Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mumia to jest jakiś dramat. Kino poniżej jakiejkolwiek krytyki.
3
Messi nota 10. Kolejny zwykły dzień w pracy
3
Dziś gra naprawdę dobrze, oby tak dalej
0
Alba kolejny raz bezmyślne kopnięcie rywala bez piłki
0
2500 netto
7
Dziś znowu gramy w domowym komplecie stroju ;)
1
Pokaż mi kiedy dziś naciągali kombinezon. Są w formie i nie mają dziś rywali
0
Nie wiem co biorą Norwegowie, ale niech podzielą się z Polakami :)
0
No z samego rana u nas, ale taka już natura :)
1
Oczywiście, że nie. Zabrali je sędziowie w trakcie całego sezonu, gdzie robiony wałki kolejka po kolejce.
0
Komu kibicujecie w tegorocznym AO w Melbourne? Ja mam wielkie nadzieje na triumf Rafy Nadala ;)
1
Bierz Sony Xperie jakąkowiek. Będzie zadowolona.
4
Kamil dokonuje rzeczy wielkkich, ale w czasach Adama była tak ogromna konkurencja, że to się w głowie nie mieści. Człowiek co tydzień siadał przed tv i czekał co pokaże nasz orzeł. Emocje były niesamowite. Po za tym to od niego wszystko się zaczęło, gdyby nie Małysz w Polsce nigdy nie byłyby tak popularne skoki.
1
Jeśli nie widzialeś Breaking Bad to pozycja obowiązkowa.
0
A no chyba, że tak ;p
1
Zastanawiam się tylko co robi tam Costa...
1
Trzeba postawić się w roli kupującego. Facet nie gra rok i nie wiadomo czy się za 3 dni znów na pół roku nie połamie.
0
Wypożyczenie z opcją wykupu bodajże za 35-40 mln
1
Tak, kasa na Dembele i Coutinho spadła z nieba. ;)
1
Prędzej przypadek Thiago niż Neymara. Ney odszedł za godną kase.
0
Następni w kolejce Umtiti i Alba. ;)
8
U ła. To jest informacja dnia. Bartomeu w końcu wziął się do roboty.
1
Piękne słowa Casillasa.
0
1500-1600 zł wystarczy
25
SPORT dziś wygrał z okładką. Cudo.
6
Suarez dziś nota 10. Dzik jakich mało.
0
Jak najbardziej wszystko ok.
0
Ja tam lubie tylko Newcastle ;)
0
Ja właśnie po Geostorm. Szału nie ma, ale można zobaczyć :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika