8

Messi jak ma słabszy mecz to wciąż jest jednym z najlepszych w zespole

1

Na razie to nie ma żadnego -19.

0

Jak ZIdane ma jaja to dziś złoży dymisje

2

gdzie info?

0

Możliwe. W takim wypadku z Realem debiutował w LM.

6

Z Realem w LM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niestety nie

0

Ta grafika nic dokładnie nie mówi. Równie dobrze może być 18/25 stycznia

2

Niekoniecznie kolego. Dat dokładnych póki co nie ma.

0

Derby Barcelony ;)

0

Ćwierćfinały oczywiście za tydzień ;)

1

Lonely Together?

0

tak

69

Możemy podziękować PSG za to, że kupiło Neymara. Dzięki nim odzyskaliśmy drużynę.

1

Z drugiej strony kiedy ma udowodnić że jest dobry skoro w ogóle nie gra?

0

NOD32 mogę śmiało polecić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Zanim to napisałem to nie było tego w treści artykułu ;)

20

Jeśli się nie mylę to pierwszy Kolumbijczyk w historii Barcy?

1

Jeśli te kwoty to prawda, to w końcu Bartomeu zrozumiał, że Barcelona to nie jest organizacja charytatywna. Arda, jeśli wypożyczenie to mam nadzieje, że z obowiązkiem wykupu.

0

Gomes powinien jeszcze zostać, bo widać progres. Denis z kolei pikuje co raz bardziej w dół

3

Lepiej nie można było napisać tego artykułu. Dobra robota. Tak jak wspomniano cena akurat to ostatnia rzecz na jaką trzeba spojrzeć. Jeśli miało się Thiago i pozwolono mu odejść za grosze to trzeba zapłacić wysoką cenę. Bardziej martwiłbym się o Dembele, bo młody chłopak i potrzebuje jeszcze dużo czasu

49

Ter Stegen - Semedo, Pique, Umtiti, Alba - Busquets, Roberto, Coutinho - Messi, Suarez, Dembele

4

Mega pozytywna postać. Oby dał nam wiele radości :)

0

Raczej 14, jak dawniej Cruyff

1

LL nie zaktualizowalo jeszcze strony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wedle życzenia opis i zdjęcie Coutinho w zakładce "pierwszy zespół" już gotowy. ;)

3

Jestem za to odpowiedzialny. Wszystko będzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?