8

Niewiarygodne, co za kompromitacja

0

Pierwsze zdarzenie jak dla mnie już nie pyknie :)

4

Zatęsknisz na pewno, aczkolwiek praca jest faktycznie lepsza. Odbębdnisz co masz odbędnić i jesteś wolnym człowiekiem.

0

UEFA zabrania pokazywania LM w PPV, więc akurat to jest duży plus.

0

No to wesoło będzie w Manchesterze ;) Mateu Lahoz, swój chłop

0

Rewelacja, niezły pojazd po Umtitim ;D

1

No troszkę cię poniosło. W większości turniejów młodzików Barcelona wygrywa z Realem. ;)

0

Jeszcze kilka lat temu to była najlepsza liga do oglądania. Przypominam sobie mistrzostwo dla Wolfsburga i kapitalny sezon Dzeko m.in.

0

Nikt nikomu nie musi gratulować mistrzostwa. Z tego co wiem żadnej wzmianki w przepisach futbolu nie było, że robi się szpaler mistrzowi. Zrobią to zrobią, nie zrobią to nie zrobią i tyle. Na Rambli wielki płacz, bo biali nie chcą oklaskiwać przyszłego mistrza. Dzieciaczki w szkołach chcą się pochwalić przed kibicami białych, że król Ronaldo oklaskiwał Messiego.

1

Z tego co przeczytałem wystarczy zastrzec kartę i opłaty nie będą naliczać.

1

To po co naciskał na kupno Miny skoro w ogóle nie gra?

1

Ja nie mowię, żeby legendy postawić na ławie, a porozmawiać z nimi i dać do zrozumienia że nie będą grać wiecznie, a młodzi kiedyś muszą wejść w ich buty. Legendy też potrzebują odpoczynku. Druga sprawa ważny mecz, który gra w ten weekend do mnie też nie przemawia, bo meczów w których mogli grać młodzi było już mnóstwo i jakoś wtedy też nie zagrali.

0

tak

3

Przed sezonem wszyscy znawcy futbolu byli na "tak" odnośnie Valverde na posadzie trenera, bo stawia na canterę. Może mi ktoś wytłumaczyć, kiedy on w tym sezonie postawił na młodzież? Kiedy dał szansę Alenii i wszystkim innym najabrdziej utalentowanym zawodnikom Barcy B? Dziś gramy z Leganes i nie ma NIKOGO z młodych. Tymczasem mamy kolejne powołanie dla Pique i Mina trybuny.

Od nowego sezonu Alena w pierwszej drużynie? Juz mu współczuje, bo jeśli teraz nie daje szansy w momencie, kiedy mistrzostwo jest juz niemal w kieszeni to kiedy on ma nabyć ogrania w pierwszej drużynie. Ktoś powinien pożądnie się zastananowić czy kierujemy się modelem cantery czy kupujemy zawodników za 150M.

0

Dokładnie. Valverde zajedzie ten zespół, zresztą on już jest zajechany i lepiej nie będzie. Rakitić, Suarez oddychają rękawami. Messi obniżył loty, bo też już za dużo minut w nogach, a on doskonale zdaje sobie sprawę, że już niedługo mundial i nie może przesadzać, żeby nie doznać jakieś kontuzji, która pozbawi go marzeńo mistrzostwie świata. Brak powołania dla Miny w miejsce Pique to dla mnie kolejna dziwna decyzja. Pique zmaga się z bólem od kilku spotkań i w takim meczu to on powinien sobie spokojnie siedzieć w loży VIP. Niesamowity fart w losowaniu, że Barca trafiła na Romę, bo gdyby był to Real to po pierwszym meczu już byłoby pozamiatane. Podsumowując, Valverde na siłę próbuje grać 12-13 piłkarzami, a powinien min. 18. Rywal w półfinale LM jak tak dalej pójdzie to nas szybko wyjaśni i będzie kolejne jedno wielkie rozczarowanie, jak do tego mogło dojść. Ligę Valverde ma już w kieszeni i absolutnie wszystko powinno być skupione na walce o LM, wszystko.

16

Wykluczenie z przyszłej edycji LM myśle będzie dobrą karą

0

Guardiola, Heynckes, Loew

2

https://mobile.twitter.com/Zona_Blaugrana/status/981619936446566400/video/1

Ciekawe, że trener Romy uważa to za faul. Problemy ze wzrokiem :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W końcu fajny projekt, w którym jest miejsce dla kultury danego kraju. Oby takich więcej ;)

0

Kiełbasa i alkohol gratis? ;)

0

Jaki polecacie soundbar, półka cenowa 500-700 zł.

3

Półfinał nas wyjaśni

3

Znając Liverpool to skończy się jakieś 3-2, a w rewanżu Pep ich wyjaśni

1

Bardzo słabo póki co. Zobaczymy co w drugiej połowie, gdzie zwykle gramy dużo lepiej

0

Powinno wejść jak w masło. ;)

0

Wiem, co to oznacza słowo rodowity. Zle użyłem je w tym kontekście, aczkolwiek każdy z nas wie o co mi chodziło.

0

Jasna sprawa, podobnie Lemar, który urodził w Gwadelupie

0

Umtiti - poch. kameruńskie (ur. w Kamerunie)
Mendy - poch. senegalskie
Varane - poch. martynikańskie
Sidibe - poch. malijskie
Kante - poch. malijskie
Pogba - poch. gwinejskie
Dembele - poch. malijskie
Mbappe - poch. kameruńskie

0

Francuzi mają chyba najbardziej perspektywiczną kadrę w Europie. A teraz pytanie ilu z nich to rodowici Francuzi ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?