11

Zamieszanie to on dopiero zobaczy jak wprowadzą go Hiszpanie :)

0

Jak widać Piqué na chleb chyba nie braknie :)

1

na WhoScored.com przy każdym meczu jest podana frekwencja

2

Himalaistą jest jednym z najepszych na świecie, ale wyjście bez wiedzy i konsultacji kierownika wyprawy to szczyt skrajnej głupoty.

0

Można oczywiście ;)

33

Większość osób (w tym ja) jechała po Bartomeu, nie zostawiając suchej nitki. Pawda jest taka, że ma łeb ma karku i wizję klubu na najbliższe 3 lata. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Barcelona stanie się nie tylko najlepszym piłkarsko, ale i najlepszym finansowo klubem świata.

4

Zapytaj się LFP.

1

Ja jestem ciekaw do jakiego momentu Messi jest w stanie grać na takim poziomie. Przez całą swoją karierę przechodził niesamowitą przemianę, staje się typowym zawodnikiem środka pola. Ile lat można jeszcze grać na najwyższym poziomie..

11

Niezłego masz ojca jak przy obiedzie wali kielicha xD

2

Powinny być opcje "żadna".

6

Właśnie przeczytałem artykuł Lebiedzińskiego na swoim blogu. Trzeba przyznać pełen profesjonalizm. Można świetnie zdać sobie sprawę jak globalną marką na świecie jest Barca.

http://futblogger.com/fc-business-barca-podbija-swiat/

4

Jak widać zemsta będzie słodka. Zniszczy go.

6

Żona Żyły poinformowała, że mąż zostawił ją z dziećmi i odszedł do kochanki...

26

https://zapodaj.net/11407c5701b12.jpg.html

Ja to tylko tutaj zostawię ;)

0

Dokładnie tak. Coutinho ma 2 gole i jedną asystę.

1

No w czwartek powinien mimo wszystko wyjść w podstawie Mina z Umtitim. Za Albę Digne, a za Suareza - Paco.

3

Akurat o tą pozycje jestem spokojny, mamy asa na jego miejsce. Bardziej martwię się o Pique

8

Brawa dla Girony i jej trenera za to, że mieli jaja i grali przynajmniej swój futbol. Świetna ekipa i życzę im wszystkiego dobrego, bo widać że nie przypadkiem są w LL.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wątpie, za Guardioli tak było co kolejkę ;)

11

Jak już to Alcantarą

0

Dobry ten piłkarz z dychą na plecach. ;D

0

Powróciła najlepsza wersja Leo.

6

Prawdopodobnie już byłby poza klubem.

0

Hejt za 3, 2, 1

0

W piłce też tak jest, ale nikt tego nie stosuje. Zresztą jest sporo takich kwestii, które są "dziwnie" interpretowane, jak np. nie gwizdanie normalnych fauli w polu karnym. A gdyby akcja miała miejsce metr przed nim to by gwizdnął.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czy to jest najważniejsze, aby być pierwszoplanową postacią w mediach?

1

Karny to jeszcze nie gol

0

Trudno powiedzieć. Ludzie, którzy wybierają zwyciezce juz udowodnili jacy to znawcy futbolu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?