Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mój kolega z pracy też powtarzał "ona nie taka", planował ślub i miał z nią córke. Dziś na jego szczęscie do ślubu nie doszło, a ona ma nowego fagasa i jest z nim w ciązy. Córke widuje raz w tygodniu po sprawie w sądzie. Chciałbyś kiedyś tak wylądować? Odbiło jej i po prostu daj sobie sobie z nią spokój, serio. Też przez to przechodziłem i wiem co czujesz jak pewnie z 90% tutejszych użytkowników. Zerwanie z laską to nie jest koniec świata, a początek czegoś nowego. Poznasz jeszcze wiele lasek w swoim życiu i kiedyś będziesz się z tego śmiał.
0
Alena do Barcy trafił chyba jak miał 7 lat. Juz w młodszych sekcjach wyróżniał się na tle rówieśników.
0
Na pewno chcesz wchodzić dalej w taką relacje? Przecież te twoje plany to pakowanie się w największe bagno. Nie chciałbym mieć ślubu, wspólnego mieszkania i dzieci, a potem się rozwodzić. I myślisz, że jak zrobisz jej dziecko to już wtedy Cię nie zostawi?
0
Widzę, że jesteśmy w tym samym wieku i podobnej sytuacji. Też miałem narzeczoną i chodziliśmy ze sobą (5 lat!). Też pewnego pięknego dnia powiedziała mi, że to koniec i się wyprowadziła. Człowiek potęsknił, ale nie ma co się łamać. Laski nie lubią jak się za dużo koło nich kręci. Jeśli by Cię kochała to nie odeszła by z tego powodu. Znajac życie pojawił się ktoś nowy i nie wie jak Ci to powiedzieć.
1
Przypomnij sobie w jakim wieku Xavi wszedł na swój "galaktyczny poziom", czy aby na pewno miał wtedy 20 lat? No właśnie. Dajmy mu spokojnie czas na zgranie z zespołem, bo tak będzie wyglądać jego pierwszy sezon. NIKT nie jest w stanie obecnie mając 20 lat przyjść do Barcy i z miejsca stać się liderem ;)
0
Ile widziałeś meczów z jego udziałem? Śledze jego karierę od kilku ładnych lat i widać rozwój. Akurat Alena to jeden z największych talentów i moim zdaniem ma szansę na większą karierę chociażby od starszego Alcantary
0
Akurat co da mu więcej to się z Tobą nie zgodzę. Jeden mecz z takimi zawodnikami jak Iniesta, Messi czy Suarez da Ci więcej nauki na przyszłość niż 10 meczów ze swoimi rówieśnikami.
7
Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie będzie w pierwszej drużynie. Chłopak ma mega talent tylko trzeba na niego postawić
0
Według MD przejazd autokarem nawet w przyszły poniedziałek
3
UEFA dała im wolne, by dobrze przygotowali się do LM
0
Półfinał był to finał pewnie też
0
Jutro o 17.
0
W kraju Januszów i Grażyn.
0
Największa głupota jaka tylko może być. Za to, że kierowca autobusu zawiezie cię na miejsce docelowe też się klaszcze? Taka praca pilota i nie trzeba mu dziękować w formie oklasków. To nie teatr, ani boisko piłkarskie.
3
Niesamowite spotkanie Iniesty. Najstarszy w zespole, a zwrotność dalej lepsza niż wszyscy nasi pomocnicy. Cholernie ciężko wyobrazić sobie ten klub bez tej postaci.
1
Co za mecz Iniesty. Lata lecą, ale umiejętności tego człowieka nie zmienią się już chyba nigdy. Kapitalne 45 min kapitana
12
https://pbs.twimg.com/media/DbU26hMX4AEGHKW.jpg
Zdjęcie dnia.
0
Andres, Andres Iniesta..
1
Tylko C+ Sport 2
0
Tak
0
W sumie racja. :).
0
E tam. Liczę na porażkę w niedzielę Atleti i oficjalnie mistrzostwo już w ten weekend ;)
4
Jeśli Atleti przegra w weekend Barca ma szansę na dwa tytuły na jednym ogniu
0
Nieprawda. Nie ma to znaczenia
0
4 zespoły.
0
Szkoda, że nie odnosi się nigdy do jego zwycięstw w LM.
3
Vamos Sociedad!!
0
Tylko C+ Sport 2
3
No pewnie to z Gladiatora - Now We Are Free
2
Lepszy bilans meczów bezpośrednich