Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Niewiarygodne, co za kompromitacja
0
Pierwsze zdarzenie jak dla mnie już nie pyknie :)
4
Zatęsknisz na pewno, aczkolwiek praca jest faktycznie lepsza. Odbębdnisz co masz odbędnić i jesteś wolnym człowiekiem.
0
UEFA zabrania pokazywania LM w PPV, więc akurat to jest duży plus.
0
No to wesoło będzie w Manchesterze ;) Mateu Lahoz, swój chłop
0
Rewelacja, niezły pojazd po Umtitim ;D
1
No troszkę cię poniosło. W większości turniejów młodzików Barcelona wygrywa z Realem. ;)
0
Jeszcze kilka lat temu to była najlepsza liga do oglądania. Przypominam sobie mistrzostwo dla Wolfsburga i kapitalny sezon Dzeko m.in.
0
Nikt nikomu nie musi gratulować mistrzostwa. Z tego co wiem żadnej wzmianki w przepisach futbolu nie było, że robi się szpaler mistrzowi. Zrobią to zrobią, nie zrobią to nie zrobią i tyle. Na Rambli wielki płacz, bo biali nie chcą oklaskiwać przyszłego mistrza. Dzieciaczki w szkołach chcą się pochwalić przed kibicami białych, że król Ronaldo oklaskiwał Messiego.
1
Z tego co przeczytałem wystarczy zastrzec kartę i opłaty nie będą naliczać.
1
To po co naciskał na kupno Miny skoro w ogóle nie gra?
1
Ja nie mowię, żeby legendy postawić na ławie, a porozmawiać z nimi i dać do zrozumienia że nie będą grać wiecznie, a młodzi kiedyś muszą wejść w ich buty. Legendy też potrzebują odpoczynku. Druga sprawa ważny mecz, który gra w ten weekend do mnie też nie przemawia, bo meczów w których mogli grać młodzi było już mnóstwo i jakoś wtedy też nie zagrali.
0
tak
3
Przed sezonem wszyscy znawcy futbolu byli na "tak" odnośnie Valverde na posadzie trenera, bo stawia na canterę. Może mi ktoś wytłumaczyć, kiedy on w tym sezonie postawił na młodzież? Kiedy dał szansę Alenii i wszystkim innym najabrdziej utalentowanym zawodnikom Barcy B? Dziś gramy z Leganes i nie ma NIKOGO z młodych. Tymczasem mamy kolejne powołanie dla Pique i Mina trybuny.
Od nowego sezonu Alena w pierwszej drużynie? Juz mu współczuje, bo jeśli teraz nie daje szansy w momencie, kiedy mistrzostwo jest juz niemal w kieszeni to kiedy on ma nabyć ogrania w pierwszej drużynie. Ktoś powinien pożądnie się zastananowić czy kierujemy się modelem cantery czy kupujemy zawodników za 150M.
0
Dokładnie. Valverde zajedzie ten zespół, zresztą on już jest zajechany i lepiej nie będzie. Rakitić, Suarez oddychają rękawami. Messi obniżył loty, bo też już za dużo minut w nogach, a on doskonale zdaje sobie sprawę, że już niedługo mundial i nie może przesadzać, żeby nie doznać jakieś kontuzji, która pozbawi go marzeńo mistrzostwie świata. Brak powołania dla Miny w miejsce Pique to dla mnie kolejna dziwna decyzja. Pique zmaga się z bólem od kilku spotkań i w takim meczu to on powinien sobie spokojnie siedzieć w loży VIP. Niesamowity fart w losowaniu, że Barca trafiła na Romę, bo gdyby był to Real to po pierwszym meczu już byłoby pozamiatane. Podsumowując, Valverde na siłę próbuje grać 12-13 piłkarzami, a powinien min. 18. Rywal w półfinale LM jak tak dalej pójdzie to nas szybko wyjaśni i będzie kolejne jedno wielkie rozczarowanie, jak do tego mogło dojść. Ligę Valverde ma już w kieszeni i absolutnie wszystko powinno być skupione na walce o LM, wszystko.
16
Wykluczenie z przyszłej edycji LM myśle będzie dobrą karą
0
Guardiola, Heynckes, Loew
2
https://mobile.twitter.com/Zona_Blaugrana/status/981619936446566400/video/1
Ciekawe, że trener Romy uważa to za faul. Problemy ze wzrokiem :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W końcu fajny projekt, w którym jest miejsce dla kultury danego kraju. Oby takich więcej ;)
0
Kiełbasa i alkohol gratis? ;)
0
Jaki polecacie soundbar, półka cenowa 500-700 zł.
3
Półfinał nas wyjaśni
3
Znając Liverpool to skończy się jakieś 3-2, a w rewanżu Pep ich wyjaśni
1
Bardzo słabo póki co. Zobaczymy co w drugiej połowie, gdzie zwykle gramy dużo lepiej
0
Powinno wejść jak w masło. ;)
0
Wiem, co to oznacza słowo rodowity. Zle użyłem je w tym kontekście, aczkolwiek każdy z nas wie o co mi chodziło.
0
Jasna sprawa, podobnie Lemar, który urodził w Gwadelupie
0
Umtiti - poch. kameruńskie (ur. w Kamerunie)
Mendy - poch. senegalskie
Varane - poch. martynikańskie
Sidibe - poch. malijskie
Kante - poch. malijskie
Pogba - poch. gwinejskie
Dembele - poch. malijskie
Mbappe - poch. kameruńskie
0
Francuzi mają chyba najbardziej perspektywiczną kadrę w Europie. A teraz pytanie ilu z nich to rodowici Francuzi ;D