1

Sport po raz kolejny się ośmiesza

0

Tak naprawdę pretensje możemy mieć tylko i wyłącznie do naszego zespołu. To Barcelona została frajerem sezonu po JEDNYM dramatycznym meczu. Daliśmy im po raz kolejny tlen, a oni to wykorzystali. Pora ich w końcu zdetronizować, bo powoli brzydnie mi się już futbol. Za dużo panienek, a za mało myśli taktycznej. Obawiam się, że dla Valverde mimo wszystko Barcelona to za duże buty i to o kilka rozmiarów. Nie mówię, żeby go zwolnić, ale nie sądze by był w stanie coś nowego wnieść do tego zespołu. Zmarnowano najlepsze pokolenie w historii tego klubu z Messim włącznie.

1

Ciekawe co myślą nasi piłkarze. Gdyby nie frajerstwo sezonu to dziś mógłby być piękny dzień

0

Gdyby był VAR to dziś w finale nie byłoby LFC

7

Na miejscu LFC Kariusa zwolniłbym dyscyplinarnie

0

Carvajal to samo.

2

Brakuje gola CR i pokazu klaty.

0

Ja dziś wyjątkowo za Barcą ;)

0

Nawet jak nie wygra i tak jest hegemonem.

0

Podobno neutralny

5

Spokojnie rozumiemy, dobry seks > mecz Realu ;D

1

Nadszedł dzień, w którym można otwarcie przyznać - dziś za Realem ;) (mam świadomość, ze będzie to retweetowane w niewłaściwych okolicznościach). @cwiakala

No dziś troszkę odleciał ;)

2

Nie

0

Dom już postawiłeś?

1

Za darmo powinna być na VOD TVP

0

No cóż pozostałoby pójście na konkurencje lub wyjazd do BCN

1

Scared to be lonely genialny utwór

0

5.00, 3.30 i 2.00

1

Barca po powrocie wszystkich piłkarzy będzie mieć 21 + 6 = 27 piłkarzy. Valverde chce max 20-22, z czego chcą sprowadzić jeszcze Griezmanna i Arthura. To dałoby 29. Oznacza, iż trzeba pozbyć się 7-9 zawodników. Szykuje się większa promoca niż w popularnej sieci z chrząszczem w logo.

0

Nie stać. Łamią FFP

0

Nie z szacunku, ale z kontraktu. Klauzula 100 mln obowiązuje dopiero od 1 lipca.

0

Też tak sądze. Rafa bardzo chce zostać w Mediolanie i prawdopodobnie Barca pójdzie mu na ręke i zgodzi się na obniżkę. Stawiam, że skończy się na 20-25 mln.

0

Jeśli tam była faktycznie obowiązkowa opcja wykupu po awansie do LM, to Barca powinna oddać sprawę do CAS.

0

Pele

2

Nie ma potrzeby pisania brytyjskiej z wielkiej litery.

1

Drabinka płacowa już dawno temu została zaburzona. Jak można oferować nowemu zawodnikowi (czyt, Griezmann) 15 mln euro, podczas gdy tyle miał Iniesta, który był tutaj 20 lat?

0

A tak ciężko powiedzieć "zostaję, albo odchodzę do Barcy"? Sam chce rozwiązać sytuacje przed MŚ, no to teraz ma swoje 5 minut

0

Facet nie wie czego chce. A w Barcy nie ma dla takich zawodników miejsca. Albo chcesz tu grać i poświęcasz ku temu wszystko, albo jarasz się grą w LE z Atleti

0

Icardi zabawiał się z żoną kumpla, więc na jego miejscu cieszyłbym się że jeszcze żyje.

0

Bardzo krótkie w tym roku wakacje. Szybko dla nas kibiców zleci, bo do 15 lipca MŚ, a dzień póżniej już pierwsi wracają do treningów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?