Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sport po raz kolejny się ośmiesza
0
Tak naprawdę pretensje możemy mieć tylko i wyłącznie do naszego zespołu. To Barcelona została frajerem sezonu po JEDNYM dramatycznym meczu. Daliśmy im po raz kolejny tlen, a oni to wykorzystali. Pora ich w końcu zdetronizować, bo powoli brzydnie mi się już futbol. Za dużo panienek, a za mało myśli taktycznej. Obawiam się, że dla Valverde mimo wszystko Barcelona to za duże buty i to o kilka rozmiarów. Nie mówię, żeby go zwolnić, ale nie sądze by był w stanie coś nowego wnieść do tego zespołu. Zmarnowano najlepsze pokolenie w historii tego klubu z Messim włącznie.
1
Ciekawe co myślą nasi piłkarze. Gdyby nie frajerstwo sezonu to dziś mógłby być piękny dzień
0
Gdyby był VAR to dziś w finale nie byłoby LFC
7
Na miejscu LFC Kariusa zwolniłbym dyscyplinarnie
0
Carvajal to samo.
2
Brakuje gola CR i pokazu klaty.
0
Ja dziś wyjątkowo za Barcą ;)
0
Nawet jak nie wygra i tak jest hegemonem.
0
Podobno neutralny
5
Spokojnie rozumiemy, dobry seks > mecz Realu ;D
1
Nadszedł dzień, w którym można otwarcie przyznać - dziś za Realem ;) (mam świadomość, ze będzie to retweetowane w niewłaściwych okolicznościach). @cwiakala
No dziś troszkę odleciał ;)
2
Nie
0
Dom już postawiłeś?
1
Za darmo powinna być na VOD TVP
0
No cóż pozostałoby pójście na konkurencje lub wyjazd do BCN
1
Scared to be lonely genialny utwór
0
5.00, 3.30 i 2.00
1
Barca po powrocie wszystkich piłkarzy będzie mieć 21 + 6 = 27 piłkarzy. Valverde chce max 20-22, z czego chcą sprowadzić jeszcze Griezmanna i Arthura. To dałoby 29. Oznacza, iż trzeba pozbyć się 7-9 zawodników. Szykuje się większa promoca niż w popularnej sieci z chrząszczem w logo.
0
Nie stać. Łamią FFP
0
Nie z szacunku, ale z kontraktu. Klauzula 100 mln obowiązuje dopiero od 1 lipca.
0
Też tak sądze. Rafa bardzo chce zostać w Mediolanie i prawdopodobnie Barca pójdzie mu na ręke i zgodzi się na obniżkę. Stawiam, że skończy się na 20-25 mln.
0
Jeśli tam była faktycznie obowiązkowa opcja wykupu po awansie do LM, to Barca powinna oddać sprawę do CAS.
0
Pele
2
Nie ma potrzeby pisania brytyjskiej z wielkiej litery.
1
Drabinka płacowa już dawno temu została zaburzona. Jak można oferować nowemu zawodnikowi (czyt, Griezmann) 15 mln euro, podczas gdy tyle miał Iniesta, który był tutaj 20 lat?
0
A tak ciężko powiedzieć "zostaję, albo odchodzę do Barcy"? Sam chce rozwiązać sytuacje przed MŚ, no to teraz ma swoje 5 minut
0
Facet nie wie czego chce. A w Barcy nie ma dla takich zawodników miejsca. Albo chcesz tu grać i poświęcasz ku temu wszystko, albo jarasz się grą w LE z Atleti
0
Icardi zabawiał się z żoną kumpla, więc na jego miejscu cieszyłbym się że jeszcze żyje.
0
Bardzo krótkie w tym roku wakacje. Szybko dla nas kibiców zleci, bo do 15 lipca MŚ, a dzień póżniej już pierwsi wracają do treningów.