Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zagraniczne marki Polaków mają po prostu za frajerów.
10
Nie. Po prostu nie zgadzam się na jawne oszukiwanie ludzi, bo to jest chore. Tydzień pracować by kupić najlepszą wersje? Podczas gdy Anglik ma najlepszą za 1 dzień pracy? Ktoś tu nas zwyczajnie okrada
4
Nike ładnie wydymało Polaków. 569 zł za koszulkę? Nie, dziękuje. Mam nadzieje, że 38 mln Polaków ma głowę na karku i zwyczajnie nie kupi.
0
Rzadko robi się w niedziele, a co dopiero święta. Ksiądz będzie naciskał, żeby odbył się max w sobotę
16
Atmosfera w drużynie jest jeszcze ważniejsza. Skandale dobrej atmosferze nie sprzyjają
6
Jak można odbić żonę kumplowi? Niech się cieszy, że główki mu Lopez nie obił
0
Chyba jednak może ;)
0
Wygląda na to, że coś zle kiedyś usłyszałem. ;) Mój błąd
0
Ahh to ten angielski darmowy szmatławiec. Nie ma jak to wierzyć :D
2
Nie może sędziować europejskim drużynom
1
Rocchi najlepszy, Lahoz najgorszy
0
Black Flag, to była miazga
0
Szkoda, bo Alba powinien teraz odpocząć..
0
Zaparz herbatę i przyłoż do oka.
0
Przecież to piasek z Sahary ;)
0
Haha. Jak już raz polecisz to będzie cię ciągło żeby znowu lecieć. ;)
0
tak
5
Ballon d'Or 2018
0
Tak jest. Oprócz dwóch wyżej wspomnianych dochodzą:
- możliwość zarejestrowania do rozgrywek trzech dodatkowych piłkarzy po zimowym oknie
- znaczek dla 5-krotnego zwycięzcy Ligi Europy (lub dawniej Pucharu UEFA) lub 3-krotnego z rzędu. Jedyną drużyną, która będzie go mogła nosić w tych rozgrywkach to Sevilla
- Superpuchar Europy rozpocznie się o 21
22
OFICJALNIE: Od sezonu 2018/19 kolejne zmiany w LM.
- w przypadku dogrywki będzie można zrobić 4. zmianę
- w finale kadra meczowa poszerzy się z 18 do 23 piłkarzy
Zmiany jak najbardziej na +. Oby tak dalej. Ogólnie to powinno się zrezygnować z dogrywek w ogóle. Piłkarze w sezonie grają i tak już za dużo.
0
Opisze ktoś dokładniej gre de Ligta? Przyznam szczerze, że nie śledze go na co dzień w Ajaxie i widziałem w życiu raptem kilka jego meczów. Szybki czy raczej profil Umtitiego (wolniejszy, a silniejszy fizycznie)?
0
Niech spokojnie wraca do zdrowia, a z Sevillą na DM zagra Rakitić.
0
Bardziej myślałem o matematycznym zapewnieniu mistrzostwa co przy okazji tego meczu byłoby piękne
2
Portugalia powinna wygrać, ale nie ma już słabych drużyn :)
0
Takie informacje też już się pojawiały :)
1
W Polsce funkcjonuje błędne przekonanie,że to Gran Derbi. Gran Derbi to dla Hiszpanów mecz Sevilla - Betis. To tak na przyszłość.
12
Powiem ci tak. Z racji tego, że zapowiada się partidazo i mecz kto wie może o majstra to z biletami będzie cienko. U koników ceny będą horrendalne.Druga sprawa to nie Grand Derby, a klasyk.
11
Raczej nie
5
Skoro nie widzisz co robi na boisku Rakitić to nie masz zielonego pojęcia o futbolu. Radziłbym zapoznać się ze statystykami Chorwata i przyjrzeć się dokładniej jego grze. Sam chciałbym odgrywać taką rolę jaką ma. Kluczowy i jego transfer to jeden z lepszych w tym klubie.
12
Widzę niektórzy dalej nie mają pojęcia o piłce. Facet w taktyce Valverde to kluczowy piłkarz. Nie bez przyczyny ma najwięcej meczów w tym sezonie, a i w ostatnich kilku latach też (więcej nawet o Leo).