Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wszyscy trenerzy, którzy ustawiają zespół pod zatrzymanie Messiego nie powinni w ogóle brać się za trenerke.
6
Życzę każdemu aby wybrał się do Barcelony zobaczyć na żywo nasz klub. Niezapomniane chwile na całe życie.
1
Ta kolejka wyjątkowo dobrze ułożyła się dla Barcy. Jeszcze dwa mecze i runda jesienna za nami.
1
W życiu bym nie przypuszczał, że z niego zrobi się taki potwór. Zawsze był wyróżniającym się piłkarzem, ale w tym roku przeszedł samego siebie
3
Zostaje jeszcze to przeklęte Anoeta w styczniu..
29
1 gol, 1 asysta, 6 udanych dryblingów, 9 kluczowych podań. Geniusz.
6
Hmm ktoś miał robić szpaler..
0
Mieszkam na śląsku i czeskie piwo to dla mnie też żaden problem ;)
0
Wiesz co dobre ;)
9
Europa się dostoswuje pod Azję, a czy Azjaci zrobią IO nocą, żeby Europejczykom się wyglądanie oglądało? Każdy na to pytanie odpowie sobie sam
24
Bezcenna
0
Padnie rekord oglądalności, Tebas może być z siebie dumny
1
Czy tylko ja mam taki problem, że główna jest 4.0, a po wejściu w jakikolwiek news jest stary design?
4
Robert, a mobilna ulegnie zmianie?
15
Jak przychodzi sobie taki Arda i bierze kilka mln od początku to jak ma być dobrze. Taki Iniesta pracował na swoją gażę kilkanaście lat..
0
To aż dziwne, że Barca wyciągnie z tego jeszcze 10 mln.
0
Chłopak ma wielki talent, ale to jak wyniszczają go kontuzje to jest masakra.
2
Taka manitkexim klupnąć i ustawić szpaler, czemu nie :)
0
To jest jakiś dramat z tymi kontuzjami
9
Busquets zjada nie tyko jego, ale i wszystkich DP na świecie. Nie przypadkowo sam Guardiola mówił, że chciałby grać tak jak Busi.
0
Wsadzić do kryminału. Czysty atak na ludzkie życie
0
może napisz jaka to konsola..
0
Przydałby się dziś hattrick Leo i zamknąć ten rok jako nr 1 ;)
0
Hmm 50 dyszek? 50x10 zł. Czyżbyś był w stanie postawić 500 zł na coś takiego? ;)
1
Czyżby kolejny odgrzewany kotlet? Pierwszy sezon był epicki, a póżniej już tylko gorzej. Chociaż '5' trzeba przyznać też była świetna
0
Lemara widziałbym nawet u nas. Przekocur
0
Nie ma problemu z biletami. Najlpeiej poprzez oficjalną stronę FCB. Odnośnie mieszkanka to polecam hostele, mega tanio można wyszukać nawet w samym centrum.
0
Nie ma możliwości kupna oryginalnych koszulek, którymi grają zawodnicy. Vaportm to doskonałe koszulki, ale nigdy one nie są meczowe.
0
O 3 wstać do pracy, a mecz skończy się ok. 22.30. Jak żyć ;)
1
Po co ci to. Ale no mozesz wziac