1

Cóż z tego skoro zaraz się okaże, że w LM będzie 13-5 dla białych

21

Znalezione na internetach

What is the most popular drink in Madrid?
- Penal-tea.

;D

3

FC Barcelona jutro rozpocznie sprzedaż biletów na El Clasico dla socios bez karnetów (otwarta sprzedaż dzień przed meczem). Bilety najdroższe w historii. Ceny startują od 129 euro (550 złotych), na trybunie wzdłuż boiska jedna wejściówka kosztuje nawet 439 euro (1850 złotych) [Kręcidło]

Zarząd chyba dalej myśli, że to mecz o mistrzostwo, a nie pietruszkę.

0

Mają swoje głupie zasady i chyba tylko oni wiedzą czemu to ma służyć.

0

Kto powiedział, że wszyscy idą po maturze na studia? ;)

0

Niech się nie ważą go nawet tknąć

1

Ortola też był

0

Suarez zadzwonił po pizze ;D

1

To samo chciałem napisać. Jakiś taki odosobniony widać, że strasznie to przeżywa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No tak. Akurat tam to typowy deszczowy londyński dzień. ;)

0

Tak. Mam rodzinę w Londynie i wczoraj z nimi rozmawiałem. Mówili, że koło 10 st, deszcz i zimno

2

Londyn - 9 st

Barcelona - 18 st

Warszawa - 27 st

;D

0

oficjalna strona Barcy

1

Z tego co widzę na pokładzie jest nawet Alena ;D

2

Brzydkie zachowanie Barcy. Wypadałoby ich teraz za to przeprosić

3

Wybitni tenisiści i to prawda, że to zaszczyt oglądać ich grę. Cała czwórka Murray, Djoković, Nadal i Federer to klasa i oglądanie ich rywalizacji to czysta przyjemność

1

Wygrane turnieje ATP:
Connors - 109
Federer - 97
Lendl - 94
McEnroe - 77
NADAL - 77

Hiszpanowi lata lecą, ale dalej nie ma sobie równych na mączce

0

Utrzymanie rodziny królewskiej jest drogie, ale jak pokazują wyniki to się opłaci. W UK mają fioła na tym punkcie

0

Atleti w formie.

1

Jako kapitana przyznam szczerze widziałbym kogoś mimo wszystko z La Masii. Skoro nie będzie Andresa, Leo się nie nadaje to albo Busques albo Roberto.

0

Z tym hurra optymizmem bym się wstrzymał, bo droga do pierwszego zespołu z La Masia jak długa i bardzo kręta. Pokazał to chociażby Fabregas. Ci co śmieszkują nad La Masią niech spojrzą na La Fabrice Realu i pokażą mi zastępce Ramosa. Kim zastąpią CR jak skończy karierę? Skończy się poleganie na nim w LM.

0

Wtedy pierwsza drużyna gra w Segunda, a rezerwy spadają do trzeciej ligi

0

Viktoria Pilzno.

3

Gladiator, dla mnie jeden z lepszych filmów w historii kina

0

Wątpie, bo podczas przewijania zmienia swój rozmiar i skacze po całym ekranie.

1

Siema. Od wczoraj mam problem podczas korzystania z La Rambli.

https://zapodaj.net/0c682920fead9.png.html

Jak przewijam stronę to pojawia się taki czarny kwadrat jak na screenie. Dodam, że dzieje się tak tylko na fcbarca.com

13

Będziemy o tym geniuszu pamiętać. Tego Don Andres może być pewny. Kochany przez wielu ludzi, szanowany nawet przez największych rywali.

26

Nie wiem, ale najlepszy Iniesty to "Kiedy miałem 12 lat, mój tata oszczędzał 3 miesiące, żeby kupić mi korki. Teraz gdy na nie patrzę, wiem skąd pochodzę"

8

Messi jako jedyny pozostanie, który pamiętał finał LM 2006 i Rijkaarda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?