2

Głównym winowajcą jest Mourinho

0

A to akurat wiedziałem ;D

1

Dzięki, działa. ;)

0

U mnie cały dzień tak wygląda...

0

Ma ktoś taki problem z youtube?

https://zapodaj.net/8ea560fbc50e3.png.html

0

Tak dokładnie, w Santa Clara na Levi's Stadium

1

Zastanawialiście się kiedyś czemu w PL jest AC Milan, ale już Inter Mediolan? Skoro spolszczamy to powinniśmy obie wersje, albo trzymać się oryginalenj AC Milan i Inter Milan. A już totalnym nieporozumieniem jest dodawanie nazw miast do klubu jak np. Chelsea Londyn zamiast Chelsea FC. Tak jakby ludzie byli idiotami i nie wiedzili skąd jest dany klub. Szkoda, że nie funkcjonuje jeszcze Crystal Palace Londyn ;D

0

Z jakiej okazji?

0

To są efekty zaniedbań po odejściu Xaviego.

1

Przecież skoro przyszedł Cou to wiadomo, że koniec marzeń o Eriksenie. Do Barcy lepszym profilem pasuje Coutinho i to świetny transfer. W przyszłym sezonie powinien spokojnie wejsć w buty Iniesty.

1

Powiedz to mieszkańcom Barcelony albo Wenecji :)

0

player

0

Raz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na przemian mają wybór. Pierwszy mecz kolejki bierze np. Eleven, drugi C+, trzeci Eleven. Tydzień póżniej zmiana pierwszeństwa.

0

Nie dojdzie do takiej sytuacji, bo chodzi też o wagę spotkania. Jak pierwszeństwo wyboru przypadnie np. Eleven to i tak będą woleli wziąć starcie np. Barcy z Sevillą niż Realu z Getafe.

0

Nie wszyscy mieszakją w miastach i mają kablówkę ;)

0

Powiem tak. Obejrzenie wszystkich ligowych meczów w tym sezonie kosztowało mnie około 100 zł (kupiłem roczny pakiet w Black Friday po mega promocji). W przyszłym żeby obejrzeć to samo musiałbym wydać hmm.. z 800? ;D

0

A taki, że głęboko w czeterech literach mam francuski C+. Nie będę opłacać jedenych i drugich.

22

No to skończy się to tym, że ludzie podziękują wszystkim i będą nielegalnie oglądać w necie. Czekam na czasy, w których człowiek wykupi pakiet meczów swojej drużyny na cały sezon i nie będzie musiał kombinować, a legalnie zapłaci i tyle.

0

Nie pół sezonu, a co kolejkę wymiana. Czyli dojdzie do kuriozalnej sytuacji, w której raz mecz Barcy zobaczysz w niedzielę na C+Sport, w środę w polsacie, a w sobotę w Eleven.

Żeby móc oglądać wszystkie mecze trzeba będzie mieć C+, Eleven i Polsat. Powodzenia.

0

Najgrosze co mogło spotkać kibiców.

3

Większych bzdur dawno nie było ze strony MD. Nie da się przygotowywać stricte pod samą LM. Forma zależy od okresu ciężkich treningów. Jeśli odpuści się LL i PK to może być tak że i tak obudzisz się z ręką w nocniku w LM, bo nie wyjdzie ci jeden mecz i papa cały sezon stracony. Trzeba walczyć i grać zawsze o zwycięstwo, taki jest sport.

3

A ty bys nie chciał więcej zarabiać, jak pokazujesz w pracy, że jesteś lepszy od innych?

0

Oficjalna klubu zwykle informuje w poniedziałki o planie na cały tydzień. Godziny nigdy nie są podawane, ale treningi zwykle zaczynają się od 11 z tego co pamiętam. Trzeba wziąć pod uwagę także to, że w CE muszą stawić się bodajże godzinę przed treningiem

0

Bilety drogie i rozchodzą się ciągu kilku minut ;)

1

Był ktoś z was na Tomorrowland? Jak przeżycia? ;)

1

No to chyba L.......

0

Druga sprawa to to, że Barca musiałaby mu dać 100 mln w jednej racie, a Barca woli nieco więcej dać Atleti ale w co conajmniej dwóch ratach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?