4

Za tydzień pierwsza niedziela bez handlu. Ciekawe jakimi pomysłami popiszą się rodacy na ominięcie ustawy ;>

0

Od kilku lat Flashscore.

14

Przykład Malagi bardzo trafiony. Za tydzień wcale łatwiej niż dziś nie będzie

11

Athletico, to jakiś nowy klub?

0

Zostanie bez względu na wyniki.

2

Miesiąc przed meczem

8

No troszkę młodsze ;)

19

Tak będzie wyglądała renowacja Camp Nou

0

Cudo

0

W plebiscycie na najgorszego komentatora byłby u mnie w czołówce ;D

0

Oczywiście, że A

0

Robert od samego początku informował, że zmiany będą wprowadzane etapami i ma zakończyć się okolo czerwca bodajże.

0

Messi był wielokrotnie. Bardzo rzadko jest Busquets

0

La Casa ;)

0

Messi mieszka w Castelldefels

0

Jak są na wysokości 11 km to nie przeszkadza, ale jak startują i lądują 300 m od domu to jest uciążliwe zwłaszcza nocą latem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Hmm jakby Ci to powiedzieć. Pas startowy mam za swoim polem. Nie mam raczej nic do gadania

0

Zamknąć mecz w pierwszej połowie i dać odpocząć kluczowym piłkarzom przed niedzielą.

0

DLatego czytałem tylko co mi pasowała, a reszta na streszczeniach ;D Pamiętam,, że podobał mi się Dywizjon 303, świetna książka ;p

1

36 tys subskrypcji w miesiąc robi wrażenie.

6

Śledzi ktoś kanał na YT turbulencja. Przyznam szczerze, że to jeden z najlepszych polskich kanałów. Pilot w fantastyczny sposób opowiada o swojej pracy i pasji.

34

Podoba mi się, że władze Gremio otwarcie mówią o rozmowach, a nie kłamią jak to wszyscy mają w zwyczaju.

0

A co jak mieli karnet? ;)

1

O 20 mają być ;)

0

Czyżby Placa Reial? :).

3

Przeczytaj jeszcze raz.

0

O tyle mam dobrze, że śmieci same się wyniosły i mam spokój ;)

1

Dokładną datę meczu poznamy w okolicach połowy marca.

1

Setka wódki, sprawdzone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?