Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe, bo wszystkie 3 miejsca dla zawodników spoza UE zajęte.
0
Na Nanga Parbat obecnie -48 stopni...
33
Przynajmniej jest facet szczery.
0
1 i 8. Radzę na przyszłość sprawdzać źródło.
29
OFICJALNIE: Barca z Valencią zagra 1 i 8 lutego. Oba mecze o 21.30. [LFP]
0
Można i tak, ale nie zasnę o tej godzinie ;)
0
A dotacje nie należą się czasem temu, który uprawia, a nie dzierżawi? ;)
1
Ja mam nadzieje mile się zaskoczyć rano, bo dziś meczu Barcy nie obejrzę. O 3 rano wstaje, więc odpada ;)
26
Deulofeu dostaje sygnał, że jego czas już się skończył
122
Ty za tak beznadziejny pomysł dożywotni ban z możliwością wykupienia konta.
0
Zaznaczyłem, że chodzi o całą Europę, nie TOP4
0
Orientuje się ktoś kto ma najwięcej strzelonych bramek dla jednego klubu w historii w Europie?
0
Gdyby byla większa brałbym bez wahania
0
Jeden z użytkowników bardzo fajnie to zobrazował w ostatnich latach i Barca w każdym sezonie spełniła przyszłe wymogi.
0
Zmiennik dla Busuetsa jest w canterze i nie trzeba kupować. Oriol ma przed sobą dużą przyszłość i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to możemy mieć z niego mnóstwo pociechy.
6
WhoScored wylicza noty według własnego systemu.
2
Walkower w meczu rewanżowym oznacza zawsze wykluczenie z rozgrywek. Choćbyś wygrał i pierwszy mecz 10:0 to jak w reważnu oddasz mecz walkowerem, to zostajesz wykluczony z rozgrywek.
0
Będzie mógł grać
0
Zapieprzam od 3 lat i 20 dni to trochę za mało. Zwłaszcza, że połowe tego planuje pracodawca.
0
Prasa trafiła z kwotami idelanie.
0
Do marca komisja kodyfikacyjna ma czas na przygotowanie nowego kodeksu pracy.
2
W końcu wróci sprawiedliwość. Czym różnię się od pracownika, który pracuje 5 lat dłużej ode mnie i ma 6 dni wolnego wiecej, a wykonuje dokładnie tą samą robotę co ja? Niczym. Każdemu należy się 26 dni i to jest zmiana na plus.
19
Kibice Betisu po meczu o Messim:
https://x.com/Zona_Blaugrana/status/955231399392444417
Popis jednego aktora ;)
0
Otóż to. Barcelona nie miała wpływu na transfer, troszkę źle sformułowane pytanie
0
Wszystko wskazuje na to, że Masche już nie zagra, by nie ryzykować jakiejkolwiek kontuzji.
0
Mumia to jest jakiś dramat. Kino poniżej jakiejkolwiek krytyki.
3
Messi nota 10. Kolejny zwykły dzień w pracy
3
Dziś gra naprawdę dobrze, oby tak dalej
0
Alba kolejny raz bezmyślne kopnięcie rywala bez piłki
0
2500 netto