Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Messi jak ma słabszy mecz to wciąż jest jednym z najlepszych w zespole
1
Na razie to nie ma żadnego -19.
0
Jak ZIdane ma jaja to dziś złoży dymisje
2
gdzie info?
0
Możliwe. W takim wypadku z Realem debiutował w LM.
6
Z Realem w LM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niestety nie
0
Ta grafika nic dokładnie nie mówi. Równie dobrze może być 18/25 stycznia
2
Niekoniecznie kolego. Dat dokładnych póki co nie ma.
0
Derby Barcelony ;)
0
Ćwierćfinały oczywiście za tydzień ;)
1
Lonely Together?
0
tak
69
Możemy podziękować PSG za to, że kupiło Neymara. Dzięki nim odzyskaliśmy drużynę.
1
Z drugiej strony kiedy ma udowodnić że jest dobry skoro w ogóle nie gra?
0
NOD32 mogę śmiało polecić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Zanim to napisałem to nie było tego w treści artykułu ;)
20
Jeśli się nie mylę to pierwszy Kolumbijczyk w historii Barcy?
1
Jeśli te kwoty to prawda, to w końcu Bartomeu zrozumiał, że Barcelona to nie jest organizacja charytatywna. Arda, jeśli wypożyczenie to mam nadzieje, że z obowiązkiem wykupu.
0
Gomes powinien jeszcze zostać, bo widać progres. Denis z kolei pikuje co raz bardziej w dół
3
Lepiej nie można było napisać tego artykułu. Dobra robota. Tak jak wspomniano cena akurat to ostatnia rzecz na jaką trzeba spojrzeć. Jeśli miało się Thiago i pozwolono mu odejść za grosze to trzeba zapłacić wysoką cenę. Bardziej martwiłbym się o Dembele, bo młody chłopak i potrzebuje jeszcze dużo czasu
49
Ter Stegen - Semedo, Pique, Umtiti, Alba - Busquets, Roberto, Coutinho - Messi, Suarez, Dembele
4
Mega pozytywna postać. Oby dał nam wiele radości :)
0
Raczej 14, jak dawniej Cruyff
1
LL nie zaktualizowalo jeszcze strony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wedle życzenia opis i zdjęcie Coutinho w zakładce "pierwszy zespół" już gotowy. ;)
3
Jestem za to odpowiedzialny. Wszystko będzie ;)