0

Digne na ŚO. Strach się bać.

0

Na stadionie muszą być na 2h przed rozpoczęciem.

0

Nie dość, że mały stadion to jeszcze w dzielnicy Fulham. I tak naprawdę derby mają z Fulham FC.

0

W tym sezonie nie.

28

Na razie to balonik pompują kibice Barcy, twierdząc, że PSG zje Real. Ja bym o tym nie był taki przekonany. Realowi, by uratować sezon zostały dwa mecze z PSG.Wielu już śmiało się z nich w ubiegłych latach, a koniec końców płacz to potem był ale na Rambli, że Real obronił tytuł. Real był i jest wielki niezależnie od formy. A pamiętaj, że Barca i Real wzajemnie się nakręcają i jeden bez drugiego żyć nie może ;)

11

Nie chodzi o ostatni sezon, a bodajze ostatnich 5 sezonów w EP. Skoro francuska ma 2.0, to miała lepsze wyniki niż drużyny portugalskie.

1

Tak.

0

Funtów.......

4

To już nie ma nic wspólnego z rywalizacją fair play

0

Organizatorzy przesadzili z belką i sami sobie narobili problemów

1

Świat jest mały :)

8

Denis zmarnował sobie kolejne pół roku gry. Zamiast iść nawet do średniaka to teraz bd siedział na trybunach

1

Ramblo, Banshee warty obejrzenia?

0

W najbliższym czasie nie, ale kolejny konflikt to kwestia czasu.

16

FCBarca.com -> Terminarz -> Luty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

filmweb.pl tam w komentarzach są linki.

0

Ciekawe jak wielu wyłożyłoby się na tym pytaniu, czeski kveten to.. maj :)

32

Co jak co, ale Stoiczkow to barcelonista 100% i takich ludzi się szanuje. Jak zawsze wywiady z nim to czysta przyjemność ;)

12

Świetna umowa z Beko. Bartomeu w końcu szuka kasy.

0

Klubu, la ligi to 32 mecze i należy do RSSS

1

Dajmy chłopakowi czas. Jest najmłodszy w drużynie i spoczywa na nim ogromny ciężar kasy za jaką przyszedł. W tym przyda się na podmęczonych rywali, a w przyszłym mam nadzieje ujrzymy świetnego piłkarza z BVB.

0

Jedyne co można u cb sprawdzić to podobnie jak umnie, czyli datę pierwszego komentarza

0

ekinomanik.tv

1

U mnie co najmniej 2893 ;)

A okazja faktycznie znajdzie się zawsze ;D

1

Zanim sie wypowiesz sprawdz czy masz racje. W komentarzach sa linki do 2 sezonu

1

Na filmwebie jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Też tak miałem w Z2. Chyba powszechna wada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?