Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Głównym winowajcą jest Mourinho
0
A to akurat wiedziałem ;D
1
Dzięki, działa. ;)
0
U mnie cały dzień tak wygląda...
0
Ma ktoś taki problem z youtube?
https://zapodaj.net/8ea560fbc50e3.png.html
0
Tak dokładnie, w Santa Clara na Levi's Stadium
1
Zastanawialiście się kiedyś czemu w PL jest AC Milan, ale już Inter Mediolan? Skoro spolszczamy to powinniśmy obie wersje, albo trzymać się oryginalenj AC Milan i Inter Milan. A już totalnym nieporozumieniem jest dodawanie nazw miast do klubu jak np. Chelsea Londyn zamiast Chelsea FC. Tak jakby ludzie byli idiotami i nie wiedzili skąd jest dany klub. Szkoda, że nie funkcjonuje jeszcze Crystal Palace Londyn ;D
0
Z jakiej okazji?
0
To są efekty zaniedbań po odejściu Xaviego.
1
Przecież skoro przyszedł Cou to wiadomo, że koniec marzeń o Eriksenie. Do Barcy lepszym profilem pasuje Coutinho i to świetny transfer. W przyszłym sezonie powinien spokojnie wejsć w buty Iniesty.
1
Powiedz to mieszkańcom Barcelony albo Wenecji :)
0
player
0
Raz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na przemian mają wybór. Pierwszy mecz kolejki bierze np. Eleven, drugi C+, trzeci Eleven. Tydzień póżniej zmiana pierwszeństwa.
0
Nie dojdzie do takiej sytuacji, bo chodzi też o wagę spotkania. Jak pierwszeństwo wyboru przypadnie np. Eleven to i tak będą woleli wziąć starcie np. Barcy z Sevillą niż Realu z Getafe.
0
Nie wszyscy mieszakją w miastach i mają kablówkę ;)
0
Powiem tak. Obejrzenie wszystkich ligowych meczów w tym sezonie kosztowało mnie około 100 zł (kupiłem roczny pakiet w Black Friday po mega promocji). W przyszłym żeby obejrzeć to samo musiałbym wydać hmm.. z 800? ;D
0
A taki, że głęboko w czeterech literach mam francuski C+. Nie będę opłacać jedenych i drugich.
22
No to skończy się to tym, że ludzie podziękują wszystkim i będą nielegalnie oglądać w necie. Czekam na czasy, w których człowiek wykupi pakiet meczów swojej drużyny na cały sezon i nie będzie musiał kombinować, a legalnie zapłaci i tyle.
0
Nie pół sezonu, a co kolejkę wymiana. Czyli dojdzie do kuriozalnej sytuacji, w której raz mecz Barcy zobaczysz w niedzielę na C+Sport, w środę w polsacie, a w sobotę w Eleven.
Żeby móc oglądać wszystkie mecze trzeba będzie mieć C+, Eleven i Polsat. Powodzenia.
0
Najgrosze co mogło spotkać kibiców.
3
Większych bzdur dawno nie było ze strony MD. Nie da się przygotowywać stricte pod samą LM. Forma zależy od okresu ciężkich treningów. Jeśli odpuści się LL i PK to może być tak że i tak obudzisz się z ręką w nocniku w LM, bo nie wyjdzie ci jeden mecz i papa cały sezon stracony. Trzeba walczyć i grać zawsze o zwycięstwo, taki jest sport.
3
A ty bys nie chciał więcej zarabiać, jak pokazujesz w pracy, że jesteś lepszy od innych?
0
Oficjalna klubu zwykle informuje w poniedziałki o planie na cały tydzień. Godziny nigdy nie są podawane, ale treningi zwykle zaczynają się od 11 z tego co pamiętam. Trzeba wziąć pod uwagę także to, że w CE muszą stawić się bodajże godzinę przed treningiem
0
Bilety drogie i rozchodzą się ciągu kilku minut ;)
1
Był ktoś z was na Tomorrowland? Jak przeżycia? ;)
1
No to chyba L.......
0
Druga sprawa to to, że Barca musiałaby mu dać 100 mln w jednej racie, a Barca woli nieco więcej dać Atleti ale w co conajmniej dwóch ratach.