Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Icardi zabawiał się z żoną kumpla, więc na jego miejscu cieszyłbym się że jeszcze żyje.
0
Bardzo krótkie w tym roku wakacje. Szybko dla nas kibiców zleci, bo do 15 lipca MŚ, a dzień póżniej już pierwsi wracają do treningów.
0
Popłakałem się jak gówniarz na tym pożegnaniu. Coś niesamowitego co musiał przeżywać Andres po tylu latach spędzonych w tym klubie.
1
Mam nadzieje że Dembele jest cały, bo o mały włos i miałby mundal z głowy
0
To niech demolują, ale wtedy nie odpowiada za to klub, a policja. Zwrócić ludziom pieniędze, dać tańsze karnety na przyszły sezon i tyle.
0
Mogli zamknąć trybuny i grać przy pustych skoro mają kibiców z dziczy. Przynajmniej obyliby się bez poważnych kar na przyszły sezon
3
Thatcher była babką, ale miała jaja większe niż jeden facet.
1
A kto odpowiada za organizację meczu i bezpieczeństwo?
5
Ukarać Lecha ujemnymi pkt na następny sezon. Jedyna słuszna decyzja
1
Co za dzicz. W tym kraju patalogii nigdy się nie pozbędziemy
11
To jak nazwać powołanie Marcosa Alonso?
5
Według COPE na liście powołanych do rep. Hiszpanii zabraknie Sergiego Roberto. Kolejny barcelonista, który zobaczy mundial w tv.
0
Peszkina możesz umieścić w pewniakach. Ktoś musi budować dobrą atmosfere
2
Musisz odjąć akcje w których jeden drugiemu podawał....
0
Oglądałem i też mi się podobał.
9
https://x.com/Kowal___30/status/998081321552498689
Buty Andresa na ostatni mecz w barwach Barcy
0
Druga połowa sierpnia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie ma żadnego karnego. Sędzia spokojnie się z tego wybroni
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W LM nie będzie.
18
No rzeczysiście porównywać oczekiwania w Lyonie i Barcelonie. W BCN nie ma miejsca na gorsze sezony, bo tracisz posadę, prasa chce cie zniszczyć. A w takim Lyonie czy innym średniaku porażka będzid jedną z wielu
0
Paulinho dostał wolne, by móc w poniedziałek zjawić się na zgrupowaniu rep. Brazylii
0
No pewnie. Swego czasu część kibiców sprzedawała Messiego.
57
Mnie zastanawia co tam robi PSG jako "historyczny klub".
9
Trzeba liczyć na Inter, bo w przypadku zwycięstwa mają LM i obowiązek wykupić Rafinhę za 35 mln.
0
A dziś w prasie "Hiszpanie kupili mecz z Włochami. Iniesta znał wynik przed meczem" ;)
0
Nie wiem czy było, ale Paulinho dostał wolne od Valverde i nie zagra w niedzielę ze względu na to, że już 21 maja ma być na zgrupowaniu.
0
To kup sobie okulary.
0
Wg niektórych źródeł nawet 6-7 mln