Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Brawo dla Valverde, Denis świetna zmiana
34
Od 10 lat to dziennikarstwo nie miało tak słabego dziennikarza
7
Czy wy naprawdę musicie tak dramatyzować jakbyśmy walczyli o finał LM? Przecież każdy kto zna realia zgrupowań reprezentacji wie, że słabo to zawsze wygląda.
0
Słuszne podejście. No chyba, że było się Messim i po prostu byłeś zbyt dobry, żeby grać z rówieśnikami. ;)
0
Bojan w pierwszej drużynie mimo wszystko trochę pokazał. Pierwszy skład to weryfikacja czy jesteś na najwyższym światowym poziomie czy jednak tylko na światowym poziomie
5
Dla mnie liga jest już zamknięta bez względu na dzisiejszy mecz.
0
Żeby chociaż kiedyś choć jeden z nich przebił się do pierwszego składu. ;)
0
Lewy hattrick, brawo
2
No stary, dobra robota
3
Leo niech spokojnie odpoczywa, najważniejszy jest jego powrót na LM
0
Jeden z piłkarzy miał jakiś wypadek w hotelu
9
A Anglicy dalej w błędzie, że ich liga najlepsza ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Miasto bardziej słynne z Breaking Bad :D
1
Nigdy nie pamiętam dokładnie jak to leci ;D Wybacz ;)
8
Fajnie to by było, jak Barca wygra, a Atleti się potknie ;)
1
KamiQx pewnie o 20 wrzuci
4
CS 1.6 ;D
1
Trudno im się dziwić, mokro ma nawet Real jak przyjeżdża na CN.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wielka Brytania zdecydowanie
0
Tak wysoki podatek nie jest czasem dopiero po min. 5 latach pobytu w Hiszpanii?
0
Ja kupiłem i jestem zadowolony.
0
Ja Koulibaly'ego i Manchester City kupił ode mnie Gomesa haha :)
1
Jakieś pomysły kogo kupić do Barcy w FM2018. Super skauci proponują Higuaina, ale chyba jednak odmówie ;)
2
http://kadry.infor.pl/kadry/indywidualne_prawo_pracy/zatrudnianie_i_zwalnianie/773062,Propozycje-zmian-w-nowym-Kodeksie-pracy-dluzszy-czas-pracy-zmiany-w-nadgodzinach.html
Pieniądze z nadgodzin trafią na konto pracodawcy. Ładne jaja. No to zobaczymy kto na tym straci, bo ani ja ani setki tys. pracowników nie zostaną w pracy ani godziny dłużej jeśli nie będzie tego przy wypłacie
0
Przewrotka Rivaldo, coś niesamowitego
2
Nikt nikogo nie będzie na siłę zatrzymywał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Oczywiście, że tańsza nawet po przeliczeniu na zł co jest dla mnie absurdem. Anglik swoje barwy ma za 100 funtów (1 dzień pracy). Polak na tę samą ma pracować 5 dni. O czym my w ogóle mówimy. :)