0

Icardi zabawiał się z żoną kumpla, więc na jego miejscu cieszyłbym się że jeszcze żyje.

0

Bardzo krótkie w tym roku wakacje. Szybko dla nas kibiców zleci, bo do 15 lipca MŚ, a dzień póżniej już pierwsi wracają do treningów.

0

Popłakałem się jak gówniarz na tym pożegnaniu. Coś niesamowitego co musiał przeżywać Andres po tylu latach spędzonych w tym klubie.

1

Mam nadzieje że Dembele jest cały, bo o mały włos i miałby mundal z głowy

0

To niech demolują, ale wtedy nie odpowiada za to klub, a policja. Zwrócić ludziom pieniędze, dać tańsze karnety na przyszły sezon i tyle.

0

Mogli zamknąć trybuny i grać przy pustych skoro mają kibiców z dziczy. Przynajmniej obyliby się bez poważnych kar na przyszły sezon

3

Thatcher była babką, ale miała jaja większe niż jeden facet.

1

A kto odpowiada za organizację meczu i bezpieczeństwo?

5

Ukarać Lecha ujemnymi pkt na następny sezon. Jedyna słuszna decyzja

1

Co za dzicz. W tym kraju patalogii nigdy się nie pozbędziemy

11

To jak nazwać powołanie Marcosa Alonso?

5

Według COPE na liście powołanych do rep. Hiszpanii zabraknie Sergiego Roberto. Kolejny barcelonista, który zobaczy mundial w tv.

0

Peszkina możesz umieścić w pewniakach. Ktoś musi budować dobrą atmosfere

2

Musisz odjąć akcje w których jeden drugiemu podawał....

0

Oglądałem i też mi się podobał.

9

https://x.com/Kowal___30/status/998081321552498689

Buty Andresa na ostatni mecz w barwach Barcy

0

Druga połowa sierpnia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie ma żadnego karnego. Sędzia spokojnie się z tego wybroni

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W LM nie będzie.

18

No rzeczysiście porównywać oczekiwania w Lyonie i Barcelonie. W BCN nie ma miejsca na gorsze sezony, bo tracisz posadę, prasa chce cie zniszczyć. A w takim Lyonie czy innym średniaku porażka będzid jedną z wielu

0

Paulinho dostał wolne, by móc w poniedziałek zjawić się na zgrupowaniu rep. Brazylii

0

No pewnie. Swego czasu część kibiców sprzedawała Messiego.

57

Mnie zastanawia co tam robi PSG jako "historyczny klub".

9

Trzeba liczyć na Inter, bo w przypadku zwycięstwa mają LM i obowiązek wykupić Rafinhę za 35 mln.

0

A dziś w prasie "Hiszpanie kupili mecz z Włochami. Iniesta znał wynik przed meczem" ;)

0

Nie wiem czy było, ale Paulinho dostał wolne od Valverde i nie zagra w niedzielę ze względu na to, że już 21 maja ma być na zgrupowaniu.

0

To kup sobie okulary.

0

Wg niektórych źródeł nawet 6-7 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?