjd EV
0
Chyba każdy zna pojęcie prawa pierwokupu. ;)
0
Barca chyba dalej ma prawo pierwokupu o ile się nie myle
0
Brzydkie zachowanie mimo wszystko Deportivo. Mogli dać szansę kolejnej drużynie.
0
50-60 to max co Barca dostanie
0
Oczywiście, mój błąd.
2
Po tym klasyku pan Hernandez Hernandez powinien zostać zdegradowany do sędziowania 5 ligi młodzików.
Kluczowe błędy:
- brak czerwonej kartki dla Bale'a
- brak czerwonej kartki dla Ramosa
- niesłusznie uznany gol Messiego
- niesłusznie nieuznany gol Suareza
- brak karnego dla Realu po faulu na Marcelo
Jeden z gorszych klasyków.
9
Cóż mi po nowinkach skoro trzech pajaców w roli sędziów psuje całe widowisko?
0
Gramy na CN
1
To co zrobił to powinno być 2 mecze zawieszenia, ale dla Bale'a przynajmniej 3 mecze. Mało co a złamałby nogę Umtitiemu.
14
Ciekawe gdzie czerwo dla Bale....
29
Real zniżył nas do swojego poziomu i pokonał doświadczeniem
1
Roberto trybuny do konca sezonu. Dramat
3
Można się było tego spodziewać. Zero niespodzianek
0
Francuska chyba.
0
eleven
3
Pewnie, że warto.
2
Żadnego płaczu to nie widać. Normalna wypowiedz