0

Ciekawe, bo wszystkie 3 miejsca dla zawodników spoza UE zajęte.

0

Na Nanga Parbat obecnie -48 stopni...

33

Przynajmniej jest facet szczery.

0

1 i 8. Radzę na przyszłość sprawdzać źródło.

29

OFICJALNIE: Barca z Valencią zagra 1 i 8 lutego. Oba mecze o 21.30. [LFP]

0

Można i tak, ale nie zasnę o tej godzinie ;)

0

A dotacje nie należą się czasem temu, który uprawia, a nie dzierżawi? ;)

1

Ja mam nadzieje mile się zaskoczyć rano, bo dziś meczu Barcy nie obejrzę. O 3 rano wstaje, więc odpada ;)

26

Deulofeu dostaje sygnał, że jego czas już się skończył

122

Ty za tak beznadziejny pomysł dożywotni ban z możliwością wykupienia konta.

0

Zaznaczyłem, że chodzi o całą Europę, nie TOP4

0

Orientuje się ktoś kto ma najwięcej strzelonych bramek dla jednego klubu w historii w Europie?

0

Gdyby byla większa brałbym bez wahania

0

Jeden z użytkowników bardzo fajnie to zobrazował w ostatnich latach i Barca w każdym sezonie spełniła przyszłe wymogi.

0

Zmiennik dla Busuetsa jest w canterze i nie trzeba kupować. Oriol ma przed sobą dużą przyszłość i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to możemy mieć z niego mnóstwo pociechy.

6

WhoScored wylicza noty według własnego systemu.

2

Walkower w meczu rewanżowym oznacza zawsze wykluczenie z rozgrywek. Choćbyś wygrał i pierwszy mecz 10:0 to jak w reważnu oddasz mecz walkowerem, to zostajesz wykluczony z rozgrywek.

0

Będzie mógł grać

0

Zapieprzam od 3 lat i 20 dni to trochę za mało. Zwłaszcza, że połowe tego planuje pracodawca.

0

Prasa trafiła z kwotami idelanie.

0

Do marca komisja kodyfikacyjna ma czas na przygotowanie nowego kodeksu pracy.

2

W końcu wróci sprawiedliwość. Czym różnię się od pracownika, który pracuje 5 lat dłużej ode mnie i ma 6 dni wolnego wiecej, a wykonuje dokładnie tą samą robotę co ja? Niczym. Każdemu należy się 26 dni i to jest zmiana na plus.

19

Kibice Betisu po meczu o Messim:

https://x.com/Zona_Blaugrana/status/955231399392444417

Popis jednego aktora ;)

0

Otóż to. Barcelona nie miała wpływu na transfer, troszkę źle sformułowane pytanie

0

Wszystko wskazuje na to, że Masche już nie zagra, by nie ryzykować jakiejkolwiek kontuzji.

0

Mumia to jest jakiś dramat. Kino poniżej jakiejkolwiek krytyki.

3

Messi nota 10. Kolejny zwykły dzień w pracy

3

Dziś gra naprawdę dobrze, oby tak dalej

0

Alba kolejny raz bezmyślne kopnięcie rywala bez piłki

0

2500 netto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?