1

Nie chodyi o to, że nie ma pieniędzy na podwyżkę, a o to, że póki co nie zasłużył na taką kwotę. Na 9M to parę lat trzeba pograć. Gdyby on dostał 9, to taki Rakitić powinien upomnieć się o 12.

1

Przecież nikt go tu na siłę nie zatrzyma. Każdy zdrowo myślący piłkarz wie, że nie ma w Europie lepszego zespołu niż Barcelona. Jeśli tutaj trafiasz to jesteś na szyczycie.

4

Facet wie o co chodzi w sporcie i kiedy zejść ze sceny. Jeśli faktycznie na końcu popyka sobie w swoim dawnym klubie to będzie niejako podziękowanie za to, że dali mu szanse.

1

Dla kibica na stadionie to idealna godzina, a dla nas niestety udręka

0

Haha ;D

0

taktyczny

31

Suarez nie jest w top3? To w takim razie kto znajduje się w tym zestawieniu? Suarez to wciąż jeden z najlepszych "9" świata.

0

Zamiast skupiać się na ataku, który mamy najlepszy na świecie to zajeliby się pomocą. Odchodzi Iniesta, Rakieta już do najmłodszych nie należy, to samo Busquets

1

Pewnie cieszy się tak jak my. Adam skakał w innych czasach, miał silniejszych rywali.

6

Kamil już nic nie musi. Facet wygrał praktycznie wszystko co było do wygrania. Wszystkie te Willingen Five, Planica 7 można wsadzić sobie między bajki. W tym sporcie liczą się MŚ, IO, KK i T4S.

3

Zagrają w nocy, ale z wtorku na środę

0

Aha a naszego Crackiticia to juz nie łaska zwolnić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Zamiast wyrównywać poziom to po raz kolejny więksi dostaną więcej..

12

No nie wiem czy krócej. Każdy wstanie pewnie według swojego biologicznego zegara.

3

Tak, Dortmundzie jest ok.

11

Dziś mija 20 lat od debiutu w pierwszej drużynie Xaviego. 24 marca 1998 roku zagrał przeciwko Esportiva Lleida w półfinale Pucharu Katalonii. Resztę historii wszyscy znamy.

0

Najbardziej rozwala mnie jak słysze w Vikersundzie.

2

Marne szanse ;)

1

Mam nadzieje, że Leo naprawdę nie zagra i pożądnie odpocznie przed maratonem meczów w BCN. Jak on wróci wypoczęty to już współczuje rywalom

0

Sprawdzałem i chce się upewnić, że tańszej wersji niż 120 zł nie znajdę. Wyluzuj.

0

Gra ktoś w FM2018? Gdzie mogę najtaniej wersje cyfrową kupić? ;)

1

Gdyby wtedy faktycznie udało mu się chociaż zdobyć mistrzostwo, pewnie by został

1

To bardzo prosta zagadka i nie była warta 1 mln zł.

1

Dziennikarze pewnie spuszczali by się na sam widok go w białej koszulce, ale mi to osobiście wisi.

1

3000, ale dla kibiców ;) To troszkę uszczupli ich portfel ;)

0

Tylko do szatni gości. Do naszych piłkarzy nie wolno ze wzlędu na ich zostawione rzeczy osobiste

0

Ja jestem przekonany, że Alena pokaże na co go stać, ale potrzebuje po prostu trochę więcej czasu niż kilkanaście minut przykładowo w CdR. Powinien wyjść w podstawie na słabych rywali u boku choćby Iniesty i wtedy więcej zdobędzie umiejętności niż podczas 10 treningów z pierwszą drużyną.

0

To, że mamy tylu pomocników nie oznacza, że mają grać oni. Na słabszych rywali powołania dla Alenii czy Oriola to powinien być priorytet. Nawet kosztem odesłania Gomesa czy Denisa na ławkę. Z nich pożytku nie będzie, a z młodych zawsze coś może być.

0

Jakoś mi się to nie widzi. Valverde już w tym sezonie pokazuje, że młodzież nie ma czego szukać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?