9

Brawo dla Valverde, Denis świetna zmiana

34

Od 10 lat to dziennikarstwo nie miało tak słabego dziennikarza

7

Czy wy naprawdę musicie tak dramatyzować jakbyśmy walczyli o finał LM? Przecież każdy kto zna realia zgrupowań reprezentacji wie, że słabo to zawsze wygląda.

0

Słuszne podejście. No chyba, że było się Messim i po prostu byłeś zbyt dobry, żeby grać z rówieśnikami. ;)

0

Bojan w pierwszej drużynie mimo wszystko trochę pokazał. Pierwszy skład to weryfikacja czy jesteś na najwyższym światowym poziomie czy jednak tylko na światowym poziomie

5

Dla mnie liga jest już zamknięta bez względu na dzisiejszy mecz.

0

Żeby chociaż kiedyś choć jeden z nich przebił się do pierwszego składu. ;)

0

Lewy hattrick, brawo

2

No stary, dobra robota

3

Leo niech spokojnie odpoczywa, najważniejszy jest jego powrót na LM

0

Jeden z piłkarzy miał jakiś wypadek w hotelu

9

A Anglicy dalej w błędzie, że ich liga najlepsza ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Miasto bardziej słynne z Breaking Bad :D

1

Nigdy nie pamiętam dokładnie jak to leci ;D Wybacz ;)

8

Fajnie to by było, jak Barca wygra, a Atleti się potknie ;)

1

KamiQx pewnie o 20 wrzuci

4

CS 1.6 ;D

1

Trudno im się dziwić, mokro ma nawet Real jak przyjeżdża na CN.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wielka Brytania zdecydowanie

0

Tak wysoki podatek nie jest czasem dopiero po min. 5 latach pobytu w Hiszpanii?

0

Ja kupiłem i jestem zadowolony.

0

Ja Koulibaly'ego i Manchester City kupił ode mnie Gomesa haha :)

1

Jakieś pomysły kogo kupić do Barcy w FM2018. Super skauci proponują Higuaina, ale chyba jednak odmówie ;)

2

http://kadry.infor.pl/kadry/indywidualne_prawo_pracy/zatrudnianie_i_zwalnianie/773062,Propozycje-zmian-w-nowym-Kodeksie-pracy-dluzszy-czas-pracy-zmiany-w-nadgodzinach.html

Pieniądze z nadgodzin trafią na konto pracodawcy. Ładne jaja. No to zobaczymy kto na tym straci, bo ani ja ani setki tys. pracowników nie zostaną w pracy ani godziny dłużej jeśli nie będzie tego przy wypłacie

0

Przewrotka Rivaldo, coś niesamowitego

2

Nikt nikogo nie będzie na siłę zatrzymywał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oczywiście, że tańsza nawet po przeliczeniu na zł co jest dla mnie absurdem. Anglik swoje barwy ma za 100 funtów (1 dzień pracy). Polak na tę samą ma pracować 5 dni. O czym my w ogóle mówimy. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?