0

Mumia to jest jakiś dramat. Kino poniżej jakiejkolwiek krytyki.

3

Messi nota 10. Kolejny zwykły dzień w pracy

3

Dziś gra naprawdę dobrze, oby tak dalej

0

Alba kolejny raz bezmyślne kopnięcie rywala bez piłki

0

2500 netto

7

Dziś znowu gramy w domowym komplecie stroju ;)

1

Pokaż mi kiedy dziś naciągali kombinezon. Są w formie i nie mają dziś rywali

0

Nie wiem co biorą Norwegowie, ale niech podzielą się z Polakami :)

0

No z samego rana u nas, ale taka już natura :)

1

Oczywiście, że nie. Zabrali je sędziowie w trakcie całego sezonu, gdzie robiony wałki kolejka po kolejce.

0

Komu kibicujecie w tegorocznym AO w Melbourne? Ja mam wielkie nadzieje na triumf Rafy Nadala ;)

1

Bierz Sony Xperie jakąkowiek. Będzie zadowolona.

4

Kamil dokonuje rzeczy wielkkich, ale w czasach Adama była tak ogromna konkurencja, że to się w głowie nie mieści. Człowiek co tydzień siadał przed tv i czekał co pokaże nasz orzeł. Emocje były niesamowite. Po za tym to od niego wszystko się zaczęło, gdyby nie Małysz w Polsce nigdy nie byłyby tak popularne skoki.

1

Jeśli nie widzialeś Breaking Bad to pozycja obowiązkowa.

0

A no chyba, że tak ;p

1

Zastanawiam się tylko co robi tam Costa...

1

Trzeba postawić się w roli kupującego. Facet nie gra rok i nie wiadomo czy się za 3 dni znów na pół roku nie połamie.

0

Wypożyczenie z opcją wykupu bodajże za 35-40 mln

1

Tak, kasa na Dembele i Coutinho spadła z nieba. ;)

1

Prędzej przypadek Thiago niż Neymara. Ney odszedł za godną kase.

0

Następni w kolejce Umtiti i Alba. ;)

8

U ła. To jest informacja dnia. Bartomeu w końcu wziął się do roboty.

1

Piękne słowa Casillasa.

0

1500-1600 zł wystarczy

25

SPORT dziś wygrał z okładką. Cudo.

6

Suarez dziś nota 10. Dzik jakich mało.

0

Jak najbardziej wszystko ok.

0

Ja tam lubie tylko Newcastle ;)

0

Ja właśnie po Geostorm. Szału nie ma, ale można zobaczyć :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?